PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה לגבי אימוני גב וכתפיים

מדוזה
31-12-08, 18:55
אני עושה באימון כתפיים

הנפת ידיים לצדדים עם משקולות - 3 סטים
דחיפת מוט ארוך למעלה בישיבה - 3 סטים

באימון כתפיים אני מרגש רק את הכתף הקדמי ,כנראה ש2 התרגילים עובדים על הכתף הקדמי ואני לא מרגיש כלל כתף אחורי ושכמות .
מה שכן נראלי שהדחיפת מוט ארוך למעלה בישיבה צריך להיות לשכמות כך שיש מצב שאינ לא מבצע אותו טוב אם אני מרגיש את הכתף הקדמית בלבד ולא את השכמות , הייתי רוצה לשפר את האימון הזה בשביל להרגיש לחזק ולנפח גם את השכמות והכתף האחורית .

באימון גב אני עושה

פולי עליון לחזה אחיזה רחבה - 3 סטים
פולי עליון לעורף אחיזה רחבה - 2 סטים
מסור עם משקולות חופשיים על הספה - 4 סטים כל יד

במסור אני בכלל לא מרגיש את הגב , יש מצב שאני לא מבצע את התרגיל בצורה הנכונה חשבתי אולי להחליף את התרגיל הזה במשו אחר שעובד גם הוא בעיקר על הכנפיים .

חשבתי אולי חתירה במכונה אחיזה צרה יכול להחליף את התרגיל של המסור עם משקולות חופשיים על הספה , אם למישו יש רעיון אחר אני ישמח לשמוע , תודה .

אני מתאמן ab

the animal
31-12-08, 20:07
1. הכתף אחורית עובדת מספיק חזק בגב.
2. כנראה שאתה לא מושך מהמרפק אלא מהכתף.

CBA
31-12-08, 20:24
אני חושב שאתה מבצע הרמת ידיים לפנים ולא לצדדים תברר אם אתה מבצע נכון.

מדוזה
31-12-08, 20:36
the animal אתה כנראה דיברת ב2 על התרגיל מסור , כן הוא קצת קשה לי מבחינת קורדינציה ... אני אמשיך איתו ומקווה שאני יצליח לבצע אותו בצורה טובה אני יוריד במשקל וינסה , בכל מיקרה אם אני עושה את זה טיפה לא בצורה נכונה הוא לא פועל בכלל על השריר ? זה לא יכול להזיק ?

cba אתה כנראה דיברת על התרגיל כתפיים שאני מניף משקולות לצדדים , אני עושה את זה במכונה ובמכונה מסומן באדום שזה עובד על הכתף ולא על השכמות , זה עובד גם על השכמות ולא רק על הכתף הקדמית ?

CBA
31-12-08, 20:43
אחי לא נשמע לי הגיוני שהכתף הקדמית שלך תעבוד בתרגיל של כתף אחורית, אני הצלחתי לחשוב על שתי אפשרויות:
1- שזה תרגיל לכתף קדמית בכלל.
2- שיש לך דלקת או משהו בכתף קדמית ולכן היא מורגשת בעת ביצוע התרגיל.

בכל מקרה השכמות עובדות בתרגילי כתפיים.

the animal
31-12-08, 21:23
the animal אתה כנראה דיברת ב2 על התרגיל מסור , כן הוא קצת קשה לי מבחינת קורדינציה ... אני אמשיך איתו ומקווה שאני יצליח לבצע אותו בצורה טובה אני יוריד במשקל וינסה , בכל מיקרה אם אני עושה את זה טיפה לא בצורה נכונה הוא לא פועל בכלל על השריר ? זה לא יכול להזיק ?

Cba אתה כנראה דיברת על התרגיל כתפיים שאני מניף משקולות לצדדים , אני עושה את זה במכונה ובמכונה מסומן באדום שזה עובד על הכתף ולא על השכמות , זה עובד גם על השכמות ולא רק על הכתף הקדמית ?

1. תעבוד על טכניקה, תראה סרטונים באינטרנט.
2. זה עובד על כתף לטראלית (אמצעית) והטרפזים

Masquerade
31-12-08, 23:25
תעשה הנפה לצדדים במשקולות, ותפנה את גב היד לפנים(קדימה, כאילו אתה מראה לאיש ממולך את השעון).

the animal
31-12-08, 23:25
תעשה הנפה לצדדים במשקולות, ותפנה את גב היד לפנים(קדימה, כאילו אתה מראה לאיש ממולך את השעון).

ברוך שובך:)

Masquerade
31-12-08, 23:27
ברוך שובך:)

חח לא ממש, אין לי כבר הרבה מה להגיד, הדברים פה חוזרים על עצמם כל הזמן.

the animal
31-12-08, 23:28
חח לא ממש, אין לי כבר הרבה מה להגיד, הדברים פה חוזרים על עצמם כל הזמן.

נכון... אבל תמיד אפשר לנסות לעזור...

מדוזה
01-01-09, 15:46
תודה רבה לעוזרים , התרגיל שבדחיפת מוט כלפי מעלה בישיבה (באימון כתפיים) אני צריך שהכיסא יהיה לו שיפוע קטן או שאני צריך שהוא יהיה ממש ישר ושהמוט שאני מרים תיהיה מעל הראש ולא לפני הגוף ?
כי אני עושה את זה עם שיפוע קטן ומוריד את זה לפני הגוף ומעלה למעלה .

the animal
02-01-09, 11:21
תודה רבה לעוזרים , התרגיל שבדחיפת מוט כלפי מעלה בישיבה (באימון כתפיים) אני צריך שהכיסא יהיה לו שיפוע קטן או שאני צריך שהוא יהיה ממש ישר ושהמוט שאני מרים תיהיה מעל הראש ולא לפני הגוף ?
כי אני עושה את זה עם שיפוע קטן ומוריד את זה לפני הגוף ומעלה למעלה .

עדיף שתעשה את זה בעמידה

מדוזה
02-01-09, 20:17
לא מסוכן לגב ? פעם אחת עשיתי בעמידה והרגשתי פצצה בקשר לכתפיים ממש עבד טוב , אבל הרגשתי כאילו אני עוד שניה נופל בגלל חוסר שיווי משקל , אני גם לא יודע אם צריך להרים מעל הראש או להביא את זה טיפה לפני או מאחורי הראש .
מישו יכול להסביר את ביצוע התרגיל או לינק לסירטון בבקשה ? תודה מראש ושבת שלום .

CBA
02-01-09, 20:23
את המוט תקח מהמתקן אל תרים אותו מהרצפה, תסדר אותו שיהיה לך נוח בכתפיים לפני שאתה מתחיל.
בכל מקרה תחפש millitary press ביו טיוב.
גב ישר.

תגדיר מסוכן לגב, מסוכן לגב זה כשאתה מבצע תרגיל לא נכון, מסוכן לגב זה כשאתה עובד כל היום בהעברת כורסאות ואביזרים כבדים, מסוכן לגב זה כשאתה מרים משקל כבד עם גב כפוף וכ'ו.

מדוזה
03-01-09, 13:01
תודה אחי אני יחפש .