ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-07-09, 08:50   #41
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ
עוסק ב:: מזכיר NAC ISRAEL
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך MSN אל KALINA Send a message via Skype™ to KALINA

אנשים! אנחנו כט! לא צריכים את כולם! שישארו בהליכונים שלהם,אחרת נחכה יותר מדי לקייג` ולספות!
למה אנחנו צריכים את כולם לעזאזל?
מפרגן לניגרי על החשיפה של סטאס בתקשורת,אבל אחי,הם לעולם ליבינו שזה ספורט,כמו שאנחנו לא מסוגלים להבין למה קירלינג זה כן ספורט אולימפי ומה העניין עם אכילה תחרותית...
KALINA מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 09:22   #42
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי orev צפה בהודעה
אנשים! אנחנו כט! לא צריכים את כולם! שישארו בהליכונים שלהם,אחרת נחכה יותר מדי לקייג` ולספות!
למה אנחנו צריכים את כולם לעזאזל?
מפרגן לניגרי על החשיפה של סטאס בתקשורת,אבל אחי,הם לעולם ליבינו שזה ספורט,כמו שאנחנו לא מסוגלים להבין למה קירלינג זה כן ספורט אולימפי ומה העניין עם אכילה תחרותית...

מסכים לגמרי, אנחנו לא צריכים אותם, אבל זה לא צריך להפריע לי להגיד להם שהם מטומטמים ועלובי נפש שמשחקים בכאילו.
מרמים את עצמם על בסיס יומי, כותבים מאות אלפי מילים על אנשים מוגבלים בגופם ובשכלם, שמעזים לחשוב שהם בכלל קשורים למקצוע הכדורגל.
תביא את זנדברג למגרש במנחמיה, עושים לו שם בית ספר.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 09:59   #43
Elevation
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אתה לא רציני נכון?
האם לדעתך ידידי אחרי 11 שנה בתקשורת אני זקוק למישהו שייתן לי מספרי טלפון בפורום?
יש לי מספיק ידידים עם התוכנה של "יפעת", יכול להגיע לא רק לעורך אלא גם לאשתו של התאורן.
בינתיים עוד לא הפעלתי את התותחים הכבדים, עשיתי כמה טלפונים, שלחתי מיילים.
יכול להיות שצריך קצת יותר מזה, העניין הוא שאני גם נורא נורא עסוק בעבודה, במשפחה,באימונים, כשיתפנה קצת זמן אולי נעשה חריש קצת יותר עמוק, בטוח שלא כולם מטומטמים למרות שרובם כן.

יש כל כך הרבה עיתונאים פלצנים ובלתי נסבלים שחושבים שהשמש זורחת להם מהכוס של אימא שלהם, תמיד שאני בחברתם אני שם כובע מצחייה, מסיט אותו קדימה ומשתדל שלא להתערבב כי הם דוחים אותי.
במסיבת העיתונאים לחשיפת רצח דנה בנט היו כל העולם וסבתא שלו, אני הסתגרתי בצד עם צוות ההפקה של הרדיו, עשיתי את השידור שלי ועפתי משם כמו טיל.
לעומת זאת, איכשהו תמיד כשיוצא לי מפגש עם באדיבילדרים אני מרגיש שאלה אחים שלי, בחתונה של גיל זה היה תענוג, בחדר החימום בנאבא זה היה נהדר לראות את הפרגון וההבנה.
אני לא מדבר על יפעת, אני מדבר על היכרות אישית.

בכל מקרה, שמחתי לעזור.

Aou! Aou! Aou! Spartan#1!
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 10:05   #44
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ
עוסק ב:: מזכיר NAC ISRAEL
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך MSN אל KALINA Send a message via Skype™ to KALINA

ניגרי יקר! חלק מהמיומנויות שעלינו לשלות בהם כבדיבילדרים- זה יכולת לחסום את קורטיזול. ז"א להמנע מלהכנס לסטרס או להגיב למצבים מלחיצים בקור רוח. העם זה אומר שמרוקאי לא יכול להיות באדיבילדר מקצועי? ;-)))
KALINA מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 10:59   #45
bored2death
חבר פעיל

