|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
![]() |
#1 |
חבר פעיל
|
![]() חצי קילו בקופסא של קוואקר עולה 12 שח, שמים מיים פי 2 מהנפח של השיבולת
אני שם לרוב 50 גרם שיבולת, שזה 180~ קלוריות תוסיך את ה 40 של הגבינה יוצא 220 שניהם ביחד זה בערך 10 גרם חלבון, 35 פחמימות ו 5 גרם שומן אבל יוצא מנה יפה ומשביעה כמה שזה "קטן" |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
חבר פעיל
|
![]() חבל על הכסף... אמא שלי קונה קוואקר (לא בסופר) לפי משקל ב8 שקל לקילו.
__________________
גלעד שליט עדיין חי כבר למעלה מ-1000 ימים בשבי!!! ![]() שחררו את גלעד! |
![]() |
![]() |