PDA

צפה בגרסא המלאה : ארוחה ליפני בית ספר.

XxgalxX
25-11-06, 13:20
שלום לכולם...רציתי לדעת מה כדאי לי לאכול ליפני הבית ספר ואין לי ממש כל כך זמן לאכול הרבה אני קם ב-7 וצריך לצאת ב-7:50 אין לי כל כך הרבה זמן לאכול ועוד אני צריך להיתארגן....
בקיצור מה אתם מציעים לי לאכול על הבוקר{אני בעלייה במאסה לא שותה אבקות}

מתן18
25-11-06, 13:32
שלום לכולם...רציתי לדעת מה כדאי לי לאכול ליפני הבית ספר ואין לי ממש כל כך זמן לאכול הרבה אני קם ב-7 וצריך לצאת ב-7:50 אין לי כל כך הרבה זמן לאכול ועוד אני צריך להיתארגן....
בקיצור מה אתם מציעים לי לאכול על הבוקר{אני בעלייה במאסה לא שותה אבקות}
אוקיי...הדרך הכי מהירה זו אבקה כמובן...אבל במקרה שלך...אתה יכול להכין שייק(בבלנדר) מש"ש בננה חלב וכו' אבל קח בחשבון שלא יהיה שם הרבה חלבון..

או קורנפלקס וכד'

אתה יכול גם לאכול חלבה לדוגמה...

אני לדוגמה,קם בעשרה ל7 ומסיים להתארגן בשבע..אני לוקח איזה בבנה לדרך וזהו..

קיצר,תהיה יצירתי.

XxgalxX
25-11-06, 13:56
וואלה אחי מיתארגן מהר אתה אני לוקח לי איזה 20 דקות ג"ג אבל לא משנה...גם אני לוקח ליפעמיים בננה על הבוקר ואז יוצא אז זה יהיה בסדר עם אני יאכל בננה וב-10 את הארוחה שאני לוקח לבית ספר?

Psychopath
25-11-06, 14:01
אני אוכל קערה ענקית של קורנפלקס עם שיבולת שועל.. אם יש לי זמן אני לוקח חלבון מאיזה גבינה או משהו..

XxgalxX
25-11-06, 14:03
ואוא הלוואי אחי עם היה לי זמן היתי אוכל הכל...אבל מה שעלה לא בראש עכשיו זה זה::
לאכול בבוקר ליפני הבית ספר קערה עם דגנים +בננה יהיה בסדר?

Psychopath
25-11-06, 14:18
יהיה נחמד.. אם אתה אוכל כבר עקרה עם דגנים תוסיף שיבולת שועל מעל אתה לא תרגיש את זה
ועדיף לך להוסיף חלבון ממקור כלשהו מאשר בננה .

dstyle
25-11-06, 14:32
אני אוכל 2 קערות של מולטי צ'יריוס עם הרבה חלב ובננה אחר כך ב10 כבר יש תהפסקה ואוכלים סנדוויצים נורמלי. אני קם ב6! ויוצא ברבע ל7!
:s דרך אגב איך המולטי צ'יריוס הזה מבחינת ערך תזונתי כי יש שם שיבולת שועל וכל מיני סוגי דגנים, טוב?

maradona
25-11-06, 14:43
לזה שמעליי הוא לא נחשב לאחד הקרונפלקסים המומלצים בגלל תוכלת הסוכר הגבוה בו
לפני כמה ימים גיליתי שיש קרונפלקס של אופטימום(כן כן אותו אופטימום של החלבון)ומוכרים אותו בבתי מרקחת הוא עולה 23 שקל ל 400 גרם משהו כזה בקיצר הוא הקרונפלקס הכי בריא שנתקלתי בו עד היום...עשיר במיוחד בוימנים ומינרלים,המון פחמימות,כמות אפסית של סוכר,משהו כמו 8 גרם חלבון ל 100 גרם שזה יחסית טוב,המון סידן והוא פרווה(לשומרים שבנינו זה היתרון)הוא הקרונפלקס האידאלי
אהה והוא גם טעים במיוחד!

Der Metzgermeister
25-11-06, 14:50
לפני כמה ימים גיליתי שיש קרונפלקס של אופטימום(כן כן אותו אופטימום של החלבון)ומוכרים אותו בבתי מרקחת הוא עולה 23 שקל ל 400 גרם משהו כזה בקיצר הוא הקרונפלקס הכי בריא שנתקלתי בו עד היום...עשיר במיוחד בוימנים ומינרלים,המון פחמימות,כמות אפסית של סוכר,משהו כמו 8 גרם חלבון ל 100 גרם שזה יחסית טוב,המון סידן והוא פרווה(לשומרים שבנינו זה היתרון)הוא הקרונפלקס האידאלי
אהה והוא גם טעים במיוחד!