כללי:: תלמיד

באמת בחור זהב אתה, כל הכבוד!!
אבל מה שממש מעצבן אותי (שגם תומך במה שאתה אומר), זה שהכדורגלנים שארץ הזו מתאמנים כמו זונות, מתעוררים כבר בצהריים, מתאמנים שעה וחצי ביום וכל שאר הזמן יושבים על התחת ומגרבצים!
ועל זה לקבל כזו כמות כסף זה פשוט מחרפן!!
אני זוכר שלפני כמה זמן קראתי כתבה שמתארת סדר יום של כדורגלן ישראלי vs כדורגלן מחול
אני זוכר שעד שהישראלי התעורר (בסביבות 11) הכדוגלן מחול הספיק כבר לעשות ריצת בוקר, לאכול ארוחת בוקר ולעשות אימון קצר (שם כמובן קצר נחשב שעה,שעה וחצי, לא כמו פה...) בחדר כושר
כאילו, מה זו הרמה הזו?!
ישן 01-07-09, 11:26   #46
elnorv
חבר פעיל

עוסק ב:: וינגייט
חדר כושר: עוזיאל

פיי אהבתי אחי איזה כתיבה טובה...
elnorv מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 11:30   #47
רועי ב.א
חבר פעיל

חדר כושר: המרגנית

אביב אתה תותח באמת\

כל הכבוד על הכתבה סטאס מלך!

אין שחקן אחד בארץ שיגיע למה שסטאס הגיע בבאדיבילדינג
רועי ב.א מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 14:15   #48
Big-T
חבר פעיל

כללי:: Bodybuilding its my life
עוסק ב:: מכוניות אוכל ובנות

ניגרי כל הכבוד!!! אנשים כמוך עושים לי טוב בלב ולסטאס פשוט בנאדם תותח!! והתקשורת שבמקום להיתעניין במישהו תותח שמייצג את המדינה באליפות עולם מתעניינים באיזה אידיוט שלא בטוח עם באלו לקום לאימון היום
ישן 01-07-09, 15:44   #49
יניב צוות ישראלבודי
Fat bastard

ניגרי... אחלה טור אני מסכים איתו בכל מילה... אבל אני צופה שהוא ימושך הרבה אש לכיוונך (לא שאכפת לך כל כך).

אין מה לעשות כבר אמרו לפניי.. כדורגל זה ספורט עממי.. ספורט שכל בטטה יכול לעשות ברמה כלשהי ולכן קל להזדהות איתו, בין אם הרמה היא רמה של ספורטאים פחי זבל או ספורטאים מחו"ל.

לא כל אחד יכול להבין בודיבילדינג מקצועי.. פשוט יש לזה תדמית של ספורט לא בריא כי המראה הזה עם הוורידים על הבמה נראה לא טבעי והאדם הפשוט יזדעזע מזה.. בין אם זה מקנאה או מגועל.

עוד נושא אחד שבגללו כדורגל תמיד יהיה נערץ על ידי רבים זה פשוט בגלל ההימורים שהוא סוחף אחריו.. טוטו, ווינר וכו'.
אני מניח שאם תקח את ההימורים חצי מהאנשים לא יתעניינו כל כך בכדורגל.

ובסופו של דבר איפה שיש כסף יש קהל.. ואיפה שיש קהל יש תקשורת שמכסה את האירועים..
יניב צוות ישראלבודי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 15:52   #50
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

אגב אביב, אפשר את המייל שלך?
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 16:28   #51
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dr. Muscle צפה בהודעה
אגב אביב, אפשר את המייל שלך?

פרסם את שלך אני אשלח לך, או קח מארבל.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ישן 01-07-09, 16:30   #52
dor_dru
חבר פעיל

אל תגרמו לי לפתוח על מאור בוזגלו....סעמק
אני מסכים איתך במליון אחוז!!!
פשוט זועה שיש אימון ב12 ב2 וחצי הם כבר בבית והמשכורת דופקת על כלום ושום דבר.
אני כל כך אשמח לקרוא טור כזה מתפרסם כטור אישי בone

למרות שלא האמנתי שאני אשמע משהו על טסט בתקשורת בכל זאת הופתעתי שלא ציינו אפילו באופן מינמלי באותיות קטנות. הרי אנחנו מתים על זה שישראלי (אפילו אם היא מנגנת לפרנסתה בכינור בארצות הברית בטקס פרסי המוזיקה) עושה משהו בחו"ל
dor_dru מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 16:31   #53
dor_dru
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי יניב צוות ישראלבודי צפה בהודעה
ניגרי... אחלה טור אני מסכים איתו בכל מילה... אבל אני צופה שהוא ימושך הרבה אש לכיוונך (לא שאכפת לך כל כך).

