ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 31-01-10, 17:41   #1
DanD
חבר פעיל

עוסק ב:: כדורגל
חדר כושר: מתאמן בבית
ברירת מחדל לקראת המסה הקרובה

אז ככה, עד לפני חודש הייתי ב"מסה" והרגשתי שעליתי מלוכלך מאוד ובקושי בשריר ועכשיו כשאני מסתכל על זה הבנתי כמה טעויות שעשיתי
קודם כל לא אכלתי לפי תפריט פשוט אכלתי והרבה דאגתי לחלבון ושומן, ואכלתי הרבהה שטויות ושוקולדים וחטיפים וכל זה, דבר שני האימונים שלי לא היו כמו שצריך, הייתי עובד על הגב 2 תרגילים פולאובר וחתירה ולא הייתי עולה משקלים לא כלום, הייתי שונא לעשות מתחח והגב לא היה גדל לי הייתי משתגע. עכשיו כשאני בחיטוב התחלתי לעשות מתח וגם כשאני בחיטוב אני מתחיל לראות את ה v בגב.
דבר שני לא הייתי עובד על רגליים בכלל!
וכשאני חושב על זה כל הקלוריות שהיו צריכות לבנות את השריר במקומות האלו הלכו לשומן.
והייתי מתאמן ככה בגלל שאני מתאמן בבית ובכל זאת לעשות סקוואט בבית ודברים כאלה לא היו אפשריים.
אז מעכשיו אני מתחיל לתכנן את המסה הבאה שלא תיהיה עם טעויות
נתחיל מזה שכנראה בחודש שלישי אני יעשה מנוי למכון כמו שצריך.
לגבי התזונה אני מתלבט אולי לאכול ללא תפריט אבל אוכל בריא. פחמימות שומנים טובים והכל אבל לא לפי תפריט, (אני משתגע כשיש לי מגבלה ואני צריך לרדוף אחרי התפריט כמו שאני עכשיו בחיטוב)
ולגבי אימונים אני שוקל אולי לעשות ss 5x5
עכשיו יש לי בעיה עם הסקוואט כי אני כדורגלן וגרגע החלק אולי הכי חזק והכי גדול אצלי בגוף הן הרגליים ואם אני יגדל במסה ברגליים עוד זה יכול כבר להפריע לי בכדורגל. . יש משהו לעשות עם זה?
ואם אפשר קצת מידע לגבי התוכנית זה מאוד יעזור
DanD מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-01-10, 18:32   #2
avishav1
חבר פעיל

זה בסדר,כולנו מתחילים עם טעויות,ככה לומדים.
תעבוד עם תפריט בחודש הראשון עד שתלמד את הכמויות,אל תאכל סתם שטויות.
תתאמן כמו שצריך ע"פי תכנית טובה,תעלה אותה לאתר ותשפר אותה.
avishav1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-01-10, 20:38   #3
godam
חבר פעיל

הסמל האישי שלgodam

שלח הודעה דרך ICQ אל godam

ציטוט:
פורסם במקור על ידי avishav1 צפה בהודעה
זה בסדר,כולנו מתחילים עם טעויות,ככה לומדים.
תעבוד עם תפריט בחודש הראשון עד שתלמד את הכמויות,אל תאכל סתם שטויות.
תתאמן כמו שצריך ע"פי תכנית טובה,תעלה אותה לאתר ותשפר אותה.
1111111+
godam מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-01-10, 20:59   #4
DanD
חבר פעיל

אפשר פרטים על ה ss ? ומה לגבי סקוואט האם הוא חובה
ישן 31-01-10, 21:12   #5
xpl1
חבר פעיל

חובה ובניו
xpl1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-01-10, 22:11   #6
Benpi93
חבר פעיל

סקוואט הוא תרגיל מרכזי בתוכנית (אם לא הכי מרכזי), חוץ מזה שלגבי הכדורגל,סקוואט לא יפריע והוא יכול רק לעזור,אולי הכדורגל יפריע לסקוואט
Benpi93 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-02-10, 12:27   #7
SIMAO
חבר פעיל

הסמל האישי שלSIMAO

אתה צריך להמשיך לקרוא וללמוד.
קודם כל ישנם מספר תרגילים מגוונים לפלק גוף תחתון,במקרה הזה לרגליים.
אם אין באפשרותך לעשות סקוואט ישנם תרגילים אחרים,אני חושב שפשוט זלזלת בחלק הזה,והמצאת תירוצים.
מזיכיר לי את חברים שלי שלא מאמנים רגליים כי הם רוצים רק לנפח את החזה וידיים.(wtf?)

תוכנית ss יכולה לעזור לך במידה ותבצע את הטכניקה כמו שצריך,במידה ולא תיפצע מהר מאוד יחד עם שילוב כדורגל שדורש הרבה מאוד מהרגליים.
אגב,הייתי ממליץ לך בנוסף אם תבצע סקוואט בעתיד לעשות גם פשיטת ברכיים,כי זה חלק שעובד על עצם הבעיטה בכדור וזה יכול לעזור לך לענף הספורט שבו אתה מתחרה.

בנוגע לתזונה,אתה רוצה מסה?מתונה?.
לך לפי תפריט!.
איך בידיוק תדע באיזה יחס אתה של אבות המזון,ובאיזה מספר קל' אתה עומד בסוף היום?.
אוכל בריא זה דבר אחד,גם שמן זית זה בריא,אז צריך לשתות ליטר וחצי ביום?(אני לא רואה היגיון בזה).
לך לפי תפריט גם דווקא בגלל זה שהיית בעבר שמן ובעל אחוז שומן גבוה,כי עלייך להקפיד לא להגיע למצב הזה שוב,יכול להיות שהגנטיקה שלך היא כזאת,לכן תעבוד לפי תפריט מדוייק במקרה שלך מספר חודשים,ואז תיראה איך הכל עובד ומתנהל.

הייתי ממליץ לך לקרוא את המדריך לעלייה במסה במקרה ועוד לא קראת או במקרה ולא שיננת את הדברים..
ישן 01-02-10, 14:23   #8
DanD
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי simao צפה בהודעה
אתה צריך להמשיך לקרוא וללמוד.
קודם כל ישנם מספר תרגילים מגוונים לפלק גוף תחתון,במקרה הזה לרגליים.
אם אין באפשרותך לעשות סקוואט ישנם תרגילים אחרים,אני חושב שפשוט זלזלת בחלק הזה,והמצאת תירוצים.
מזיכיר לי את חברים שלי שלא מאמנים רגליים כי הם רוצים רק לנפח את החזה וידיים.(wtf?)

תוכנית ss יכולה לעזור לך במידה ותבצע את הטכניקה כמו שצריך,במידה ולא תיפצע מהר מאוד יחד עם שילוב כדורגל שדורש הרבה מאוד מהרגליים.
אגב,הייתי ממליץ לך בנוסף אם תבצע סקוואט בעתיד לעשות גם פשיטת ברכיים,כי זה חלק שעובד על עצם הבעיטה בכדור וזה יכול לעזור לך לענף הספורט שבו אתה מתחרה.

בנוגע לתזונה,אתה רוצה מסה?מתונה?.
לך לפי תפריט!.
איך בידיוק תדע באיזה יחס אתה של אבות המזון,ובאיזה מספר קל' אתה עומד בסוף היום?.
אוכל בריא זה דבר אחד,גם שמן זית זה בריא,אז צריך לשתות ליטר וחצי ביום?(אני לא רואה היגיון בזה).
לך לפי תפריט גם דווקא בגלל זה שהיית בעבר שמן ובעל אחוז שומן גבוה,כי עלייך להקפיד לא להגיע למצב הזה שוב,יכול להיות שהגנטיקה שלך היא כזאת,לכן תעבוד לפי תפריט מדוייק במקרה שלך מספר חודשים,ואז תיראה איך הכל עובד ומתנהל.

הייתי ממליץ לך לקרוא את המדריך לעלייה במסה במקרה ועוד לא קראת או במקרה ולא שיננת את הדברים..
אני לא אמרתי שאני ישתה ליטר שמן זית כמובןן שאני יאכל ביחסים הגיוניים...
יש לי ניסיון בתזונה ואני יודע פחות או יותר כמויות רצויות
ישן 01-02-10, 17:38   #9
xpl1
חבר פעיל

Ss זו תוכנית שאיתה מתקדמים כמעט בכל אימון ואימון, לכן חובה לטחון אוכל כמו שצריך בשביל להמשיך תלינאריות הזו, אבל אל תטעה, כמו שטוחנים צריך לדעת לעבוד נכון עם התוכנית ולהוציא ממנה את המקסימום, כי אם לא, אני אשתמש במונח מפגר קצת - התוכנית הזו תהיה "משמינה" ביחס להתקדמות הרצויה.

לכן אני לא ממליץ לך לא לספור קלוריות בהתחלה וישר לחסל, אלא קודם כל תלמד תתוכנית כמו שצריך, ואז תתחיל להתפרע, כי כשתבצע אותה נכון ותעמיס משקלים אתה כן תצטרך לטחון אוכל
xpl1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-02-10, 20:15   #10
Locke
חבר פעיל

תעשה מה שאמרו לך פה+אל תדאג אין סיכויי שתגיע למצב כזה שהרגליים יפריעו לך בכדורגל אז כן תעשה סקוואטים.
Locke מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-02-10, 02:49   #11
GuyDR
חבר מתחיל

עוסק ב:: תכשיטים, רפואה, אופנה
חדר כושר: Gold's Gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי simao צפה בהודעה
אפשר לשאול משהו?
מה במקרה שאין אפשרות לעבוד על רגליים? איך בכל זאת מפצים על החוסר הזה?

כשהייתי מתאמן בתקופת התיכון רגליים היו החלק האהוב עליי, סקוואט, לג פרסס במכונה המסטרינג ותאומים היו התרגילים המועדפים שלי,
וכמובן, החלק המועדף של מפתח גוף חובבני הוא תמיד החלק שמתפתח הכי מהר ומגיב בצורה הטובה ביותר לאימון (הן במשקלים והן בגדול השריר).

הבעייה שלי היום, 6 שנים מהתקופה ההיא ושנה מאז שחזרתי להתאמן אחרי הפסקה של שלוש, היא שאני לא יכול בשום אופן שהרגליים יגדלו, אני דוגמן חובב, וגם ככה במצב היום (ארבע שנים כמעט בלי לעבוד על רגליים בכלל) אני גבולי במצב, וקורים הרבה מקרים שמעירים לי על גודל הרגליים (בוא נגיד שעוד 2 ס"מ בהיקף אני אתחיל לאבד עבודה).
מה אפשר לעשות במקרה הזה?
יש אנשים שיש להם גנטיקה ברגליים שהשריר יהיה מחוטב ומודגש על כל אחד מארבעת הראשים בירך ובכל זאת לשמור על הקף צר יותר משלי, אני רק חושב על לעבוד רגליים והשריר גודל...
הלוואי ויכולתי לעבוד רגליים בלי שהשריר יגדל (כן כן בדיוק הפוך מאז, אני רוצה לעשות סקוואט במשקלים של בחורה, הבעייה היא שרגליים זאת מחלה, התמכרות, פתאום לא מעניין אותך כלום רק הסקוואט הבא)
GuyDR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-02-10, 06:08   #12
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

ציטוט:
פורסם במקור על ידי guydr צפה בהודעה
אפשר לשאול משהו?
מה במקרה שאין אפשרות לעבוד על רגליים? איך בכל זאת מפצים על החוסר הזה?

כשהייתי מתאמן בתקופת התיכון רגליים היו החלק האהוב עליי, סקוואט, לג פרסס במכונה המסטרינג ותאומים היו התרגילים המועדפים שלי,
וכמובן, החלק המועדף של מפתח גוף חובבני הוא תמיד החלק שמתפתח הכי מהר ומגיב בצורה הטובה ביותר לאימון (הן במשקלים והן בגדול השריר).

הבעייה שלי היום, 6 שנים מהתקופה ההיא ושנה מאז שחזרתי להתאמן אחרי הפסקה של שלוש, היא שאני לא יכול בשום אופן שהרגליים יגדלו, אני דוגמן חובב, וגם ככה במצב היום (ארבע שנים כמעט בלי לעבוד על רגליים בכלל) אני גבולי במצב, וקורים הרבה מקרים שמעירים לי על גודל הרגליים (בוא נגיד שעוד 2 ס"מ בהיקף אני אתחיל לאבד עבודה).
מה אפשר לעשות במקרה הזה?
יש אנשים שיש להם גנטיקה ברגליים שהשריר יהיה מחוטב ומודגש על כל אחד מארבעת הראשים בירך ובכל זאת לשמור על הקף צר יותר משלי, אני רק חושב על לעבוד רגליים והשריר גודל...
הלוואי ויכולתי לעבוד רגליים בלי שהשריר יגדל (כן כן בדיוק הפוך מאז, אני רוצה לעשות סקוואט במשקלים של בחורה, הבעייה היא שרגליים זאת מחלה, התמכרות, פתאום לא מעניין אותך כלום רק הסקוואט הבא)
מבין אותך גם אצלי הרגליים גודלות מאוד מהר ומאוד בקלות ואחרי הרבה מאוד זמן שהזנחתי זה אחד החלקים הדומיננטים אצלי, אם זה עניין של עבודה וזה מה שחשוב לך - אז תוותר על רגליים (אל תהרגו אותי)

לפותח הדיון - אתה כדורגלן ולא עלה בדעתך עד עכשיו לעשות סקוואטים1!?!?!?!?!?? נראה לך שזה יפגע?!!?!? רק להפך!!!!
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה