PDA

צפה בגרסא המלאה : סייקל

Fiberglass
29-10-06, 01:12
טוב אני מרגיש קצת לא נוח לשאול אבל מה לעשות אני לא טוב במושגים האלו...
מה זה סייקל :whistle:
איך עושים אותו ולשם מה
תודה.

Takima
29-10-06, 05:15
סייקל = מחזור. תקופה מסויימת שעושים באופן מחזורי או חד-פעמי. הרבה פעמים הכוונה לסטרואידים. אתה יכול להגיד שאתה עושה סייקל של 6 שבועות והכוונה תהיה שאתה תזריק חומרים בתקופה של אותם 6 שבועות. עוד דוגמא, כל מי משתמש בקריאטין באופן מחזורי, עושה איתו סייקלים, זאת אומרת משתמש בו זמן מסויים ואז מפסיק. יש גם סייקלים של אימונים, דרכים לעליה במשקלי העבודה, אבל אני לא אפרט על זה כרגע.

מקווה שהבנת את ההסבר.

Fatty
29-10-06, 07:15
או למשל קפאין צריך לקחת בסייקלים של שלושה ימים כן, שלושה לא, שלושה כן, שלושה לא, וכד'

Nimrod
29-10-06, 16:42
סייקל = מחזור. תקופה מסויימת שעושים באופן מחזורי או חד-פעמי. הרבה פעמים הכוונה לסטרואידים. אתה יכול להגיד שאתה עושה סייקל של 6 שבועות והכוונה תהיה שאתה תזריק חומרים בתקופה של אותם 6 שבועות. עוד דוגמא, כל מי משתמש בקריאטין באופן מחזורי, עושה איתו סייקלים, זאת אומרת משתמש בו זמן מסויים ואז מפסיק. יש גם סייקלים של אימונים, דרכים לעליה במשקלי העבודה, אבל אני לא אפרט על זה כרגע.

מקווה שהבנת את ההסבר.

סייקל זה פשוט מחזור, בbb הכוונה לחומרים, אפשר להגיד את זה בהקשרים של כלכלה, פיזיקה וכל תחומי החיים, זה פשוט מילה.
סייקל = מחזור. זהו.

Takima
29-10-06, 16:47
נכון. ההסבר שלי הוא רק לעניין לדברים כמו bb, powerlifting ודברים הקשורים לספורט.