PDA

צפה בגרסא המלאה : אימון גב

iceman123
29-10-06, 23:36
היי, רציתי לשאול איזה תרגילים עדיף לעשות באימון גב עם כמה שפחות (עדיף בכלל) עבודה על הטרפזים

ran_z
30-10-06, 01:08
אפשר לשאול מדוע אתה לא מעוניין שהטרפזים יקבלו קצת עבודה מהתרגילים של הגב?

Leo
30-10-06, 14:16
חתירה על ספסל עם דאמבל ביד אחת ישרה.

אלא אם התכוונת רק לטרפזים עליוניים , תעשה אז מטח

Kagemusha
30-10-06, 14:35
אתה בטח מאלה שחושבים שטרפזים זה לא יפה ואם תעבוד עליהם יותר מדי יהיו לך טרפזים סטייל אולימפיה, או משהו יותר קרוב, בטיסטה\גולדברג?
שכח מזה =\ הטרפזים העליונים זה אולי השריר שגודל הכי לאט והכי קשה. שריר קטן מאוד. אז אלא אם כן תתחיל לקחת חומרים ותתן אימונים מטורפים אין מה לחשוש.
אני זוכר שאני פעם פחדתי שיהיו לי טרפזים מגעילים כמו של האלה בwwe...
סתם בולשיט.
:p

Leo
30-10-06, 15:36
=\ חוץ מהעובדה שהדבר היחידי שמאמן טרפזים עליונים בגב זה חתירות עם מוט בביצוע לא נכון

הטרפזים התחתונים והאטמצעיין שזה בעצם כל הגב חוץ מזוקרי הגב והלטסימוס נראה לי יהיה לך גב חלק בלי חיטובים אם לא תאמן אותם וגם סיכוי לפציעה

PcGunMan
30-10-06, 15:44
אתה בטח מאלה שחושבים שטרפזים זה לא יפה ואם תעבוד עליהם יותר מדי יהיו לך טרפזים סטייל אולימפיה, או משהו יותר קרוב, בטיסטה\גולדברג?
שכח מזה =\ הטרפזים העליונים זה אולי השריר שגודל הכי לאט והכי קשה. שריר קטן מאוד. אז אלא אם כן תתחיל לקחת חומרים ותתן אימונים מטורפים אין מה לחשוש.
סתם בולשיט.
תתפלא אצלי יותר קל לי לפתח את הטרפזים ואזור הכתפיים

dstyle
30-10-06, 17:55
יש תרגילים מיוחדים לפיתוח הטרפזים אבל אם אתה לאא רוצה לעבוד עליהם אז תעשה מסור או משהו לגב ופולי לעורף

Gamerrrrr
30-10-06, 18:40
סתם בולשיט.
איזה שטויות

Daniel-Barak
30-10-06, 19:51
אין תרגיל גב שהטרםזים לא עובדים.
וכאשר אני אומר טרפזים - אני מתכוון או לטרפז תחתון (שבין שתי ה"כנפיים"9, תיכון או עליון או כמה יחד

Ronush
30-10-06, 22:05
איזה תרגילים טובים יש לפירוק הטרפזים ?

ran7
30-10-06, 22:06
איזה תרגילים טובים יש לפירוק הטרפזים ?
מה זה תרגילים לפירוק הטרפזים, מאיפה הבאת את זה
:ph34r: :ph34r: :helpsmilie:

Leo
30-10-06, 22:58
על תעבדי עליהם וזהו , זה כמו שבנות חושבות שעבודה על בטן עושה להן מותניים דקות אבל זה רק עושה להן מותניים שטוחות בעע מכיר כאלה הרבה מהמכון שלי באות בנות שנראות טוב רק להתאמן עם חבר שלהן עושות 234234 כפיות בטן ובאם הלכו המותניים לגמריי....................

Daniel-Barak
31-10-06, 07:34
על תעבדי עליהם וזהו , זה כמו שבנות חושבות שעבודה על בטן עושה להן מותניים דקות אבל זה רק עושה להן מותניים שטוחות בעע מכיר כאלה הרבה מהמכון שלי באות בנות שנראות טוב רק להתאמן עם חבר שלהן עושות 234234 כפיות בטן ובאם הלכו המותניים לגמריי....................חבוב, כתבת מותניים "דקות" ואח"כ, בכונה למצב בו ההיפך מתרחש - "שטוחות"... התבלבלת :)

פשוט המותניים גדלות וזה נראה מגעיל.. האלוכסונים...

נ.ב
לא רק בנות ככה.
יש גם בנים וכל בן אדם עם שריטה וחוסר ידע בנושא, יעשה טריליון כפיפות בטן ויחשוב שמחר בבוקר תהיה לו בטן שטוחה/קוביות

Ronush
31-10-06, 18:00
מה זה תרגילים לפירוק הטרפזים, מאיפה הבאת את זה
:ph34r: :ph34r: :helpsmilie:

בידור איתך..

התכוונתי תרגילים טובים לטרפזים?

Leo
31-10-06, 18:49
דניאל , אצל בנים הנושא נסלח כי אחרי זה פשוט השומן ירד כשהם יהיו חכמים יותר והביעה העיקרית היא חוזר איזון באין הבטן לאלכסונים במיוחד אצל אלא שלא עושים סקווטים קבוע

Daniel-Barak
31-10-06, 20:16
דניאל , אצל בנים הנושא נסלח כי אחרי זה פשוט השומן ירד כשהם יהיו חכמים יותר והביעה העיקרית היא חוזר איזון באין הבטן לאלכסונים במיוחד אצל אלא שלא עושים סקווטים קבועהלוואי ויעשה סקוואט.. בכלל...
מהימים הבודדים שאני במכון החדש, נראה לי שאני בין היחידים שעושה סקוואט... ואולי היחיד שחופשי.
יש איזה כמה חבר'ה שעושים דדליפט... עוד בודדים סקוואט (דפוק) בסמית'...

:helpsmilie: :cry_1: