|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
![]() |
#1 |
חבר פעיל
|
![]() פשוט היא זולה ויש לה ערכים טובים, זהו.
אני קונה את השקיות האלה של חברת "נאמן" שזה 500 גרם שקית וזה יוצא איזה 14 שקל לשקית. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
מפקח ראשי
|
![]() מאכל עשיר בפחמימות איכותיות(מורכבות) וזול.
גש לחנות תבלינים וקנה על משקל עולה 8-10 ש"ח קילוגרם. |
![]() |
![]() |