|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
![]() |
#1 |
חבר פעיל
|
![]() יש הבדל בין זה :
![]() לשיבולת שועל שמוכרים בחנות תבלינים? |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
חבר פעיל
|
![]() תצלם את הש"ש עצמה, לא את הקופסא.
פותח האשכול, תקנה בחנות תבלינים לפי משקל, זה עולה בד"כ 7-9 שקל לק"ג.
__________________
גלעד שליט עדיין חי כבר למעלה מ-1000 ימים בשבי!!! ![]() שחררו את גלעד! |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
חבר פעיל
|
![]() כן, מה שמוכרים בחנות התבלינים יושב שם שנה בחוץ באויר הפתוח וכל הלילה הולכים על זה חרקים
__________________
C:\DSC_000087KG |
![]() |
![]() |