יש אותו בסופר :):):):)?

אליאב
25-11-06, 14:52
ש"ש, קוטג, לחם, ירקות, שמן זית, וכ"ו.. וכ"ו.. תיהיה יצירתי ותבנה לך מזה ארוחת בוקר.

נ.ב.
תאכל הרבה בבוקר.

maya
25-11-06, 14:52
גביע קוטג + ברנפלקס או פחמימה אחרת

Amit
25-11-06, 15:34
תקום יותר מוקדם\תאחר לבית ספר\תשיג אבקה

PoweRule
25-11-06, 15:41
אהה והוא גם טעים במיוחד!

מה רע בסוכר ?
וחוץ מזה אין שם כל כך הרבה, כ-20 גרם סוכר ל-70 גרם פחמימות בערך.
וזה שאתה אומר שהוא פרווה ועוד מציין שזה לשומרים שבינינו. מה הקטע במשפט הזה ? מה קשור שהוא פרווה, הוא לא נבדק בתהליך הייצור שלו על ידי הדויסלה אז הוא לא כל כך כשר, בדיוק כמו האבקות חלבון ( ואני לא אומר שהם מכניסים שרימפס או חזיר לשם, פשוט הוא יוצר ללא השגחה )

Nimrod
25-11-06, 15:44
אתה במסה?
תיקח כערה, תשים בא מלא קורפלקס, תשים בתוך הקערה גם חופן אגוזי מלך, תיקח שייקר, מהר מאוד שים בתוכו חצי כף אבקת חלבון, שים חלב בשייקר, תערבב, שפוך את מה שיצא לקונפלקס עם אגוזי המלך.

PoweRule
25-11-06, 15:47
אתה במסה?
תיקח כערה, תשים בא מלא קורפלקס, תשים בתוך הקערה גם חופן אגוזי מלך, תיקח שייקר, מהר מאוד שים בתוכו חצי כף אבקת חלבון, שים חלב בשייקר, תערבב, שפוך את מה שיצא לקונפלקס עם אגוזי המלך.
הוא אמר שהוא לא משתמש באבקת חלבון

Nimrod
25-11-06, 15:48
הוא אמר שהוא לא משתמש באבקת חלבון

אז שיעשה את מה שאמרתי עם קוטג' או טונה במקום האבקת חלבון ויסבול את הטעם הנורא על הבוקר.

XxgalxX
25-11-06, 15:53
עמית חח לאחר לבית ספר אני לא יכול המורה תהרוג אותי חח...
אבל לפי מה שאני חושב לקחת צלחת עם דגנים+חצי קופסת קוטג'\שלם
וזה יהיה דווקא סביר לא?
נ.ב אני לא יכול לאכול על הבוקר כל כך הרבה יכאב לי הבטן :(

Amit
25-11-06, 15:55
וזה יהיה דווקא סביר לא?
קופסת קוטג יהיה מעולה תוסיף פחמימות ושומן אם אתה צריך אותם הרבה יותר קל לאכול וגם לא לוקח הרבה זמן

Nimrod
25-11-06, 15:56
וזה יהיה דווקא סביר לא?

צלחת עם קורנפלקס + קופסת קוטג' + כף שמן זית או חופן אגוזי מלך יהיה טוב גם.

XxgalxX
25-11-06, 15:59
צלחת עם קורנפלקס + קופסת קוטג' + כף שמן זית או חופן אגוזי מלך יהיה טוב גם.

אוקי אחי תודה רבה לקחתי מה שנימרוד אמר:: :)
צלחת עם קורנפלקס + קופסת קוטג' + כף שמן זית

אליאב
26-11-06, 18:09
אוקי אחי תודה רבה לקחתי מה שנימרוד אמר:: :)
צלחת עם קורנפלקס + קופסת קוטג' + כף שמן זית
פשוט.. קל... נוח.
חלבון / פחמימה / שומן איכותי.
זה הדרך.
:wiggle:

אליאב
26-11-06, 18:10
אהה ותוסיף ירק בבוקר, ובכל ארוחה. (ויטמנים וכ"ו..).

NIRAN
26-11-06, 20:14
אקטימל, יוגורט טבעי 0%(150ג') 90ג' ש"ש