ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-09-09, 08:27   #1
manzor
חבר פעיל

ברירת מחדל אנורקסים ומשקל

תראו, יש כאלה שטוענים שהגוף נדפק מאנורקסיה לגמרי וכו וכו.., אבל לפי מה שאני רואה, מה שאני מבין, וכו, קובעים לאנורקסים משקל יעד x, שהוא התת בנורמה, לדוגמא bmi 18, ואוכלים ממש ממש ממש ממש הרבה רק כדי לשמר אותו, כלומר, כדי לשמר על משקל נמוך, אוכלים בסביבות 3000 קלוריות, בעוד שבן אדם רגיל במשקל כזה צריך אולי רק 2000 קלוריות כדי לשמור על המשקל, יש לזה סיבה הגיונית? כלומר, אני מדמיין או שזה באמת ככה? ואיך זה הגיוני?..
manzor מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-09-09, 10:05   #2
lironsD
חבר פעיל

עוסק ב:: במשמש..גויבות..
חדר כושר: קאנטרי גלי גיל

אין הבדל,וגם עם כן אתה בעצמך אומר שאנורקס צריך 3000 ק' בשביל לשמר על הbmi,
ואתה אנורקס,אז למה אתה שואל הרבה שאלות?פשוט תאכל..אני ממליץ לך על גיינר באמת ,גיינר זה ההמלצה האחרונה שלי לאנשים אבל במקרה שלך אין מה לעשות פשוט
lironsD מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-09-09, 22:01   #3
manzor
חבר פעיל

הקפצה?
ישן 12-09-09, 12:55   #4
Shay1978
חבר פעיל

חדר כושר: אין כמו הבית

אנורקסיה הורסת את הגוף , נשירת שיער , נופלים שיניים , פרוק שרירים , עצמות נחלשות , חולשה ועוד.
ולא טוענים שזה דופק את הגוף זה מוכח מדעים מהמון מחקרים שעשו אנורקסיה הורסת את הגוף בטוח.
אם יש לגוף שלך אחוזי שמן נמוכים , פחות מ 5 אחוז זה סכנת חיים אפשר למות מזה.
תעשה לאצמך טובה ותתחיל לאכול , תקנה גיינר ותשתה.
Shay1978 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-09-09, 02:23   #5
propush
חבר פעיל

עוסק ב:: אכילה מרובה ^.^

דווקא לי נשמע שזה אמו רלעשות את העליה קלה ואת הירידה קשה. אני חושב שהבעיה שלהם לעלות היא מנטלית ולא פיזית. אם אתה אחוז שומן נמוך אז אתה עולה בקלות... יכול להיות שמי שסובל מזה הרבה זמן הסט פוינט שלו יורד, אב לא נראה לי שהוא יורד לרמה של נגיד 6-8%... אולי ל 10....
propush מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-09-09, 02:40   #6
JaSoN.B
הקדוש האישי של ארבל

הסמל האישי שלJaSoN.B

עוסק ב:: לעצבן אנשים כשמשעמם
חדר כושר: על הספה בבית
שלח הודעה דרך ICQ אל JaSoN.B שלח הודעה דרך MSN אל JaSoN.B

ציטוט:
פורסם במקור על ידי propush צפה בהודעה
דווקא לי נשמע שזה אמו רלעשות את העליה קלה ואת הירידה קשה. אני חושב שהבעיה שלהם לעלות היא מנטלית ולא פיזית. אם אתה אחוז שומן נמוך אז אתה עולה בקלות... יכול להיות שמי שסובל מזה הרבה זמן הסט פוינט שלו יורד, אב לא נראה לי שהוא יורד לרמה של נגיד 6-8%... אולי ל 10....
בינגו

No Pain No Gain!
Train Like A Freak!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Fantast1c :) צפה בהודעה
מזה purse?
ציטוט:
פורסם במקור על ידי tal_s צפה בהודעה
הפורום נראה לך כמו מילון אנגלי-עברי?
JaSoN.B מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-09-09, 23:14   #7
manzor
חבר פעיל

בסופו של דבר, אחרי אנורקסיה, אם עליתי 11 קילו, ואני עכשיו 1.75 ושוקל 56, כמה בערך אני אמור לאכול לשמור על המשקל, בסביבות כמה?
ישן 14-09-09, 23:23   #8
Tapit
חבר פעיל

עוסק ב:: HIP DRIVE HIP DRIVE

אם אתה אותו אחד מהפורום של הריפטואים, אני מבין למה חטפו עליך עצבים.
בבקשה לא לענות לא, לעזור לבן אדם לשמור על משקל 56 על גובה 1.75 זה תמיכה באנורקסיה ואנחנו לא רוצים לעזור לבן אדם להרוג את עצמו.

