|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
![]() |
#1 |
חבר פעיל
|
![]() אם אני קונה אבקה, אני אקח רק סקופ אחד ביום אחרי האימון, ובשאר היום אני אוכל דברים זולים של חלבון כמו: יוגורט, פסטרמה, גבינה צהובה חזה עוף וכאלה..
אני פשוט חשבתי שאם אני לא אקנה אבקה, אני אצטרך כל יום בקוטג' ובטונה. מה גם שזה לא הכי טעים בעולם זה גם יקר. בחישבו שלי, שימוש על בסיס יומי בקופסת קוטג' אחד וקופסת טונה אחתת, יוצא 336 שקל לחודש! אבקת חלבון יכולה להספיק לי ל4-5 חודשים במידה ואני לוקח שקופ אחד, ושאר היום משלים חלבונים מהמוצרים שציינתי.. יותר משתלם, לא? |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Oct 2007
הודעות: 873
גיל:: 22
חדר כושר: הולמס פלייס באר שבע
|
![]() 4-5 חודשיים !?
חודש וחצי מק"ס
__________________
מה ? |
![]() |
![]() |