אין מה לעשות כבר אמרו לפניי.. כדורגל זה ספורט עממי.. ספורט שכל בטטה יכול לעשות ברמה כלשהי ולכן קל להזדהות איתו, בין אם הרמה היא רמה של ספורטאים פחי זבל או ספורטאים מחו"ל.

לא כל אחד יכול להבין בודיבילדינג מקצועי.. פשוט יש לזה תדמית של ספורט לא בריא כי המראה הזה עם הוורידים על הבמה נראה לא טבעי והאדם הפשוט יזדעזע מזה.. בין אם זה מקנאה או מגועל.

עוד נושא אחד שבגללו כדורגל תמיד יהיה נערץ על ידי רבים זה פשוט בגלל ההימורים שהוא סוחף אחריו.. טוטו, ווינר וכו'.
אני מניח שאם תקח את ההימורים חצי מהאנשים לא יתעניינו כל כך בכדורגל.

ובסופו של דבר איפה שיש כסף יש קהל.. ואיפה שיש קהל יש תקשורת שמכסה את האירועים..

לקחו את הכדורגל אז נשאר רק ההימורים.
הרמה שואפת לאפס, אתה מהמר כדי שיהיה עניין לראות את המשחק.
אנשים כמו גאידמאק והפינוק הישראלי חגג על זה, מה שנותר לנו זה חורבה.
אם היו יותר שחקנים כמו טל בן חיים ודדי בן דיין, שיודעים משמעת ספורט מהי, היינו מבית כזה עולים במקום הראשון למונדיאלל.
dor_dru מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 19:13   #54
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active
Thumbs up

אני שונא כדורגל , ממש לא מבין בזה כלום וגם לא רוצה להבין לכן חצי מהפוסט כאן הוא ג"יבריש בשבילי או לפחות צ"רקסית עתיקה .

ההפלייה ההזנחה על כך שאנו נאבקים להיות בשוליים בספורט הזה , זהו מצב ש"נולדנו אליו " אני לא ירשום שהשלמתי עם זה אך זהו המצב לכן ישנם חלק מאיתנו שמנסים להגביר את המודעות בנושא ולכן אני כותב במגזין dxl , ומגיע לכל התחרויות הארציות כל שנה כפי שציינתי בעבר להיות פעיל צריך להגיע פיזית לאירועים הללו שהם ללא ספק יום חג כאשר יש תחרות אני לוקח יום חופש מהעבודה .

סטס,

סטס הוא אדם מיוחד והוא שייך לזן נדיר מאוד ,
אני לא סתם כותב את זה , אני רק במקרה מכיר אותו כבר שש שנים ,
ואין ספורטאי שיכול לייצג ולקדם את הענף בארץ טוב יותר מסטס , (מבלי חלילה לזלזל באף אחד ).
יש לו את הגישה המושלמת והיחס המקצועי ביותר לספורט ,
מלבד הגנטיקה הנדירה שלו , הוא מצוייד בהמון יידע בנושא הייחודיות שבו היא שהוא תמיד שואף ללמוד עוד ועוד על הענף.

דעתי על המדור ,
כתוב ועשוי טוב ניתן להרגיש שאביב כותב מהלב עם המון רגש ותשוקה לנושא .
אין ספק שזוהי כתיבה מקצועית מלוטשת הייטב .
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 19:50   #55
עלוש
Don Ali

הסמל האישי שלעלוש

עוסק ב:: פסיכולוג
חדר כושר: אני פרשתי מפיתוח גוף מזמן .

יצאת מלך!!!!!
כל הכבוד ::d:d
ישן 01-07-09, 21:14   #56
מקסימוס1
Banned

ציטוט:
זהו טור העורך שיתפרסם ביום שישי בעיתון "אינדקס העמק והגליל", עדיין לפני שכתוב סופי, כתבתי אותו בהרבה עצבים על כמה עורכי מדורי ספורט אפסים שאני עוד אתחשבן איתם בעתיד, והאמינו לי שתהייה לי הזדמנות.
אז יכול להיות שלא יצא הכי "נקי" מבחינה טקסטואלית, אבל מצד שני הטור בא מכל הלב.
בעמוד הפותח של העיתון תתפרסם תמונה גדולה וצבעונית של סטאס, ומתחתיה הטור, לעיונכם חברים (למי שיש סבלנות).

תסתכלו על התמונה הזאת. הסתכלתם כבר, בעצם. גם אם אתם לא קוראים את הטור הזה, גם אם אתם לא קוראים את העיתון, גם אם דפדפתם בנחישות בעקבותיה של אחת מכתבות השער, אתם עצרתם לשנייה אחת להסתכל על התמונה. חלקכם הגבתם בקנאה, חלקכם פרגנתם. היו מביניכם גם מי שעיוותו את הפנים בגועל, והיו כאלה שאמרו שזה חלום, במקרה כזה מדובר גם בגברים וגם בנשים אגב.
הבחור הזה הוא סטאס סטרוזברג, והוא חבר שלי. עד כאן הגילוי הנאות.
בשבוע שעבר חזר סטאס מתחרות "מר עולם" בסלובקיה. הוא לקח שם את המקום השני. המבט הבטוח בעצמו שאתם רואים בתמונה, השאגה האימתנית, הכוח העצום שהוא משדר, כל זה לא מעיד על מצבו הנפשי והפיזי של הספורטאי הנפלא הזה ברגעים בהם הצטלם.
על מנת להגיע להישג כזה, כדי להביא את עצמך לרמה של 4 אחוז שומן בגוף, נדרשת משמעת לא אנושית. נדרשת הקרבה גופנית, נפשית. נדרש הרבה כסף.
מבלי להיכנס לפרטי פרטים ולייגע אתכם בתפריט הנוראי שהיה מנת חלקו של הבחור בחודשים האחרונים, אולי זה מספיק לספר שבמשך חצי שנה הבנאדם לא אכל ארוחה טובה אחת. הוא היה רעב כמו כלב. הוא התאמן פעמיים ביום. ארבעה ימים לפני התחרות החל לדלל את המים שהרשה לעצמו לשתות, עד שביומיים האחרונים לא שתה כמעט בכלל.
כשחזר מסלובקיה עם הישגו המופלא לא ביקש לעצמו דבר. סטאס בחור צנוע, וריאלי. ידע שהעיתונים יתעלמו. מי מכיר אותו בכלל? לעומת זאת למדורי הספורט נורא דחוף לספר לכם שרוני גפני עוזב את מכבי חיפה. אנשים, אני בכוונה לא אומר ספורטאים, שכל קשר ביניהם לכדורגל הוא לא קיים, כאלה שבליגה הבלגית החמישית לא היו מתקבלים כקונוסים באימונים, הם הלחם החמאה והמיונז של קובעי המדיניות בתקשורת הספורט. אנשים שמימיהם לא ידעו מה זה סבל או מאמץ אמיתי כדי להגיע להישג, אין להם מושג מהי דבקות במטרה, או כיצד מתרגמים את המילה הקרבה. אנשים שמרוויחים משכורות מנופחות תמורת כלום, שמבלים, שותים, מהמרים, ומעשנים לפני משחקים.
מבחינת מדורי הספורט, אין עוד מלבדם. לסטאס אין מקום, למרות שעובדה שהסתכלתם בתמונה, למרות שהיה לכם מה להגיד, ולא משנה מה: הרי יצאה מכם תגובה כלשהי כאשר התמונה הזאת הגיחה אליכם מתוך העיתון. אף על פי שדגל ישראל התנוסס בסלובקיה, למרות שקהילה קטנה ומחתרתית הצליחה להוציא מתוכה בחור שעשה בית ספר לכאלה שמגיעים ממעצמות ספורט. אפילו שלרובכם השם רוני גפני לא אומר כלום – אתם תקבלו את רוני גפני. הוא עוזב את מכבי חיפה, כבר אמרתי? במדור הברנז'ה של אתר nrg מבית מעריב פורסמה השבוע ידיעה מצוינת על המספרים האמיתיים מאחורי הפיקציה שנקראת כדורגל ישראלי. המשחק המרכזי של המחזור עשה השנה 6.5 אחוזי רייטינג. רק בשביל לקבל פרופורציות, משחק גמר ליגת האלופות רשם 32 אחוז. זה אומר שאנשים אוהבים כדורגל אבל הם מתחילים להפנים שמה שמשוחק (?) כאן זה לא כדורגל. הערוצים המרכזיים לא רוצים לשדר את הדבר הזה גם בחינם. לטענתם, כך מצוטט גורם בכיר בתעשייה בכתבה, "מדובר בסחורה מקולקלת".
כאמור הציבור מתרגל בהדרגה למציאות, ומבין את הבלוף, אבל למרבה הצער זה לא קורה במדורי הספורט. שם המשיכו לפמפם לכם על הבטלנים המיליונרים מהעאלק כדורגל. הם לא מצאו לסטאס אפילו אינץ' אחד, ואלוהים יודע שהוא זקוק לקצת יותר מזה עם ה 120 קילו שלו. מזל מסוים יש לסגן מר עולם שהוא מכיר מישהו שיודע לעשות כמה טלפונים לעיתונאים, ועוד יותר מזל יש לאותו מישהו, בגלל קשריו הטובים עם הדוברת הנמרצת של עיריית טבריה שני ישראלי - שכמו תמיד שמחה לעזור. בזכות החבירה הזאת, הצלחנו להכניס איכשהו כתבה מכובדת ב"ידיעות הדרום", מבית "ידיעות תקשורת". לדעתי יצא פצצה. כל השאר העדיפו לכתוב על רוני גפני.
מר ניגרי......
מה שלומך?מאז שרצית ליראות בגדים(אולי/לא בטוח?)לא שמענו מימך?!
ההיה נחמד,הרבה דברים מדהימים,לאנשים מיוחדים,נוצרו אצלי,לידיעתך!!!
אריאל/o.body
מקסימוס1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 21:18   #57
מקסימוס1
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי רועי ב.א צפה בהודעה
אביב אתה תותח באמת\

