ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-10-06, 19:04   #1
doran
חבר מתחיל

ברירת מחדל נגמרה האבקה - מה עכשיו?

אתמול סיימתי שק של 5.5 קילו של סריוס מאס 1200 (שדרך אגב נגמר תוך חודש +- שלא נראה לי הגיוני אבל יכול להיות שאני טועה).
בכל מקרה כשהייתי לוקח את האבקה אז ביום של אימון סקופ בבוקר וסקופ אחרי אימון מחכה שעה ואז אוכל קופסאת טונה עם 2 כפות קוטג', עגבנייה ולחם. ביום בלי אימון לוקח סקופ בבוקר וזהו.
מאחר ועוד לא החלטתי אם אני רוצה להמשיך עם הגיינר או לעבור לאבקת חלבון בנתיים אין לי אבקה ולכן אשמח אם תמליצו לי על תחליף לאבקה ליום עם אימון וליום ללא אימון.
תודה!!!
doran מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-10-06, 19:35   #2
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

ציטוט:
פורסם במקור על ידי doran
אתמול סיימתי שק של 5.5 קילו של סריוס מאס 1200 (שדרך אגב נגמר תוך חודש +- שלא נראה לי הגיוני אבל יכול להיות שאני טועה).
בכל מקרה כשהייתי לוקח את האבקה אז ביום של אימון סקופ בבוקר וסקופ אחרי אימון מחכה שעה ואז אוכל קופסאת טונה עם 2 כפות קוטג', עגבנייה ולחם. ביום בלי אימון לוקח סקופ בבוקר וזהו.
מאחר ועוד לא החלטתי אם אני רוצה להמשיך עם הגיינר או לעבור לאבקת חלבון בנתיים אין לי אבקה ולכן אשמח אם תמליצו לי על תחליף לאבקה ליום עם אימון וליום ללא אימון.
תודה!!!
סריאס מאס וכל הגינרים לא שווים כלום הפחממות בהם הם פשוטות ואת כמות הפחממות שיש בו אתה יכול להשיג מ-5 שקיות אורז של קילו ולשלם 30 שקל במקום 500 לכן לדעתי תלך על אבקת חלבון טובה ותוסיף לה שיבולת שועל ופרי (אני אוהב להוסיף בננה)ויוצא לך גיינר ביתי פי 10 יותר זול בריא וטעים
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-10-06, 19:37   #3
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

תחליף לפחמימות:
תמרים/בננות ( פירות בכלל )
סוכר ענבים
לחם
שיבולת שועל
קורנפלקס

תחליף לחלבונים:
קוטג'
ביצים
חלב

אחרי אימון תאכל תמרים/בננות/סוכר ענבים עם קוטג' או טונה ( כמויות תתאים לעצמך ). שעה אחרי זה תאכל ארוחה רגילה לדוגמא, חזה הודו + אורז/פסטה + ירקות + שמן זית ( שוב, כמויות תתאים לעצמך )

בבוקר אתה יכול קורנפלקס מהסוג שאתה אוהב ( תשתדל כמה שיותר "בריא" ) עם חלב וביצים, או שיבולת שועל עם קוטג'.

אלה שילובים שיכולים להיות טעימים לדעתי, תרכיב לעצמך בהתאם לנוחות, כמויות שאתה צריך ולא פחות שיהיה טעים בשבילך כדי שתוכל להתמיד ( גיוון גם יהיה טוב )
ישן 19-10-06, 21:00   #4
פאוור
אזהרה מס' 1 - אי ציות לחוקי הפורום

הסמל האישי שלפאוור

ציטוט:
פורסם במקור על ידי doran
תודה!!!
אתה צריך לדעת אם הגעת למשקל גוף שלך,ורק אחרי זה לצרוך חלבון ולשמור על המשקל הקיים
תעלה פרטים של משקל וגובה ואני יעזור לך ביי.
פאוור מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-10-06, 20:52   #5
doran
חבר מתחיל

אני בן 21, משקל 65-66 קילו (מתנדנד), גובה 1.75. לפני שהתחלתי את האימונים והגיינר (חודש וחצי בערך) שקלתי 62 קילו.
אני שואף להגיע ל-69 70 קילו ואז להכנס לתקופת חיטוב....
doran מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה