ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-10-09, 17:32   #1
Blaz00r
חבר מתחיל

ברירת מחדל שאלה - אימון ביתי

קודם כל,אני רוצה לציין שכרגע אין באפשרותי ללכת לחדר כושר (חוסר בזמן+מתגייס בקרוב).
עכשיו השאלה שלי - במידה ואני אוכל נכון,דואג להתאמן בבית כמו שצריך (עד כמה שאפשר להתאמן בבית כמו שצריך) לפי תכנית האימונים הביתית שבאתר (למה אי אפשר לשים לינקים לפני שיש 7 תגובות :s) לדוגמה,יש בכלל אפשרות להעלות במאסה? או שחבל על הזמן?
תודה (גם סמיילים אי אפשר להכניס? :s)
Blaz00r מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-10-09, 17:53   #2
avishav1
חבר פעיל

הכל תלוי בציוד שלך. בעיקרון חדר כושר עדיף רק בגלל הציוד שיש בו אבל אם אתה מוכן להשקיע כסף ולקנות ציוד בסיסי וחיוני לבית אתה תראה תוצאות ועוד איך. אבל אם אתה מדבר על תרגילים עם משקל גוף כמו מתח,שכיבות,שמיכה,מקבילים וכפיפות בטן זה לא יהיה כ"כ יעיל ואני בספק אם תראה תוצאות גם אם ממש תקפיד על תזונה.
avishav1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-10-09, 18:24   #3
Blaz00r
חבר מתחיל

אוקי,הבנתי. אז מה זה בעצם ציוד בסיסי וחיוני לבית? כי כרגע יש לי ציוד שהוא הבסיס של הבסיס - מתח וזוג דאמבלס של 2 קילו אם אני לא טועה. אשמח אם תוכל להביא לי ציוד שמומלץ לקנות לבית ושאוכל להגיע איתו לתוצאות
ישן 22-10-09, 18:39   #4
avishav1
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי blaz00r צפה בהודעה
אוקי,הבנתי. אז מה זה בעצם ציוד בסיסי וחיוני לבית? כי כרגע יש לי ציוד שהוא הבסיס של הבסיס - מתח וזוג דאמבלס של 2 קילו אם אני לא טועה. אשמח אם תוכל להביא לי ציוד שמומלץ לקנות לבית ושאוכל להגיע איתו לתוצאות
בעזרת הציוד שציינת לא תגיע לשום תוצאה לעולם.

הציוד הבסיסי הוא

מוט ארוך ומעמד למוט.
2 מוטות קצרים(שהם משמשים דאמבלים)
פלטות לפי הצורך
ספה
אם כסף זאת לא בעיה אצלך הייתי ממליץ לך לקנות כלוב אבל לדעתי זה לא שווה את המחיר.

זה ציוד ממש בסיסי,כמובן שאם תרצה אפשר תמיד להוסיף עוד דברים אבל אלו הם הדברים הבסיסים.
ישן 22-10-09, 20:26   #5
shay_323
חבר פעיל

הסמל האישי שלshay_323

חדר כושר: L&F

ציטוט:
2 קילו? תכפיל ב5 בבקשה. בהתחלה יהיה אולי קצת קשה אבל תתרגל.
ישן 22-10-09, 20:37   #6
אדיר53
חבר פעיל

ציוד בסיסי? הגזמת..

כשהייתי מתאמן בבית לפני המכון היה לי דאמבל אחד והתפתחתי יפה מאוד..
ישן 22-10-09, 20:46   #7
Blaz00r
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shay_323 צפה בהודעה
2 קילו? תכפיל ב5 בבקשה. בהתחלה יהיה אולי קצת קשה אבל תתרגל.
כמובן שה2 קילו בא להראות שהציוד בסיסי לחלוטין,ברור לי לגמרי שזה לא מספיק ואני אשדרג ל10 קילו בהקדם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי avishav1 צפה בהודעה
הציוד הבסיסי הוא

מוט ארוך ומעמד למוט.
פלטות לפי הצורך
ספה
אם כסף זאת לא בעיה אצלך הייתי ממליץ לך לקנות כלוב אבל לדעתי זה לא שווה את המחיר.

זה ציוד ממש בסיסי,כמובן שאם תרצה אפשר תמיד להוסיף עוד דברים אבל אלו הם הדברים הבסיסים.
וואו,כל הציוד הזה מגיע קרוב ל1000 שקל (ואפילו יותר),כרגע לצערי זה לא מתאים לי.

ציטוט:
ציטוט:
פורסם במקור על ידי avishav1 צפה בהודעה
בעזרת הציוד שציינת לא תגיע לשום תוצאה לעולם.

הציוד הבסיסי הוא

מוט ארוך ומעמד למוט.
פלטות לפי הצורך
ספה

עד כדי כך? הרי השריר מקבל גירוי בדיוק כמו עבודה בחדר כושר (כמובן שבחדר כושר העבודה ממוקדת\מאומצת יותר),אז מה ההבדל בין שכיבות סמיכה שההתנגדות היא משקל הגוף שלי לבין לחיצת חזה בשכיבה עם משקל זהה?

תודה על התשובות
ישן 22-10-09, 21:27   #8
avishav1
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אדיר53 צפה בהודעה
ציוד בסיסי? הגזמת..

כשהייתי מתאמן בבית לפני המכון היה לי דאמבל אחד והתפתחתי יפה מאוד..
אולי יש לך גנטיקה טובה מאוד.

על רוב האוכלוסיה זה לא יעבוד.

לפותח הפוסט-יש הבדל עצום בין שכיבות שמיכה לבין בנץ' פרס.
על המוט תמיד אפשר להוסיף עוד משקל ובשכיבות שמיכה המשקל נשאר זהה וזה הופך לקל מידי אחרי זמן קצר,בנץ' פרס מפעיל הרבה יותר מייצבים.

בקיצור,למה שלא תרשם למכון עד לגיוס?
ישן 22-10-09, 21:31   #9
terminater135
חבר פעיל

ציטוט:
כמובן שה2 קילו בא להראות שהציוד בסיסי לחלוטין,ברור לי לגמרי שזה לא מספיק ואני אשדרג ל10 קילו בהקדם.

וואו,כל הציוד הזה מגיע קרוב ל1000 שקל (ואפילו יותר),כרגע לצערי זה לא מתאים לי.

עד כדי כך? הרי השריר מקבל גירוי בדיוק כמו עבודה בחדר כושר (כמובן שבחדר כושר העבודה ממוקדת\מאומצת יותר),אז מה ההבדל בין שכיבות סמיכה שההתנגדות היא משקל הגוף שלי לבין לחיצת חזה בשכיבה עם משקל זהה?

תודה על התשובות
כי בלחיצת חזה אתה מעלה משקלים, בשכיבות שמיכה אתה תקוע במשקל גוף (אל תנסה לשים תיק על עצמך בזמן התרגיל זה לא עובד וזה מפעיל לחץ מיותר על הגב תחתון).

אם אתה רוצה אתה יכול לקנות שני מוטות קצרים (דאמבלים) עם פלטות שיוצאות בערך 60 קילו (30 קילו כל דאמבל) ולקנות ספה שטוחה, זה ציוד בסיסי שיאפשר לך התקדמות לפרק זמן מסויים ואם אתה תגיע למשקל המקסימלי אתה יכול לקנות עוד פלטות שיגיעו ל 10-15 קילו כל צד (כמובן שחדר כושר זו אופציה הרבה יותר טובה אבל עדיף זה מאשר בכלל לא).
ישן 23-10-09, 00:04   #10
Blaz00r
חבר מתחיל

צודקים,לא חשבתי על הקטע של העלאות המשקל. לחדר כושר אני לא יכול להרשם כרגע בגלל 2 בעיות - הראשונה היא שאני מתגייס בעוד כחודש וחצי והמכון אצלנו הוא חלק מהספורטן(הוד השרון) והם לא מוכרים מנויים לחדר כושר בלבד,ככה שצריך לשלם קרוב ל3000 שקל לשנה (לא מוכרים לתקופות של חודש\חודשיים),משהו לגמרי לא ריאלי,והבעיה השניה היא שאני בקרוב צריך לעבור ניתוח במיניסקוס שדי ישבית אותי מלצאת מהבית לתקופה (לעבוד בבית על התרגילים שציינתי אני מאמין שאני אוכל).
די הוצאתם לי את הרוח מהמפרשים,הייתי בטוח שאם אני אתאמן ככה אני אוכל לפחות להגיע לתוצאות כלשהן. בכ"מ,נכון לכרגע התרגילים עדיין קשים לי - אני עושה לדוגמה 3 סטים של 15 חזרות של שכיבות סמיכה רגילות ושכיבות סמיכה בשיפוע חיובי,ובסט השלישי אני כבר נהיה ממש עייף,ככה של"משקל המקסימלי" כנראה עדיין לא הגעתי (אגב,איך אדע מתי הגעתי? מתי שהתרגיל פשוט נהיה קל מידי?),אז יהיה ניתן לראות תוצאות לפחות עד שאני אמצה את התרגילים האלה,לא?

סליחה על החפירה,ושוב תודה
ישן 23-10-09, 08:51   #11
avishav1
חבר פעיל

15 חזרות זה יותר מידי לפיתוח גוף.
צריך 6-12. והינה הבעיה.אם עושים 6 לא מרגישים שהחזה עבד מהסיבה הפשוטה שאין עוד משקל.

וזה שתעשה 3 סטים של 10 חזרות לא יעזור לך בכלום חוץ מלהשתפר בשכיבות שמיכה.
בכ"מ חודש וחצי זה לא מספיק כדי לפתח גוף,אתה לא תגיע לכלום וחבל על הזמן,כסף ומאמץ.
תתתגיס,תעבור את הצבא ואז תתחיל להתאמן.
ישן 23-10-09, 14:56   #12
Blaz00r
חבר מתחיל

הבנתי. תודה רבה על העזרה!
תגובה