PDA

צפה בגרסא המלאה : הוספה של קריאטין לתפריט

spdiey
23-10-06, 17:36
שלום חבר'ה , אני חדש פה אבל בכל מקרה , אחרי שנה של אימונים , התחלתי לצרוך אבקת חלבון , והבחירה שלי היא ה 100% whey gold standart של אופטימום נוטרישן , החלטתי לא להתפשר על איכות וגם ממה שהבנתי היא הכי טובה בשוק.....

מה גם שאני רוצה להתחיל לצרוך קריאטין , לצבור יותר כוח , להתקדם קצת וכו'......ויש לי שאלה

האם זה יהיה יעיל להתחיל לקחת את הקריאטין במשטר רגיל , בלי תקופת העמסה של 5 ימים בהתחלה , או שתקופת ההעמסה היא חובה?

דבר שני הוא מה דעתכם על הקריאטין של אופטימום pre load creatine complex ?
האם היא טובה ומשפיעה? כי יש לי אופציה לקנות את זה פה ממישהו במחיר של ארה"ב , כלומר במחיר של 75 ש"ח ל 2LB.....

Ori-Silver
23-10-06, 17:55
שלום חבר'ה , אני חדש פה אבל בכל מקרה , אחרי שנה של אימונים , התחלתי לצרוך אבקת חלבון , והבחירה שלי היא ה 100% whey gold standart של אופטימום נוטרישן , החלטתי לא להתפשר על איכות וגם ממה שהבנתי היא הכי טובה בשוק.....

מה גם שאני רוצה להתחיל לצרוך קריאטין , לצבור יותר כוח , להתקדם קצת וכו'......ויש לי שאלה

האם זה יהיה יעיל להתחיל לקחת את הקריאטין במשטר רגיל , בלי תקופת העמסה של 5 ימים בהתחלה , או שתקופת ההעמסה היא חובה?

האם היא טובה ומשפיעה? כי יש לי אופציה לקנות את זה פה ממישהו במחיר של ארה"ב , כלומר במחיר של 75 ש"ח ל 2LB.....
עזוב אותך מכל הפורמולות האלה אתה סתם משלם יותר כסף וההבדלים הם קטנים תקנה קראטין מונו\אטיאל טהור ותיקח בלי העמסה כל יום 5 גרם(כפית)

spdiey
23-10-06, 18:04
אבל גם בכף הגשה של הקריאטין הזה יש 6 גרם כל כפית , והמחיר שבו אני יכול לקנות אותו ממש משתלם,לא?זול יותר מפי 2 מבארץ

jonathan
23-10-06, 18:08
אזז תקנה את הקריאטים של אופטימום הזול..מה ההבדל בדיוק ?

spdiey
23-10-06, 18:11
זהו שאני רוצה לדעת אם זה קריאטין טוב ואם טוב לקחת את זה בלי תקופה של העמסה

NIRAN
23-10-06, 19:34
בלי העמסה, אם זה בכזה מחיר תקנה *ומהר!*

אליאב
23-10-06, 21:13
אין צורך בהעמסה...
כף מדידה כשעה לפני אימון
כף מדידה מיד לאחר אימון
יספקו את התוצאות בצורה אידיאלית
אני מדבר על פורמולה טובה
סטייל קריאטין אקסטרים פרו לאוד (יש עוד הרבה סוגים..).

Nimrod
23-10-06, 22:07
עזוב אותך מכל הפורמולות האלה אתה סתם משלם יותר כסף וההבדלים הם קטנים תקנה קראטין מונו\אטיאל טהור ותיקח בלי העמסה כל יום 5 גרם(כפית)

מסכים איתך ב100 אחוז.
גם לפי מה שהבנתי מספיק כפית לפני אימון, אחרי אימון זה נחמד ולא חובה.

Shlomik
24-10-06, 00:14

כעיקרון העמסה תביא לרוויה יותר מהירה של הקריאטין בשרירים (תוך 5-7 ימים) אם תוותר על ההעמסה ותיקח רק 5 גרם ביום אתה אמור להגיע לרוויה תוך 11-12 יום בערך.
הכל תלוי אם חשוב לך להתחיל לראות תוצאות מהר או לא, אבל בסופו של דבר אתה תקבל את אותה תוצאה.

Bullet
24-10-06, 07:20
כעיקרון העמסה תביא לרוויה יותר מהירה של הקריאטין בשרירים (תוך 5-7 ימים) אם תוותר על ההעמסה ותיקח רק 5 גרם ביום אתה אמור להגיע לרוויה תוך 11-12 יום בערך.
הכל תלוי אם חשוב לך להתחיל לראות תוצאות מהר או לא, אבל בסופו של דבר אתה תקבל את אותה תוצאה.
יש לך סימוכין ל11-12 יום האלו? למה כשאני לקחתי בזמנתי הגעתי לרוויה תוך 4 ימים בלי העמסה עם 5 גרם ביום... :huh:

NIRAN
24-10-06, 07:47
כל אחד ואיך שהוא מגיב, אני מחר מסיים סייקל מונו ובמשך כל הסייקל עליתי במשקל

Shlomik
24-10-06, 14:26
יש לך סימוכין ל11-12 יום האלו? למה כשאני לקחתי בזמנתי הגעתי לרוויה תוך 4 ימים בלי העמסה עם 5 גרם ביום... :huh: איך אתה יודע שהגעת לרוויה?
משה הראה לי את המחקר הזה בעבר אני יבקש את זה ממנו או ינסה לחפש את זה שוב ויפרסם.

spdiey
24-10-06, 14:46
אוקיי אנשים אז לסיכום עדיף לקנות קריאטין טהור במקום מה שאמרתי?

ועוד שאלה קצת מוזרה : זה רק אני או שהאבקת חלבון עושה גזים אחושרמוטה?בשני הכיוונים....

AVI-הנוקם
24-10-06, 15:48
תגידו אם אני קונה קופסה קריאטין ואחרי זה מסיים אותה ומפסיק לקחת הכול ירד או זה ישאר אם אני ייוכל כמו שצריך

spdiey
24-10-06, 16:22
טוב : המים שנאגרו בשרירים שלך כתוצאה מהקריאטין (תופעת לוואי) יירדו , אבל הגידול במסה שצברת כתוצאה מעצימות האימונים שלך שגדלה בגלל הקריאטין בהחלט תישאר

כך גם הכוח שגדל כתוצאה מהשימוש בתוסף

Der Metzgermeister
24-10-06, 16:32
אם הו אלא מגיב לקריאטין רגיל אני חושב שכדאי לו ללכת לפורמולות המתקדמות