כל הכבוד על הכתבה סטאס מלך!

אין שחקן אחד בארץ שיגיע למה שסטאס הגיע בבאדיבילדינג
נחמד ליראות,שמגיל כזה ,אתה משקיע(המרגנית) קרוב אלי...בר"ג
רק שתדע,המותג שהשקתי,מיוחד בארץ,ויכל להתאים להרבה דברים שאתה אוהב,במיוחד בגופיות!
שאל,תקבל הסברים,וכיוון כללי.
אריאל/o.body
מקסימוס1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 23:16   #58
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

ציטוט:
פרסם את שלך אני אשלח לך, או קח מארבל.

המייל שלי זה gambashesh בג'ימייל נקודה קום
נשתמע
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 23:42   #59
טונה
חבר פעיל

כללי:: רן

כל כך חכיתי לראות משהו קטן על טסט אחרי הזכייה שלו אבל מה שראיתי זה את החרא הרגיל על כדורגל ועל שחר צוברי הגולש שזכה באלפות אירופה נראה לי,אבל על סטס סגן מר עולם כלום!! זה כל כך מעצבן שמתעלמים מזה ולא נותנים להישג הזה במה במיוחד שהוא יותר ספורטאי מכל ;השחקנים& שאני בספק אם הם בכלל קמים מרצון לאימון העלוב שלהם .
ישן 02-07-09, 10:29   #60
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טונה צפה בהודעה
כל כך חכיתי לראות משהו קטן על טסט אחרי הזכייה שלו אבל מה שראיתי זה את החרא הרגיל על כדורגל ועל שחר צוברי הגולש שזכה באלפות אירופה נראה לי,אבל על סטס סגן מר עולם כלום!! זה כל כך מעצבן שמתעלמים מזה ולא נותנים להישג הזה במה במיוחד שהוא יותר ספורטאי מכל ;השחקנים& שאני בספק אם הם בכלל קמים מרצון לאימון העלוב שלהם .

שחר צוברי זה משהו אחר, הבנאדם עוסק אמנם בספורט זניח שלא מעניין כלב מת, אבל הוא ספורטאי דגול שעובד קשה יום יום, וניחן במשמעת עצמית למופת, כמו שזה צריך להיות כאשר אדם מתיימר להיות מקצוען.
לעומת זאת רוב האפסים בליגת העאלק כדורגל כאן, צריך להגיש נגדם תביעה ייצוגית על הונאה.
קראתי אתמול שנו באדי כמו ברק בדש או משהו כזה, אחד שגם בליגת העאלק יושב על הספסל עומד לקבל 130 אלף דולאר לעונה באשדוד.
יותר מחצי מיליון שקל, מקבוצה שלא מביאה אלף צופים, שהטלוויזיה לא רוצה לשדר גם אם תשלמו לה, מי מממן את כל הפארטייה הזאת קיבינימט?
הגיע זמן שישלחו את הבטלנים האלה לעבוד, ומי שרוצה להשתעשע בכדורגל יקבל את משכורת המינימום במשק.
מי שזה לא טוב לו שינסה למצוא קבוצה באירופה.
אני בטוח שצ'לסי תשמח לקלוט לשירותיה את ברק בדש.

תגובה