ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-01-10, 11:34   #1
tal47
חבר מתחיל

ברירת מחדל היי כולם, היום קיבלתי את ה n.o explode

שהזמנתי מפה, היה קל ומהיר, תודה לכולם אני מבסוט לאללה.
יש לי שאלה למשתמשים פה -

רקע - 105 קילו, 1.86, חיטוב.
בכ"א היום לקחתי סקופ עם חצי כוס מים, אח"כ שתיתי עוד כוס מים.

לאחר כשעה הלכתי לחדר כושר, והאמת היא שפעם ראשונה באימון שהרגשתי בחילה ושאני עומד ממש להקיא... נחתי קצת ואז המשכתי להתאמן כמו שצריך, והרגשתי באמת שינוי, אבל לקראת סוף האימון הרגשתי שוב בחילה...
זה קרה פעם למישהו?

יש לי תת-פעילות של בלוטת התריס אבל זה בקטנה לאללה, אני מאוזן אז לא נראה לי שזה משפיע, אולי אני אלרגי לאחד המרכיבים?

מה אתם אומרים?
tal47 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-01-10, 12:47   #2
Locke
חבר פעיל

גם אני לקחתי no-explode לפני המון המון זמן, לא הייתי מציע לך ללכת על זה בעתיד, כי יש דברים טובים יותר, בכל מקרה בהתחלה זה השפיע עלי טוב ולא הרגשתי שום בחילה, מה שכן הגוף שלי התרגל אחרי יומיים בערך לסקופ, העלתי ל2 ואז הוא התרגל ל2 והעלתי ל3, ובסוף בקושי הרגשתי את זה, וגם בהתחלה כשן הרגשתי את זה באימון, אחרי האימון הייתי מקבל crush ופשוט מתמוטט על המיטה מת מהעייפות וישן. אבל לא הרגשתי שום בחילה, הייתי לוקח את זה 45-50 דקות לפני אימון ובערך שעה אחרי האוכל...

להבא אני ממליץ לך קודם כל לבדוק טוב טוב אם אתה צריך להשתמש בדברים מהסוג הזה, כי יש דברים יותר חשובים שאפשר להוציא עליהם תכסף כמו אבקת חלבון, קריאטין מונו, מולטיויטמין ואומגה 3, וכמובן הכי חשוב אוכל, אם בכל זאת אתה רוצה להתנפק קצת עם מוצר pre workout אני ממש ממש ממליץ לך על jack3d, ואני בטוח שעוד פה ימליצו לך עליו, ואם לא הוא אז לך על superpump250 או whiteflood גם הם טובים.
Locke מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-01-10, 13:27   #3
tal47
חבר מתחיל

ברירת מחדל .

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Locke צפה בהודעה
גם אני לקחתי no-explode לפני המון המון זמן, לא הייתי מציע לך ללכת על זה בעתיד, כי יש דברים טובים יותר, בכל מקרה בהתחלה זה השפיע עלי טוב ולא הרגשתי שום בחילה, מה שכן הגוף שלי התרגל אחרי יומיים בערך לסקופ, העלתי ל2 ואז הוא התרגל ל2 והעלתי ל3, ובסוף בקושי הרגשתי את זה, וגם בהתחלה כשן הרגשתי את זה באימון, אחרי האימון הייתי מקבל crush ופשוט מתמוטט על המיטה מת מהעייפות וישן. אבל לא הרגשתי שום בחילה, הייתי לוקח את זה 45-50 דקות לפני אימון ובערך שעה אחרי האוכל...

להבא אני ממליץ לך קודם כל לבדוק טוב טוב אם אתה צריך להשתמש בדברים מהסוג הזה, כי יש דברים יותר חשובים שאפשר להוציא עליהם תכסף כמו אבקת חלבון, קריאטין מונו, מולטיויטמין ואומגה 3, וכמובן הכי חשוב אוכל, אם בכל זאת אתה רוצה להתנפק קצת עם מוצר pre workout אני ממש ממש ממליץ לך על jack3d, ואני בטוח שעוד פה ימליצו לך עליו, ואם לא הוא אז לך על superpump250 או whiteflood גם הם טובים.
שמע אני תכלס דיי מתחיל בקטע של תוספי תזונה, המון המליצו לי על זה ואני חייב משהו pre כי השעות שינה שלי לא סדירות (חייל)... ותודה!
ישן 14-01-10, 14:15   #4
BANANA_BOOM
חבר פעיל

עוסק ב:: סטודנט

לאח שלי קרה בדיוק אותו מקרה.
מהר מאוד הוא החליף לאבקה אחרת..
אני כמובן שלא ניסיתי אפילו, בהמלצתו.
BANANA_BOOM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-01-10, 18:14   #5
אורי סטמקר
חבר פעיל

הסמל האישי שלאורי סטמקר

אני הישתמשתי במוצר כמה פעמים ולא היתה לי שום בעיה איתו כל אחד זה משפיע אליו אחרת.
גם הסופר פאמפ מעולה אני מישתמש איתו כרגע.
ישן 14-01-10, 18:17   #6
nirbin
חבר פעיל

חדר כושר: שכונתי
ברירת מחדל די צפוי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tal47 צפה בהודעה
יש לי שאלה למשתמשים פה -

לאחר כשעה הלכתי לחדר כושר, והאמת היא שפעם ראשונה באימון שהרגשתי בחילה ושאני עומד ממש להקיא... נחתי קצת ואז המשכתי להתאמן כמו שצריך, והרגשתי באמת שינוי, אבל לקראת סוף האימון הרגשתי שוב בחילה...
זה קרה פעם למישהו?

יש לי תת-פעילות של בלוטת התריס אבל זה בקטנה לאללה, אני מאוזן אז לא נראה לי שזה משפיע, אולי אני אלרגי לאחד המרכיבים?

מה אתם אומרים?
noxplode הוא חומר לא סימפטי לקיבה, ובמיוחד בפעמים הראשונות. זה עשוי לעבור עם הזמן.
גם כמשתמש ותיק הייתי לפעמים מקבל ממנו בחילה.
בכל מקרה האפקט שלו בפעמים הראשונות הוא לא נעים, וזה משתפר אחרי שבוע של שימוש יומי (כנראה שהחומרים האלה צריכים להתאזן בגוף).
אחת התופעות, דרך אגב, היא תחושת עיקצוץ בעור הפנים אחרי שלוקחים מנה. לא להיבהל, אם זה קורה לך סימן שהולך להיות לך אימון חייתי.

אני מקווה שאתה לא מתאמן מתחיל, ושאתה מתאמן אינטנסיבי, כי אחרת החומר היקר הזה מבוזבז עליך.
nirbin מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-01-10, 19:22   #7
tal47
חבר מתחיל

ברירת מחדל .

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nirbin צפה בהודעה
noxplode הוא חומר לא סימפטי לקיבה, ובמיוחד בפעמים הראשונות. זה עשוי לעבור עם הזמן.
גם כמשתמש ותיק הייתי לפעמים מקבל ממנו בחילה.
בכל מקרה האפקט שלו בפעמים הראשונות הוא לא נעים, וזה משתפר אחרי שבוע של שימוש יומי (כנראה שהחומרים האלה צריכים להתאזן בגוף).
אחת התופעות, דרך אגב, היא תחושת עיקצוץ בעור הפנים אחרי שלוקחים מנה. לא להיבהל, אם זה קורה לך סימן שהולך להיות לך אימון חייתי.

אני מקווה שאתה לא מתאמן מתחיל, ושאתה מתאמן אינטנסיבי, כי אחרת החומר היקר הזה מבוזבז עליך.
אוקיי, טוב לדעת... אני אנסה כמה פעמים לפני שאשלול את החומר.
ועיקצוץ בעור הפנים?? נשמע מצחיק קצת

ואני ממש לא מתאמן מתחיל (מתאמן כבר משהו כמו 5 שנים און אנד אוף לצערי), אמנם גם לא אינטנסיבי, אבל כל דבר בעיתו

