|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
![]() |
#1 |
חבר פעיל
|
![]() ממש לא
טונה עולה 4-5 שח ובקופסא יש מעל 25 גרם חלבון ובאבקת חלבון יש 70 ולא 80 מנות תשווה כמה גרם חלבון אתה מקבל לכל הקופסא של החלבון ותראה שהרבה יותר זול לקבל את הכמות הזו מאוכל שלא נדבר על פחמימות שבכלל אתה אוכל קילו אוכל ב 5 שקל
__________________
C:\DSC_000087KG |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | |
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jun 2009
הודעות: 632
גיל:: 15
עוסק ב:: לשדוד את תנובה
|
![]() ציטוט:
לגבי הטונה המחיר משתנה מסופר לסופר ומחברה לחברה... ובאבקת חלבון יש 80 מנות זה פשוט תלוי של איזה חברה... |
|
![]() |
![]() |