ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-10-10, 17:21   #1
lifton
חבר פעיל

ברירת מחדל צריך הסבר קליט ומובן לרכיב מסובב

אהלן חברים ,ביום ראשון הקרוב יש לי מבחן מעשי ואחרון סופסוף, ואני מתקשה להסביר את הרכיב המסובב, כמה שקראתי לא ממש הבנתי, אזאני צריך הסבר פשוט מה זה? מתי זה הכי גדול ולמה.
ישן 16-10-10, 16:30   #2
lifton
חבר פעיל

מיש??
ישן 16-10-10, 17:28   #3
tomer90
חבר פעיל

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=41988
מקווה שזה עוזר כי אין לי מושג יותר מידי מה זה ככה שאני לא ממש יכול להגיד לך אם זה הסבר טוב או לא.
tomer90 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-10-10, 17:36   #4
lifton
חבר פעיל

תודה, מה שהבנתי שם זה כזה דבר...
רכיב מסובב הכי גדול הוא שהמפרק ב90 מעלות ,אני יודע שזה מתייחס לכל מפרק לא רק למרפק, כך שנשארה שאלה אחת, למה?..למה דווקא שם הרכיב המסובב הוא הגדול ביותר?
ישן 16-10-10, 19:04   #5
Fatboy
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלFatboy

חדר כושר: bline
שלח הודעה דרך MSN אל Fatboy

בא לי להקיא שאני נזכר בקורס המזדיין הזה.

תשאלו אותי היום, אני לא יזכור 90% ממה שלמדתי בוינגייט, כנראה זה הדרך של המוח להיפטר ממידע שלא חיוני לכלום.
the trading of true freedom for treats from our corporate oligarchs demonstrates a spirit worthy of animals and not humans. To sell short your divine inheritance only causes the dark cancers of ignorance and fear to grow collectively among us all - I.O.U
Fatboy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-10-10, 21:59   #6
lifton
חבר פעיל

כמה שאני מסכים איתך, אני פשוט הייתי מופתע ממה ומאיך שהעבירו את החומר ,אבל בשביל לעבוד בעבודה סבירה כמו מדריך חדר כושר צריך לעבור את הקורס, רק חבל שזו הרמה של התחום בארץ..
ועוד בוינגייט..
ישן 16-10-10, 23:54   #7
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lifton צפה בהודעה
כמה שאני מסכים איתך, אני פשוט הייתי מופתע ממה ומאיך שהעבירו את החומר ,אבל בשביל לעבוד בעבודה סבירה כמו מדריך חדר כושר צריך לעבור את הקורס, רק חבל שזו הרמה של התחום בארץ..
ועוד בוינגייט..
איך הרמה בקורס? אתה יכול לפרט קצת?
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-10, 01:25   #8
lifton
חבר פעיל

תראה ,לי אישית היו הרבה ויכוחים עם המרצים, בכל הנוגע לתזונה, אימונים כולל(ss) ודדליפט..
מבחינת הקורס דדליפט הוא אסון שאין להתקרב אליו , מבחינה של התזונה החומר רדוד מאוד היה לי ויכוח עם המרצה והתבססתי על חומר שקראתי כאן ובכלל ברשת ואחרי חודש היא פירסמה מאמר שהצדיק בדיוק את מה שאמרתי, הקורס עצמו איכזב אותי מאוד מהסיבה הפשוטה שבאתי ללמוד ויצאתי מבולבל ויותר גרוע מזה ,לא בטוח עם הידע שיש לי שזה הכי גרוע...
ישן 17-10-10, 09:55   #9
Fatboy
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלFatboy

חדר כושר: bline
שלח הודעה דרך MSN אל Fatboy

בתי ספר למאמנים עובדים על אותו עיקרון של בתי ספר רגילים (אמנם מסיבות אחרות)

אם זה לא אומר לך כלום (חבל), בעצם לא מנסים ללמד אותך שם כלום, זה יותר לכיוון של לשרת מטרות של תעשיית הפיטנס ככלל, בקיצור אל תיקח את מה שאתה לומד שם כמידע חיוני, קח את זה קקרש קפיצה לדברים אחרים ואחרי שתגמור את הקורס תשכח את כל מה שלמדת שם.
the trading of true freedom for treats from our corporate oligarchs demonstrates a spirit worthy of animals and not humans. To sell short your divine inheritance only causes the dark cancers of ignorance and fear to grow collectively among us all - I.O.U
Fatboy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-10, 15:29   #10
lifton
חבר פעיל

אל תשאלו...התעוררתי היום עם חום וכאב ראש ולא הצלחתי להגיע למבחן אני יגש למועד אחר , בא לי לבכות כבר כי נכשלתי כבר במעשי פעם אחת בגלל שעירבתי במבחן ידע שצברתי כאן בפורום, מסתבר שבווינגייט ואני מאמין בכלל בבתי הספר האלה יש תוכנית לימודים וכמות וסוג ידע שלא זזים ממנו..ופה זה חבל.
היה לי ויכוח עם הבוחנת על איזשהו תרגיל במבחן הראשון שעשיתי ולא רק שאני בטוח בעצמי אלא שגם על המכשיר מצוין שקיימת אפשרות לעשות את התרגיל בדיוק כמו שאמרתי אבל בגלל שבחוברת של וינגייט זה לא מופיע אז נכשלתי...

למה זה צריך להיות ככה?!?! רק אלוהים יודע.
ישן 17-10-10, 15:56   #11
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

מה זאת אומר אסור לעשות דדליפט
בוינגייט הם נגד הדדליפט?
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-10, 16:00   #12
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

אין דבר כזה "בוינגייט"....
יש שלוחות, לכל שלוחה רכז קורס, ואפשר לומר שהוא קובע ומחליט איך ייראה הקורס ולאן הוא יילך, אם הייתי עובר קורס עם זאת שראיינה אותי בוינגייט- הייתי בוכה ומבטל אפילו כי מבחינתה לדוג' SS זה כמו לקחת סמים או לשחק קלאס במכון

אם יהיה לי מזל ואני אפול על מרצה כמו של איש הלילה בקורס שלו(אחד שקרא ss, וppst) אז הקורס ייראה הרבה יותר טוב מכל מקום אחר

בתכלס זה תלוי במי מעביר ת'קורס, בלי קשר לשם של הבי"ס/שלוחה

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-10, 22:41   #13
lifton
חבר פעיל

אני מאמין שזה עובד ככה, אבל עדיין זה לא אומר שזה בסדר, הוא מבחינתי מייצג את וינגייט או כל מוסד אחר, הידע שהוא מעביר מבחינתי אושר על ידי וינגייט כך שזה לא ממש משנה מי אשם פה, בסופו של דבר הרבה פעמים מועבר חומר שמטעה/לא מעודכן.