המון תודה, אגב.
ישן 14-01-10, 22:39   #8
david107
חבר מתחיל

חדר כושר: אגו

אחי יכול להיות שיש לך בחילה כי אתה שותה את זה עם קצת מים אני לוקח שתי סקופים ואני ממלא את השיקר עד הסוף אולי אתה צריך יותר מחצי כוס לסקופ
david107 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-01-10, 23:39   #9
nirbin
חבר פעיל

ציטוט:
אוקיי, טוב לדעת... אני אנסה כמה פעמים לפני שאשלול את החומר.
ועיקצוץ בעור הפנים?? נשמע מצחיק קצת

ואני ממש לא מתאמן מתחיל (מתאמן כבר משהו כמו 5 שנים און אנד אוף לצערי), אמנם גם לא אינטנסיבי, אבל כל דבר בעיתו

המון תודה, אגב.
אין בעיה.

אני חושב שהחומר מבוזבז על מתחילים פשוט מהסיבה ש...הוא עובד. הוא כן מעלה את רמת האנרגיה ומסובב לך איזה בורג בראש שגורם להרגיש צמא דם בחד"כ. אם אתה על אחוז שומן נמוך, אתה גם רואה את ההשפעה שלו חיצונית.

הייתי נותן NOXPLODE לאנשים שהגיעו ל"ישורת" בעקומת הגדילה שלהם ומרגישים שהגוף שלהם פשוט לא מגיב טוב יותר לאימון. לי אישית זה עזר לצאת מתקופת plateau ארוכה.

עוד טיפ: קח אותו על בטן ריקה. ממש ריקה. האפקט חזק משמעותית יותר.
ישן 14-01-10, 23:49   #10
tal47
חבר מתחיל

ברירת מחדל .

ציטוט:
אין בעיה.

אני חושב שהחומר מבוזבז על מתחילים פשוט מהסיבה ש...הוא עובד. הוא כן מעלה את רמת האנרגיה ומסובב לך איזה בורג בראש שגורם להרגיש צמא דם בחד"כ. אם אתה על אחוז שומן נמוך, אתה גם רואה את ההשפעה שלו חיצונית.

הייתי נותן NOXPLODE לאנשים שהגיעו ל"ישורת" בעקומת הגדילה שלהם ומרגישים שהגוף שלהם פשוט לא מגיב טוב יותר לאימון. לי אישית זה עזר לצאת מתקופת plateau ארוכה.

הבעיה שלי היא שאני חייל, ושעות השינה שלי אינן סדירות ואני חייב משהו שייתן לי פאמפ לא רק פסיכולוגי אלא גם פיזי, ואין לי ברירה אלא לבחור בתוסף מזון שהוא pre ע"מ לקבל את הפאמפ שאני צריך, וממה שהבנתי הנ.ו הוא הכי יעיל בקטע הזה...

ותודה על הטיפ, אני מקווה שהוא לא יעשה לי בלאגן רציני בבטן
ישן 15-01-10, 01:47   #11
tal_s
חבר פעיל

הסמל האישי שלtal_s

חדר כושר: גו-אקטיב

ציטוט:
אין בעיה.

הייתי נותן noxplode לאנשים שהגיעו ל"ישורת" בעקומת הגדילה שלהם ומרגישים שהגוף שלהם פשוט לא מגיב טוב יותר לאימון. לי אישית זה עזר לצאת מתקופת plateau ארוכה.

אתה חיי בסרט:d
tal_s מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-01-10, 11:14   #12
skitz125
חבר פעיל

אני אישית אחי (ועוד כ 20% מאלו שניסו את החומר הזה-מסקר שערכתי ) לקחתי בפעם הראשונה כשקיבלתי איתו וציפיתי להרגיש איזושהי תזוזה, לקחתי על בטן ריקה כמו שצריך אבל לא הרגשתי כלום, למחרת ניסיתי 2 סקופים שוב לא הרגשתי כלום, עליתי לשלוש ועדיין-כלום!
המשכתי לקחת אותו במשך שבועיים הוא לא הורגש אצלי אפילו טיפה!!! חשבתי שמשהו שם לא תקין כי כל הביקורות עליו גרמו לי ממש להתרגש לפני ששתיתי את הסקופ הראשון, אבל מסתבר שעל חלק מהאנשים הוא לא מגיב כמו שהוא צריך להגיב.

אצלך אתה אומר שהוא כן מגיב אז סתם רציתי לשתף אותך, כל אחד יגיב אחרת למוצרים מהסוג הזה, אולי כשהגוף שלך יתרגל אליו הבחילות יפסיקו, מקווה שתהנה ממנו יותר ממה שאני נהנתי עכשיו יושבת אצלי קופסא כמעט מלאה בחדר וסתם כואב לי הלב על הכסף.
skitz125 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-01-10, 13:59   #13
hell
מתחרה מקצועי - חבר על

הסמל האישי שלhell

יש לי קופסא חדשה לגמרי, לקחתי סקופ אחד וקיבלתי בחילה,
הבנתי שחלק מאנשים סובלים מזה וחלק לא...
אם מישהו מעוניין בקופסא,
eyaleven
@
hotmail.com
hell מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-01-10, 15:34   #14
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tal_s צפה בהודעה
אתה משתמש מוזר כזה ידידי...יש לך נניח 10 הודעות בשבוע 9 מהם אני אוהב ואומר איזה בחור לענין...ואחת מהן מעצבנת אותי כלכך שבא לי לבוא לגו אקטיב בת"א ואני יודע מי אתה ולרסק לך את הצורא....אבל בכללי קיבלתה המון פירגון מעמית ספיר 250 קילו דדליפט ללא רצועות זה אתה?אם כן אז ריספקט בן אדם.
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-01-10, 15:42   #15
if-bb
Banned

חבל על הכסף..
if-bb מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-01-10, 01:00   #16
tal_s
חבר פעיל

הסמל האישי שלtal_s

חדר כושר: גו-אקטיב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
אתה משתמש מוזר כזה ידידי...יש לך נניח 10 הודעות בשבוע 9 מהם אני אוהב ואומר איזה בחור לענין...ואחת מהן מעצבנת אותי כלכך שבא לי לבוא לגו אקטיב בת"א ואני יודע מי אתה ולרסק לך את הצורא....אבל בכללי קיבלתה המון פירגון מעמית ספיר 250 קילו דדליפט ללא רצועות זה אתה?אם כן אז ריספקט בן אדם.
תודה אחי, כן זה אני והדדליפט כרגע עומד על יותר מ250 .. בכל מקרה תקרא את ההודעה של הבחור עוד הפעם ותראה שהוא כנראה התבלבל בין דיבול לנו אקפלוד..
tal_s מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-01-10, 18:11   #17
eden.B.
חבר פעיל

הסמל האישי שלeden.B.

עוסק ב:: אבטחה ושמירה
חדר כושר: אין לו שם חחח

ציטוט:
תודה אחי, כן זה אני והדדליפט כרגע עומד על יותר מ250 .. בכל מקרה תקרא את ההודעה של הבחור עוד הפעם ותראה שהוא כנראה התבלבל בין דיבול לנו אקפלוד..
wtf?! יותר מ-250 קילו דדליפט???? פאקקקק פי 2 ממני
תעלה סירטון אחי אל תסתיר משקל כזה
this is all about"
משפט שאני המצאתי!

No Pain No Gain
eden.B. מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-01-10, 14:56   #18
nirbin
חבר פעיל

ברירת מחדל ???

ציטוט:
ההודעה שלך לא אינטליגנטית, ואני אפילו עוד לא מתייחס לשגיאות הכתיב.
תן הסבר למה שאתה מנסה לומר.
ישן 17-01-10, 14:58   #19
alvaalva
חבר פעיל

אני גם לקחתי פעם נו אקספלוד
לא הרגשתי כלום
עדיף קפאין
alvaalva מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-01-10, 22:00   #20
יניב צוות ישראלבודי
Fat bastard

ציטוט:
יש לי שאלה למשתמשים פה -

זה קרה פעם למישהו?

מה אתם אומרים?
יכול להיות שאתה אלרגי, ויכול להיות שזה פשוט כמות של קפאין שלא היית רגיל אליה או משהו כזה..

פשוט במקום לקחת כף אחת תנסה לקחת שלושת רבעי כף או חצי כף..

בהצלחה
יניב צוות ישראלבודי מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה