PDA

צפה בגרסא המלאה : בישול אבקת חלבון

Amit
08-09-06, 21:22
אם אני מבשל\אופה\מחמם בדרך מסויימת את האבקה אני פוגע בה באיזושהי דרך?

NIRAN
08-09-06, 21:24
שים סקופ אבקה בשמן רותח כמו ציפס זה מתכון מעולה.
האבקה לדעתי לא נועדה להיות בטמפרטורות קיצוניות לכן אני לא הייתי עושה את זה.

Amit
08-09-06, 21:28
שים סקופ אבקה בשמן רותח כמו ציפס זה מתכון מעולה.
האבקה לדעתי לא נועדה להיות בטמפרטורות קיצוניות לכן אני לא הייתי עושה את זה.
אני לא מדבר עד כדי כך אני שואל את זה כי אני רוצה להכין עוגיות חלבון החום לא יעבור ב140 מעלות בערך אז אני רק רוצה לוודא קודם שלא תהיה פגיעה באיכות של החלבון עכשיו יש למישהו תשובה קצת יותר רצינית?

power_hour
09-09-06, 00:00
אני לא מדבר עד כדי כך אני שואל את זה כי אני רוצה להכין עוגיות חלבון החום לא יעבור ב140 מעלות בערך אז אני רק רוצה לוודא קודם שלא תהיה פגיעה באיכות של החלבון עכשיו יש למישהו תשובה קצת יותר רצינית?

שאלה שגם מעניינת אותי כי באתר ישראלבודי ובפורום יש מלא קישורים למתכונים.
ממה שאני יודע בכל הקשור לעניין חלבונים עוברים תהליך דנטורציה-שינוי במבנה האורגני כתוצאה מחום או חומציות שפוגע בתפקוד או ביכולת (בפועל מוריד מערכו התזונתי)

Netnael
09-09-06, 00:04
ממ כל אפיה פוגע רק ב 8 אחוז מחלבון שזה לא משמעותי לפי דעתי מי יודע מה

Amit
09-09-06, 00:04
שאלה שגם מעניינת אותי כי באתר ישראלבודי ובפורום יש מלא קישורים למתכונים.
ממה שאני יודע בכל הקשור לעניין חלבונים עוברים תהליך דנטורציה-שינוי במבנה האורגני כתוצאה מחום או חומציות שפוגע בתפקוד או ביכולת (בפועל מוריד מערכו התזונתי)
כן אני שואל את זה רק בגלל ששמעתי על הדנטורציה ניסיתי לברר בכל זאת קצת על זה ולא הלך עדיין

power_hour
09-09-06, 00:09
כן אני שואל את זה רק בגלל ששמעתי על הדנטורציה ניסיתי לברר בכל זאת קצת על זה ולא הלך עדיין

זה תלוי בזמן האפייה ובטמפרטורת הבישול אבל לדעתי נעשית פגיעה יותר רצינית מ-8% בערך החלבון

Amit
09-09-06, 00:23
זה תלוי בזמן האפייה ובטמפרטורת הבישול אבל לדעתי נעשית פגיעה יותר רצינית מ-8% בערך החלבון
זה משהו כמו 140 מעלות חצי שעה לא בטוח אבל תודה על ההשערה:) בדיוק גם יצא לי לחשוב אם אותו הדבר קורה שמבשלים חביתה

Avi
09-09-06, 01:29
אז שאני מכין חזה עוף החלבון נפגע?

ShaI^MymoN
09-09-06, 08:01
מה אתם נכנסים לסרטים זה בקטנה אל תגזימו אם כל דבר..
אתם תשתגעו בסוף

xZiPeR
10-07-07, 20:31
אמממ ככל הידוע לי בני אדם כמעט כשמגיעים ללמעלה מ42 מעלות כי זו הטמפרטורה שבה החלבונים מתים .. אבל לא יודע אם זה קשור..

Amit
10-07-07, 20:33
אחת ההקפצות אחי :)

toxicity
10-07-07, 20:34
אמממ ככל הידוע לי בני אדם כמעט כשמגיעים ללמעלה מ42 מעלות כי זו הטמפרטורה שבה החלבונים מתים .. אבל לא יודע אם זה קשור..
ושאתה מבשל בשר החלבונים מתים? חלבונים זה לא דבר חי הם לא יכולים למות. כל הבישול, האפייה, הטיגונים, הכל, נהרס שמחממים אותם? תפעיל קצת היגיון

xZiPeR
10-07-07, 20:37
לא התכוונתי למות ככה .. הכוונה זה שכנראה המבנה שלו משתנה עקב האנרגיה וכו' ..

Troya
10-07-07, 20:40
:flowers: noob צ"י לתקוף אותו!!!!!
:sbb4:

Homie
10-07-07, 20:44

גם בקיבה שלך החלבון עובר דנטרוציה, כתוצאה מחימום לא אמור לקרות כלום,
בדיוק כמו שאתה מבשל את החזה עוף / דג / בקר / חתול