ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-03-09, 23:15   #1
bolt
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bodykilo צפה בהודעה
מה כבר יכול כ"כ להשפיע עליו? לפי הפרומו זה רק נראה שהוא חזר להרגלי האכילה הישנים שלו סתם כי הוא אוהב לאכול ואין לו גבולות.

יש אנשים שעברו דברים הרבה יותר קשים ממנו אבל לא נשברו.

זה מה שקורה שיוצאים ממסגרת עם משטר אכילה ואימונים וחוזרים ל"מציאות"..(אבל זה השלב שבו צריך לדעת להתמודד עם זה, והוא נשבר)
תבין שהחיים הם לא שחור או לבן . אסור לשפוט בנאדם שבחיים לא היית בסיטואציה כמו שלו. השמנה היא בפירוש מחלה . אין לך מושג איך שזה קשה להלחם בגוף שרגיל כל החיים להכניס 8-10 אלף קלוריות ביום פתאום להכניס רק רבע או אפילו פחות מזה. הגוף בוגד בך במצב כזה ולפעמים כמה שזה נראה פשוט מהצד זה ממש לא פשוט ואני מאמין שרק בנאדם שעבר תהליך כזה יכול להבין כמה שזה קשה. אז תעשה טובה ותלמד בכלל לחיים שזה לא מכובד לשפוט מישהו שנמצא במצב שבחיים לא היית בו ואני גם מאחל לך לא להיות בו. ואגב אני לא בנאדם שמן ולא הייתי גם, אני פשוט מכיר את זה מקרוב כי יש לי חבר כזה ואני רואה איזה מאבק יומיומי זה שלא נגמר לעולם כי הגוף תמיד מנסה לחזור למשקל הכבד שהיה לפני הדיאטה . לא פשוט בכלל..
bolt מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-03-09, 23:19   #2
BodyKilo
חבר פעיל

הסמל האישי שלBodyKilo

כללי:: Just Another Person

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bolt צפה בהודעה
תבין שהחיים הם לא שחור או לבן . אסור לשפוט בנאדם שבחיים לא היית בסיטואציה כמו שלו. השמנה היא בפירוש מחלה . אין לך מושג איך שזה קשה להלחם בגוף שרגיל כל החיים להכניס 8-10 אלף קלוריות ביום פתאום להכניס רק רבע או אפילו פחות מזה. הגוף בוגד בך במצב כזה ולפעמים כמה שזה נראה פשוט מהצד זה ממש לא פשוט ואני מאמין שרק בנאדם שעבר תהליך כזה יכול להבין כמה שזה קשה. אז תעשה טובה ותלמד בכלל לחיים שזה לא מכובד לשפוט מישהו שנמצא במצב שבחיים לא היית בו ואני גם מאחל לך לא להיות בו. ואגב אני לא בנאדם שמן ולא הייתי גם, אני פשוט מכיר את זה מקרוב כי יש לי חבר כזה ואני רואה איזה מאבק יומיומי זה שלא נגמר לעולם כי הגוף תמיד מנסה לחזור למשקל הכבד שהיה לפני הדיאטה . לא פשוט בכלל..
אז בוא תן לי להגיד לך שאני הייתי מאוד שמן פעם והייתי במצב הזה, והתמודדתי עם זה יום יום ואני עדיין מתמודד עם זה, עם לאכול כמו שצריך ולהתאמן כמו שצריך ולא להשמין חזרה. לפעמים יש ירידות ולפעמים יש עליות, הייתי מפסיק לתקופה קצרה אבל אז חוזר ביג טיים, כי לא רציתי לחזור למצב ההוא שהייתי.
תאמין לי שאני יודע כמה זה ק-ש-ה.

זה הכל בראש, השמנה היא באמת מחלה, וכל ה"יורדים בגדול" הזה זה רק רייטינג ולא יותר, מה שעושים שם הוא דבר מאוד מאוד לא בריא בזה אני מסכים איתך, אבל כשחוזרים לחיים הרגילים צריכים להיות עם ראש על הכתפיים ולתת את המקסימום. (זה לא מסתכם בלחזור לאכול 10 אלף קלוריות ביום בגלל שהגוף בשוק)

נערך לאחרונה על ידי BodyKilo, 02-03-09 בשעה 23:23.
BodyKilo מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה