|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
![]() |
#5 |
ת.נ.צ.ב.ה
תאריך הצטרפות: Apr 2009
הודעות: 1,124
גיל:: 18
עוסק ב:: לאכול
חדר כושר: נאוטילוס
|
![]() טונה - 3-4 שקל לכ 33ג חלבון
אבקה עולה 5 שקל למה של 23ג חלבון קוטג' עולה כ6 שקל לאחד, כ26ג חלבון לקופסא (30ג אם ממש 0.5%) טונה הכי משתלם, קוטג' הכי פחות.
__________________
|
![]() |
![]() |