ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 31-12-10, 01:34   #1
GSP
חבר פעיל

ברירת מחדל בלאגן בדדליפט מה עושים? +סרטונים

אני עושה SS שבוע שני ..באימון B האחד לפני אחרון נסחפתי עם הדדליפט ועשיתי 3X5 בטעות המשקל עבודה היה 75 ק"ג..אימון דדליפט האחרון דילגתי על 84 עשיתי אותו בטעות בתור סט חימום וקפצתי בסט עבודה ישר ל92 (התבלבלתי כי הסקוואט היה 92) ועוד עשיתי 2X5 ...
עכשיו איך אני ממשיך מפה אימון הבא? חוזר ל84 או עושה שוב 92 או מעלה משקל? מפחד שאני לא אתאושש כמו שצריך ואתקע.
אני גם מעלה סרטונים של הדדליפט והסקוואט האחרון אחרי שניסיתי לשפר תטכניקה לפי העצות שלכם..
בסקוואט ניסיתי לא לרדת עמוק כמו לפני כן אז יצא שלא שברתי מקביל איזה ירידה ..ועם הנעליים האלה אני מרגיש יותר יציב מהאולסטאר

תודה מראש למי שהגיע עד לפה וקרא תחפירה
http://www.youtube.com/watch?v=m_rRWkuuZmk

http://www.youtube.com/watch?v=G1N41lWc2VU

http://www.youtube.com/watch?v=BSBvTWpikNY
GSP מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-12-10, 01:53   #2
Ermac1122
Banned

תתחיל מזה שתעיף את הכפפות
Ermac1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-12-10, 02:38   #3
GSP
חבר פעיל

לא מצאת משהו יותר מפגר מזה להיטפל אליו? זה רק בדדליפט ורק כי עוד לא קניתי מגנזיום..ובוא תסביר לי איך להעיף תכפפות ישפר לי משהו בטכניקה?? אם אין לך משהו חכם להגיד אל תגיב בכלל
GSP מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-12-10, 02:44   #4
Ermac1122
Banned

חחח מה נפגעת?
זה לא קשור למגנזיום בכלל, איזה מגנזיום אתה צריך במשקלים האלה?

קודם כל, למה אתה עובד אקרוס בדדליפט?
אתה אמור לעשות 1x5
ישן 31-12-10, 03:47   #5
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

יש בעיות טכניקה, הייתי מציע להתחיל בסקוואט עם פחות משקל, לצלם כדי שנראה מהצד, אין היפ דרייב, אתה עוצר בתחתית, חלק מהחזרות גבוליות ובדיוק מקבילות, הברכיים נראה שגולשות הרבה מאוד לאורך כל התנועה... אין סיבה שאחרי שבועיים תתחיל להוריד משקלים בss, עדיף להתחיל מנמוך מלהתחיל מגבוה ולהיתקע באימון השישי, גם אני הייתי ככה, האגו שלי אמר לי לא להתחיל עם 40 קילו וחבל כי זה היה אולי חוסך הרבה כאב ראש ובעיות טכניקה שעדיין יש לי כי לא תרגלתי מספיק בהתחלה

בקשר לדדליפט, תרים יותר את החזה אתה מרים עם גב עגול ואפילו לא ישר, והמשקל ממש קל- הגב בחלק התחתון אמור להיות ישר לפחות ובכל התנועה להישאר סטטי ולא לקרוס.
תעבוד באחיזה רגילה, אין סיבה לעבור לאחיזה משולבת בשלב כ"כ מוקדם, אתה צריך לחזק את האחיזה שלך.
גם כשהסטים נהיים "כבדים"(הכל יחסי, אבל בערך באזור 140 קילו) בסטים של החימום, עד הסט חימום האחרון, הייתי ממליץ להישאר עם אחיזה רגילה ואז לעבור למשולבת בחימום האחרון ובסט עבודה, רוב האנשים בפורום עד 120 קילו הסתדרו עם אחיזה רגילה, אין סיבה שאתה לא תצליח ותתחיל אחיזה משולב כ"כ מוקדם.

מעבר לזה אי אפשר לומר כ"כ, 90 קילו זה משקל ממש קל, תעלה ותצלם עוד שבועיים-שלוש, כשיהיו לפחות 110 קילו ויהיה אפשר לראות מה קורה באמת

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-12-10, 04:26   #6
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gsp צפה בהודעה
לא מצאת משהו יותר מפגר מזה להיטפל אליו? זה רק בדדליפט ורק כי עוד לא קניתי מגנזיום..ובוא תסביר לי איך להעיף תכפפות ישפר לי משהו בטכניקה?? אם אין לך משהו חכם להגיד אל תגיב בכלל
הוא צודק הכפפות דופקות את האחיזה בצורה רצינית כשאתה תגיע למשקל עבודה רציני אם כפפות יהיה קשה לך למשוך
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-12-10, 05:10   #7
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

דווקא מהנסיון שלי שעבדתי כבד עם כפפות - לא קרה כלום, אולי לא הייתה אחיזה מי יודע מה
שעבדתי כבד בלי כפפות ובלי מגנזיום - נקרע לי העור אחושרמוטה ביד
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-12-10, 10:10   #8
godam
חבר פעיל

הסמל האישי שלgodam

שלח הודעה דרך ICQ אל godam

בדדליפט שים צלחות של קוטר 20 קילו הוא נמוך מיידי!@!!
אתה לא מרים חזה בדדלפט אלא שומט תחת

בסקוואט תן זוית יותר גדולה של בוהנות לצדדים שען קדימה ואל תעצור בתחתית הסקוואט תעלה למעלה ישר זה לבינתים ישלך עוד לשפר תעדכן בסרטונים
godam מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-12-10, 12:00   #9
GSP
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ermac1122 צפה בהודעה
חחח מה נפגעת?
זה לא קשור למגנזיום בכלל, איזה מגנזיום אתה צריך במשקלים האלה?

קודם כל, למה אתה עובד אקרוס בדדליפט?
אתה אמור לעשות 1x5
לא נפגעתי אחי אם היית מכניס עוד איזה עצה במקום רק כפפות זה היה בסדר..ואמרתי שבטעות עבדתי אקרוס אני כל הזמן שוכח שזה רק סט אחד ובקשר לאחיזה משולבת סתם חשבתי שככה יותר טוב להחזיק

ויש לי הרבה עבודה אה? תודה על העצות אני אשכרה הולך לרשום הכל על דף ולקחת איתי לאימונים אני גם לא יכול לעבוד עם מישהו שיתקן אותי כי אפחד אצלנו לא עושה תתרגילים האלה המדריך אפילו לא יודע מה זה דדליפט...ובקשר לטכניקה אני לא יכול לעבוד עליה בסטים של החימום ובינתיים להישאר על המשקלים שהגעתי אליהם כמה אימונים? או שחייב להוריד משקל?
GSP מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-12-10, 12:17   #10
godam
חבר פעיל

הסמל האישי שלgodam

שלח הודעה דרך ICQ אל godam

כן אתה כמו רוב המתאמנים פה אין פרטנר אימונים ואין הדרכה הכל לבד דרך אגב כמו שריפטו וכמה חברה מהאולדסקול למדו ללא mentors ככה שתתגאה בזה !!!!!!!1111111111
godam מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-12-10, 12:23   #11
IdaNP
חבר פעיל

חדר כושר: ספורטן פ"ת

בסקוואט אתה צריך יותר להתיישב אחורה ולהוציא ברכיים לצדדים. את הישיבה אחורה אני אישית תיקנתי עם זה שהסתכלתי למטה לאורך כל הסקוואט והתמקדתי בנקודה שהיא בערך מטר וחצי ממני. אבל תזכור להרים את החזה כשאתה עושה את זה כי אחרת הגב יתעגל. גם אתה עוצר בתחתית בסקוואט וזה לא טוב, אתה צריך פשוט לעשות באונס מהתחתית, יענו לעלות ישר אחרי התחתית ובעוצמה. ואתה גם לא יורד עמוק מספיק. תצלם בדיוק מהצד כשאתה עושה סקוואט ותראה אם הנקודה הכי נמוכה אצלך בירך יורדת מתחת לנקודה הכי גבוהה בברך.
לגבי הדדליפט, כשאני התחלתי לראות בעיות בדדליפט שלי אני פשוט נזכרתי בדיוק בנקודות שריפטו דיבר עליהן וככה זה הסתדר: קודם כל לעמוד טיפה יותר צר מהסקוואט, אצבעות רגליים טיפה מופנות לבחוץ, המוט באמצע של כל כף הרגל (לא באמצע שאתה רואה, באמצע של הכל. זה יוצא שהמוט נמצא בערך מעל הלשון של הנעל שלך). אחרי זה תחזיק את המוט באחיזה שהיא טיפה יותר רחבה מהעמידה שלך, מבלי לכופף את הברכיים בכלל. אחרי זה תצמיד שוקיים למוט מבלי להזיז אותו, ותרים חזה למעלה מבלי להוריד את התחת למטה בכלל או כמעט בכלל. אחרי זה נשימה עמוקה ופשוט לעמוד עם המוט.

נערך לאחרונה על ידי IdaNP, 31-12-10 בשעה 12:28.
IdaNP מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-12-10, 16:31   #12
Ermac1122
Banned

בדדליפט קודם תשים פלטות בקוטר של פלטות 20 (המוט יהיה בגובה המתאים)
אחר כך תוכל להכנס לסטאפ כמו שצריך

בסקוואט אמרו כבר הכל.

בהצלחה
ישן 31-12-10, 18:23   #13
Hellyeah
חבר פעיל

כללי:: ל*צן
עוסק ב:: SS

כשתשים צלחות של 20 תעלה סירטונים
ומה אתה מפגר? אתה לא יכול פשוט לעשות כמה סטים חימום ועוד 1 עבודה? מה כ''כ קשה?
Hellyeah מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה