|
![]() |
#1 |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
חבר פעיל
|
![]() אין לי כסף לאפילו משקולת אחת של 10 כל משקולת עולה 90 שקל,
אפשר אולי להוסיף פחות משקל כל אימון , או להוסיף יותר , ככה שיסתדר לי עם המשקל שיש לי. אני לא טוב בחשבון של זה אז אם אתה יכול להגיד לי כמה משקל לעלות כל אימון, אם יש בינתיים, 4 משקולות של 5, 2 של 2.5 , ו-2 של 1.25 תודה.. |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() ציטוט:
אחי אין מה לעשות.... |
|
![]() |
![]() |