PDA

צפה בגרסא המלאה : היי מה מצב כולם ??? אני חדש ורציתי לשאול משהו

guymir16
28-10-06, 20:49
אז השאלה שלי היא כזאת ... הייתי הולך פעם לחדר כושר אבל כרגע אני החלטתי להתאמן בבית עם מה שיש לי ומה שיש לי זה הליכון, אופניים, ומשקולות של 10 קילו ו - hand grip בקרוב אשיג עוד מכשירים:wiggle:
אז השאלה שלי היא כזאת :
כשהייתי הולך לחדר כושר חבר שלי אמר לי שאני לא יכול להתאמן ככה סתם בלי שום סדר ... אז האם באמת חייב להיות סדר באימון זאת אומרת קודם חזה אחר כך ידיים ... כ'ו ?
עם כן אז מה הסדר הנכון ?
תודה מראש !:helpsmilie:

פאוור
28-10-06, 20:56
אז השאלה שלי היא כזאת ... הייתי הולך פעם לחדר כושר אבל כרגע אני החלטתי להתאמן בבית עם מה שיש לי ומה שיש לי זה הליכון, אופניים, ומשקולות של 10 קילו ו - hand grip בקרוב אשיג עוד מכשירים:wiggle:
אז השאלה שלי היא כזאת :
כשהייתי הולך לחדר כושר חבר שלי אמר לי שאני לא יכול להתאמן ככה סתם בלי שום סדר ... אז האם באמת חייב להיות סדר באימון זאת אומרת קודם חזה אחר כך ידיים ... כ'ו ?
עם כן אז מה הסדר הנכון ?
תודה מראש !:helpsmilie:

קודם כל יש סדר בימי אימונים תוכניות ab / abc תבחר לך לפי מה שמתאים לך
ולגבי הסדר של התרגילים תמיד שרירים גדולים[חזה.גב.רגליים]בא לפני אימון שרירים קטנים
[ידיים .כתפיים טרפזים]

Efi eLi
28-10-06, 20:58
ברוך הבא אחי כמו שפאוור אמר כן יש סדר תבחר לך תכנית ותתחיל לעבוד גבר!
אגב פאוור...גם תיאומים זה שרירים קטנים..

Leo
28-10-06, 21:26
מה ההבדל בסדר בין אימון בחדר כושר לאימון ביתי?

אני מלך התרגילים הביתיים , אימון רגליים קשה רצח לשתי הרגליים בלי ברארבל וגב בלי מטח רק חלק מהדברים שאני יכול ללמד לעשות אבל אני עובד הרבה במכון =\ לא יודע פשוט זה נחמד כזה ללמוד תרגילים שונים

פאוור
29-10-06, 00:16
ברוך הבא אחי כמו שפאוור אמר כן יש סדר תבחר לך תכנית ותתחיל לעבוד גבר!
אגב פאוור...גם תיאומים זה שרירים קטנים..

כן אחי שכחתי....

elad1987
29-10-06, 00:25
הסדר הנכון הוא מהשריר הגדול לקטן, מפאת העובדה שאתה "טרי" בתחילת האימון להרביץ את מירב הכוח על השריר הגדול, שלו יש חשיבות גדולה יותר במאמץ שתפעיל משאר השרירים ה"קטנים" יותר.
לדוגמא: חזה--->כתפיים--->יד קדמית

PoweRule
29-10-06, 14:13
בגלל שאתה חדש פה אז נסלח לך, אבל להבא יש לתת כותרת עניינית לאשכול שאתה פותח.

תודה !

Psychopath
29-10-06, 14:18
חייב להיות סדר, וכמו שאמרו עדיף להתחיל משריר גדולל לשריר קטן
אתה צריך תוכנית אימונים אי אפשר לבוא מתי שבא לך ולעשות מה שבא לך, זה לא יעיל ומטומטם.
הייתי ממליץ לך להשתדרג ממישקולות של 10 קילו עדיף לך לקנות שניי מוטות עם צלחות שתוכל לבחור משקל ולהוסיף וכמובן שתצטרך יותר מ10 קילו

דבר כזה עם אפשרות של עד 40 קילו, יעלה בערך 300 שקל וזה מומלץ!

guymir16
12-11-06, 00:23
אבל עכשיו הכנסתם אותי לדילמה בגלל שהמורה שלי בספורט בבי"ס אמר שזה ממש לא משנה איזה סדר באימון העיקר שאני מחלק את זה כמו שצריך... חזה / גב וכ'ו ....