שכול המישפחה שלך תמות אמןןןןןן תקבל שווווץ יהומו
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mr_Nos צפה בהודעה
חחחחחחחחחחח וואי איזה הזוי זה..
אני במכון עובד פתאום בא אליי איזה זקן אחד אומר לי אתה מתלהב עכשיו וזה אבל שתגדל יהיה לך בולבול קטן (אני בן 17) חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...
יש איזשהו אמת בדבריו או שזה סתם מיתוס של תימנים?
Tapit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-09, 00:36   #9
propush
חבר פעיל

עוסק ב:: אכילה מרובה ^.^

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tapit צפה בהודעה
אם אתה אותו אחד מהפורום של הריפטואים, אני מבין למה חטפו עליך עצבים.
בבקשה לא לענות לא, לעזור לבן אדם לשמור על משקל 56 על גובה 1.75 זה תמיכה באנורקסיה ואנחנו לא רוצים לעזור לבן אדם להרוג את עצמו.
אחי אצל החברה האלה גם לשמור על המשקל זה אתגר לא קטן בכלל זה לא תמיכה באנורקיסה לעזו רלו לשמור. תאמין לי אני מכיר אנשים שבמצב.

ולעניין - אחי 56 זה מאוד מאוד נמוך! אני בגובה שלך שוקל 76! אני מצי עלך להתקדם לאזור ה65 לפחות. אם תסתכל באשכול "איך להתחיל עליה במאסה" יש שם מחשבון שמחשב את ההוצאה היומית שלך. את התוצאה צריך להכפיל ב 1.2 - 1.5 לפחות. אני שוב ממליץ לך לעבור בהרבה את המשקל הזה שיש לך. זה הרבה יותר בריא והרבה יותר יפה ואתה תקבל תגובות נפלאות אפילו באמצע הדרך!
propush מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-09, 01:09   #10
Imt
חבר פעיל

אתם לא מבינים שתגובה נוזפת ונוגדת דווקא מחמירה את הבעיה וגורמת לסלידה מכם בעבור החולה?
הוא רוצה עוד יותר את המטרה ואפילו ימשיך בה, זה חלק מהמחלה.

בניגוד לזה, תגובה סלחנית, אמפטית (עד כמה שאפשר) ומבינה תוביל את החולה להכרה במצבו ובחוסר
האונים שלו אל מול האוכל (אנורקסיה, בולמיה, אכילת יתר- כפייתית וגם הפרעות אכילה מאובחנות שלא מוגדרות
שמשלבות ומערבות סימנים והשלכות של כמה מהמחלות במקביל או לפי תקופות בחיי החולה). זה מה שיעזור.

ללכת נגדו, להיפך, הוא מרגיש (ובצדק) שלא מבינים אותו,
אבל אני מבין אותו..

נכון, זה לא פתרון, אבל אפשר להבין את המחלה הזו.. לא לתת לה יד, אבל כן להסביר בצורה יפה, נעימה וסלחנית.
Imt מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-09, 10:23   #11
king l8
חבר פעיל

הסמל האישי שלking l8

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Imt צפה בהודעה
אתם לא מבינים שתגובה נוזפת ונוגדת דווקא מחמירה את הבעיה וגורמת לסלידה מכם בעבור החולה?

בניגוד לזה, תגובה סלחנית, אמפטית (עד כמה שאפשר) ומבינה תוביל את החולה להכרה במצבו ובחוסר
האונים שלו אל מול האוכל (אנורקסיה, בולמיה, אכילת יתר- כפייתית וגם הפרעות אכילה מאובחנות שלא מוגדרות
שמשלבות ומערבות סימנים והשלכות של כמה מהמחלות במקביל או לפי תקופות בחיי החולה). זה מה שיעזור.

אבל אני מבין אותו..

נכון, זה לא פתרון, אבל אפשר להבין את המחלה הזו.. לא לתת לה יד, אבל כן להסביר בצורה יפה, נעימה וסלחנית.
צודק ..

משקל: 95
גובה: 1.85
מסה בכל הכח בלי לראות בעייניםם !
king l8 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-09, 14:38   #12
manzor
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי imt צפה בהודעה

אבל אני מבין אותו..

משקל 56, זה bmi תקין..
ישן 16-09-09, 14:55   #13
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

כללי:: ירדן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי manzor צפה בהודעה
משקל 56, זה bmi תקין..
bmi 18 לא הייתי קורא לו תקין.. היום ממליצים על bmi 20-25 כטווח תקין.
חוץ מזה שאני אישית נגד כל המדדי bmi מהסיבה הפשוטה שכל בנאדם שונה מהאחר ואי אפשר לקבוע נורמה אחת לגבי כולם.

בודיבילדר שנמצא במצב של תחרות על 4-5% שומן ושוקל 120, לפי המחשבון bmi הבנאדם מוגדר כהשמנה בצורה קיצונית, אך האם זה כך?

כנ"ל לגבייך, זה שאתה 'כביכול' נמצא עדיין בנורמה(שמו שאמרתי זה גם לא נורמה) זה לא אומר שאתה אכן נמצא במצב תקין. בוא לא נשכח, זה לא שהתפתחת ונשארת 56 ק"ג זה אתה הבאת את עצמך למצב של 56 ק"ג יש הבדל גדול.

רק להמחיש לך את מה שרשמתי בפסקה האחרונה:

בנאדם X שוקל 60 ק"ג באופן טבעי, לעומת זאת בנאדם Y שוקל 90 ק"ג.
בנאדם Y החליט לעשות דיאטה קיצונית ל-60 ק"ג וכעת על מנת לשמור על משקלו החדש עליו לאכול כ-600 קלוריות, לעומת X ששומר על משקלו עם 2500 קלוריות.

מקווה שהבנת, בהצלחה במלחמה נגד המחלה הארורה.
HardCor3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-09, 08:28   #14
roybns
חבר פעיל

אתה עוד פותח אשכולים בפורום? לא נמאס לך ?< במקום ללכת לעבוד על עצמך ולאכול להשיג חיים נורמלים
אתה יושב במחשב וטוחן מוח על אנורקסיה
roybns מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-09, 13:49   #15
xpl1
חבר פעיל

מהיום הראשון שהפוסט הזה נפתח וראיתי אותו ידעתי שבסופו של דבר הוא חותר לשאלה "כמה בתכלס אני צריך לאכול כדי לא לעלות יותר במשקל"

פותח הפוסט - פשוט תאכל ראבק, הפורומים האלה והאינטרנט דופקים לאנשים תמוח, צריך קצת ידע בתזונה אבל אסור לאנשים להכנס לזה יותר מדי במיוחד לא לאנשים כמוך, אוכל זה לא אויב. במידה הנכונה אתה תגיע למטרות שלך בלי שום בעיה.

עם נתונים כמו שלך מה שלא תוכל לא יהיה כ"כ נורא, אז שוב - פשוט תאכל, תפסיק לפחד מאוכל.

אתה לא הולך לצאת מהבעיה הזאת עד שתעשה סויצ' במוח ותחליט שאתה כן רוצה להשתנות, וכן מוכן ללכת בדרך אחרת, רק ברגע שתעשה את זה ותתחיל לאכול כמו בנאדם, גם כשתעלה במשקל תראה שזה לא נוראי כ"כ ושום דבר לא קרה, המילים האלה באות מהנסיון שלי עם הבעיה הזאת.

תעשה מה שבראש שלך בכל מקרה.
xpl1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-09-09, 16:46   #16
Tapit
חבר פעיל

עוסק ב:: HIP DRIVE HIP DRIVE

לבן אדם יש 300 הודעות והוא בתת משקל, רבאק, אתה לא נראה טוב ככה, ובטח שלא בתור גבר, תתעורר כבר ותציל את עצמך.

הבן אדם צריך לעלות במשקל, גם אם זה בשומן.

שכול המישפחה שלך תמות אמןןןןןן תקבל שווווץ יהומו
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mr_Nos צפה בהודעה
חחחחחחחחחחח וואי איזה הזוי זה..
אני במכון עובד פתאום בא אליי איזה זקן אחד אומר לי אתה מתלהב עכשיו וזה אבל שתגדל יהיה לך בולבול קטן (אני בן 17) חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...
יש איזשהו אמת בדבריו או שזה סתם מיתוס של תימנים?
Tapit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-09, 17:17   #17
manzor
חבר פעיל

אבל זה לא אפשרי לעלות ל x משקל אחרי שרזו ל y משקל, ולשמור על ה x משקל עם כמות אוכל נורמלית? (על bmi 18 נגיד)..
ישן 17-09-09, 03:51   #18
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

דיפסקאל מציע בספר שלו את הנוסחא הכי אמינה שיצא לי להתקל בה, זה נקרא The Metabolic Index והיא מתחשבת באחוז השומן בה גם, ולכן היא הכי מקיפה. יכול להיות מצב שתרדו במשקל והMI אפילו יעלה, כי הוא לא מודל ליניארי אלא משולב מכמה פרמטרים שכולם ביחד נותנים מספר שמשקף הכי טוב את המצב.

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-09-09, 04:12   #19
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

בהסתכלות שנייה אני רואה שהמודל הזה נבנה רק לניתור תהליך של ירידה במשקל, עלייה במשקל הוא לא כל כך אוהב (300 פאונד 15% שומן קיבלו ציון יותר נמוך מ231 פאונד 11%)

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-09-09, 07:38   #20
manzor
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sugarzaza צפה בהודעה
בהסתכלות שנייה אני רואה שהמודל הזה נבנה רק לניתור תהליך של ירידה במשקל, עלייה במשקל הוא לא כל כך אוהב (300 פאונד 15% שומן קיבלו ציון יותר נמוך מ231 פאונד 11%)
אני שם לב מבחינה כללית שאתה מבין בתזונה, לפי העניין שלך, בד"כ, זה אפשרי לעלות ממשקל מסוים, נגיד סתם, לעלות 5 קילו, וב bmi 18, לאכול טוב ולשמור על המשקל? או שהעלייה במשקל תימשך?
תגובה