ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-07-10, 12:23   #1
L1ghtWeighT
חבר פעיל

הסמל האישי שלL1ghtWeighT

עוסק ב:: ברזלים
חדר כושר: Gold Gym
ברירת מחדל לחם מלא, וכל מה שמסביב

תקופה ארוכה מאוד אכלתי לחם עינן מ"חיטה מלאה טרום נבוטה" כמו שהם מגדירים, לאחר שקראתי על ביקורת כושלת של הלחם הזה ושיש הרבה לחמים יותר בריאים ממנו, החלטתי לעבור ללחם ברמן מחיטה מלאה שלא מצאתי ביקורת שלילית עליו. עכשיו הגעתי למסקנה עם שאלה והיא כזאת :
לא עדיף פשוט לרכוש לחם מחיטה מלאה טרי שיצא ישר מהמאפייה?(גם הרבה יותר טעים...) הבעיה היא איך נאכל לדעת את הערכים שלו , ובכלל הוא מיוצר מ100% חיטה מלאה (ולא 50% חיטה מלאה ו50% קמח לבן כמו רוב הלחמים "המלאים" בארץ...)
L1ghtWeighT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-07-10, 14:22   #2
itzik b
Banned

אם תקנה ממאפייה זה גם יצא יותר יקר, ובאמת אין לך איך לדעת מה הם שמים שם, הרבה אומרים שזה חרטה ושפשוט שמים סוכר חום כדי לתת ללחם את הצבע שלו ושפועל זה הכל מקמח לבן.
itzik b מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-07-10, 14:39   #3
גל ציון-פור
דיאטן קליני וספורט

הסמל האישי שלגל ציון-פור

לצערנו, בעולם שלנו אי אפשר לסמוך על אף אחד.
דווקא הייתי הולך על חברה מוכרת בהנחה שלפחות יש עליה פיקוח כלשהו.
על מאפיות אין כלל פיקוח ואתה מסתכן עוד יותר.
בברכה
גל ציון-פור
מדריך חד"כ מוסמך - מכון וינגייט

אחראי תחום תזונה בחברת ישראלבודי
ניתן לפנות אלי ישירות במייל
galzp@israelbody.org
או בפייסבוק
https://www.facebook.com/galzpdiet?ref=hl
גל ציון-פור מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-07-10, 19:55   #4
L1ghtWeighT
חבר פעיל

הסמל האישי שלL1ghtWeighT

יש בזה משהו אתם צודקים, באמת היה לי חשוד שהלחם המלא של המאפייה כל כך טעים... טוב נמשיך לקנות ולסבול מהלחם ברמן... !
ישן 26-07-10, 21:20   #5
האדמור
מר ישראל עד 75 קילו לשנת 2006

הסמל האישי שלהאדמור

כללי:: אופיר בכר
עוסק ב:: מדריך כושר ראשי בכיר

לחם?! זה זבל!!! כן כן זבל! כל לחם הוא תוצר של אוכל מעובד ולא איכותי!!! למה לא לאכול פחמימה איכותית כגון: שבולת שועל, אורז מלא, בטטה, תפו"א, ירקות! כל מאכל שקרוב ככל האפשר לצורתו הטבעית הוא עדיף ואיכותי יותר! אני אוכל מוצרי לחם אך ורק בצ'יט!

רוצה להיות באדיבילדר? כדאי שתתחיל כבר מהיום הראשון שאתה מגלה חרמנות, אחרת זה מאוחר מידי וחבל!!!
השתתפתי בתחרויות בנאבא עד 75 ק"ג: מר צפון 2004 מקום 3, מר ישראל 2004 מקום 3, מר צפון 2005 מקום 4, מר ישראל 2006 מקום 1, מר ישראל 2007 לא דורגתי בטופ 3, מר צפון 2010 מקום 2, מר ישראל החטוב 2010 מקום 2, מר ישראל החטוב 2011 מקום 4,מר הצפון 2012 מקום 4. מר ישראל 2015 איאףביבי מקום 1. מר הצפון 2016 איאףביבי מקום 3.פיתוח גוף=משמעת עצמית גבוהה מאוד!!!
האדמור מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-07-10, 08:23   #6
L1ghtWeighT
חבר פעיל

הסמל האישי שלL1ghtWeighT

ציטוט:
פורסם במקור על ידי האדמור צפה בהודעה
לחם?! זה זבל!!! כן כן זבל! כל לחם הוא תוצר של אוכל מעובד ולא איכותי!!! למה לא לאכול פחמימה איכותית כגון: שבולת שועל, אורז מלא, בטטה, תפו"א, ירקות! כל מאכל שקרוב ככל האפשר לצורתו הטבעית הוא עדיף ואיכותי יותר! אני אוכל מוצרי לחם אך ורק בצ'יט!
אל תגזים , כל עוד הלחם מ100% חיטה מלאה הוא ממש לא זבל ומקור מצויין לפחמימה מורכבת . גם אורז מלא ושיבות שועל וכל השאר הם מעולים אבל לחם זה הכי נגיש מבחינתי, וגם אורז ושיבולת שועל אני לא יצליח לסיים כל כך הרבה ביום(במיוחד בתקופת מסה) כמו שאני מסיים לחם.
ישן 28-07-10, 15:51   #7
האדמור

הסמל האישי שלהאדמור

ציטוט:
פורסם במקור על ידי l1ghtweight צפה בהודעה
אל תגזים , כל עוד הלחם מ100% חיטה מלאה הוא ממש לא זבל ומקור מצויין לפחמימה מורכבת . גם אורז מלא ושיבות שועל וכל השאר הם מעולים אבל לחם זה הכי נגיש מבחינתי, וגם אורז ושיבולת שועל אני לא יצליח לסיים כל כך הרבה ביום(במיוחד בתקופת מסה) כמו שאני מסיים לחם.
אני ממש לא מגזים! מה אתה צריך להכניס לגוף שלך את כל מה שדוחפים ללחם?! שמרים, מלח, שמן ועוד הרבה זבל! כמובן שזה נגיש אבל אם אתה קורא לעצמך מפתח גוף אז תאכל בהתאם אם אתה רוצה להצליח! אין פשרות! תאכל לחם כמה שאתה רוצה בצ'יט!

רוצה להיות באדיבילדר? כדאי שתתחיל כבר מהיום הראשון שאתה מגלה חרמנות, אחרת זה מאוחר מידי וחבל!!!
השתתפתי בתחרויות בנאבא עד 75 ק"ג: מר צפון 2004 מקום 3, מר ישראל 2004 מקום 3, מר צפון 2005 מקום 4, מר ישראל 2006 מקום 1, מר ישראל 2007 לא דורגתי בטופ 3, מר צפון 2010 מקום 2, מר ישראל החטוב 2010 מקום 2, מר ישראל החטוב 2011 מקום 4,מר הצפון 2012 מקום 4. מר ישראל 2015 איאףביבי מקום 1. מר הצפון 2016 איאףביבי מקום 3.פיתוח גוף=משמעת עצמית גבוהה מאוד!!!
ישן 29-07-10, 14:26   #8
L1ghtWeighT
חבר פעיל

הסמל האישי שלL1ghtWeighT

ציטוט:
פורסם במקור על ידי האדמור צפה בהודעה
אני ממש לא מגזים! מה אתה צריך להכניס לגוף שלך את כל מה שדוחפים ללחם?! שמרים, מלח, שמן ועוד הרבה זבל! כמובן שזה נגיש אבל אם אתה קורא לעצמך מפתח גוף אז תאכל בהתאם אם אתה רוצה להצליח! אין פשרות! תאכל לחם כמה שאתה רוצה בצ'יט!
סבבה אז נגיד שנוציא את הלחם המלא מהתפריט , תן לי חלוקה של פחמימות ל5-6 ארוחות ביום בתקופת מאסה (בוא נגיד כל ארוחה הייתי אוכל 4-5 פרוסות לחם זאת אומרת משהו כמו 80 גרם פחמימה לארוחה) אז תתן לי חלוקה טובה בבקשה (:

* R.I.P Zyzz - Father of aesthetics, The god of lols *
ישן 01-08-10, 07:30   #9
האדמור

הסמל האישי שלהאדמור

ציטוט:
פורסם במקור על ידי l1ghtweight צפה בהודעה
סבבה אז נגיד שנוציא את הלחם המלא מהתפריט , תן לי חלוקה של פחמימות ל5-6 ארוחות ביום בתקופת מאסה (בוא נגיד כל ארוחה הייתי אוכל 4-5 פרוסות לחם זאת אומרת משהו כמו 80 גרם פחמימה לארוחה) אז תתן לי חלוקה טובה בבקשה (:
פחמימות?! כתבתי לך למעלה...תאכל בכל ארוחה איזו פחמימה שבא לך מאלו: אורז מלא, שבולת שועל, בטטה, תפו"א, ואני ממליץ יותר על אורז מלא ברוב הארוחות. כמובן שלב גם ירקות בכל ארוחה. קח בתור התחלה את הלחם רק למצב חירום שנתקעת בלי פחמימה איכותית וכך תתקדם רק לפחמימות איכותיות. לידיעתך אורז ושבולת אחרי בישול מכפילים את משקלם פי 2.5 בערך אז תעשה חשבון של כמות הפחמימות שאתה צריך להכניס, שלא תתבלבל תחליט לשקול או לפני בישול או אחרי. 80 גרם פחמימה מאורז אחרי בישול זה בערך 250-300 גרם.

תגובה