PDA

צפה בגרסא המלאה : מתוסכל מהאימונים האחרונים

עיראקי פיג'מה
16-07-07, 22:47
טוב תראו חבר'ה אני חזרתי מהאימון לפני כמה דקות ואני ממש מתוסכל ממנו ומשאר האימונים בערך בשבוע שבוע-וחצי האחרונים...
אני שם את המשקל על המוט אולימפי ואני אשכרה לא מצליח להרים!ובסט הבא מוריד עוד משקל,ועוד 10 ליב' יורד,ופאק 4-5 חזרות אחרונות(כאילו כמה חזרות יש)אני מרגיש כאילו אני מרים הר!זה לא הקושי הטיבעי והכיף שאתה יודע שהשריר עובד אלא זה ממש כבר מתחיל לעצבן!ככה גם בתרגילים האחרים,פתאום אני נקרע ממאמץ בפשיטת מרפקים ליד אחורית או בכתפיים ולא מצליח לגמור סט שלם,אפילו באחיזה צרה באולימפי עשיתי סט וחצי מתוך 3,ובכפיפות בטן כבר הייתי עצבני אחושרמוטה והפסקתי באמצע הסט השני מתוך 4 וכבר הלכתי הביתה.אני לא מבין!!
גם תחושת הpump שהייתה לי למחרת האימון,מה שנתן לי את ההנאה ואת ה'אישור' שאכן השרירים עבדו ונתתי את הכל כבר לא קיימת.

אין הכל בורח.

מה אפשר לעשות?אני ממש עצוב ומתוסכל.

Yoshi-Moto
16-07-07, 23:06
ירדת במשקל גם?(משקל הגוף)

עיראקי פיג'מה
16-07-07, 23:10
ירדת במשקל גם?(משקל הגוף)
לא.

Yoshi-Moto
16-07-07, 23:15
מוזר..
אתה אוכל לפי תפריט קבוע?
שינית משהו בתזונה באופן משמעותי?(אכלת פחות?)

עיראקי פיג'מה
16-07-07, 23:30
מוזר..
אתה אוכל לפי תפריט קבוע?
שינית משהו בתזונה באופן משמעותי?(אכלת פחות?)
האמת שכן די התדרדרתי בזמן האחרון בקטע של התזונה.אני מנסה לחזור לעצמי בימים האחרונים

toxicity
16-07-07, 23:31
חסר לך אולי שינה, אימון יתר יכול להיות, חוסר בנוזלים, אתה לא אוכל טוב לפני אימון, לא חסר

Yoshi-Moto
16-07-07, 23:33
חסר לך אולי שינה, אימון יתר יכול להיות, חוסר בנוזלים, אתה לא אוכל טוב לפני אימון, לא חסר
לא רציתי להגיע לנושא של אימון יתר כל כך מהר... לא להכניס את הבן אדם להיסטריה סתם..

toxicity
16-07-07, 23:35
פשוט מציין את כל הדברים האפשריים שיקח לתשומת לבו

Yoshi-Moto
16-07-07, 23:36
פשוט מציין את כל הדברים האפשריים שיקח לתשומת לבו
סבבה, לא אמרתי שלא עשית טוב, פשוט הלכתי איתו שלב שלב..
השאלה הבאה הייתה כמה אימונים בשבוע ומה התוכנית :P