|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
![]() |
#1 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
עריזה של 20 זוגות (40 יח') עולה 219 ש"ח יוצא 5.5 ש"ח לחטיף זה מחיר סביר שלדעתי עדיין יקר (למי שצוך כל יום חטיף) השאלה אם יש חטיפים יותר זולים מזה? וגם האם החטיף הזה חטיף טוב ויכול לשמש כתחילף לארוחה ומה הכוונה זוגות ? זוג= לתחליף לארוחה אחת או לשתיים ? מישהו ניסה אותם ? |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | |
מושעה
|
![]() ציטוט:
אין חיתפים טובים במחיר הזה.10+ שקל לפחות....אולי 9 |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 | |
מושעה
|
![]() ציטוט:
רציתי להזמין וזה לא המחיר ביכלל....ואז גם לא היה את המחיר הזה.. |
|
![]() |
![]() |