PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה

lironsD
17-06-09, 14:19
אתמול היתה לי מסיבת סיום אז היתי שם מ11 בבוקר עד 2 בלילה הינו בבריכה מלא ונשרפתי קצת ואחר כך טקס ואז מסיבת ריקודים וזה ואחר כך שתינו מלא..יענו אני יודע שזה פוגע והכל אבל כולם שתו וזה סוף שנה וזה וגם השתכרתי תאמת..ועכישו קמתי רק ב1 בצההריים ואני לא יודע עם ללכת לאימון בא אז אני יחכה לתשובה אני מרגיש יחסית חלש אבל אני לא רוצה לפספס אימון

hypertrophy
17-06-09, 14:21
אתמול היתה לי מסיבת סיום אז היתי שם מ11 בבוקר עד 2 בלילה הינו בבריכה מלא ונשרפתי קצת ואחר כך טקס ואז מסיבת ריקודים וזה ואחר כך שתינו מלא..יענו אני יודע שזה פוגע והכל אבל כולם שתו וזה סוף שנה וזה וגם השתכרתי תאמת..ועכישו קמתי רק ב1 בצההריים ואני לא יודע עם ללכת לאימון בא אז אני יחכה לתשובה אני מרגיש יחסית חלש אבל אני לא רוצה לפספס אימון

אל תלך אם אתה בהנג אובר....הגוף שלך מתאושש מהלילה שעבר עליו הוא לא יצליח להתאושש מהאימון
לא יקרה כלום אם תפספס אימון [אבל פשוט כלום!נאדה ממש שום דבר לא יקרה תרגע אפילו לא 0.0000000001 של התקדמות לא תפגע]
במיוחד שזה היה למטרה טובה! לחיים!

Max90kg
17-06-09, 14:21
אם אתה מרגיש שאתה יכול ללכת אז לך. אם אתה מרגיש שאתה לא יכול ללכת אז אל תלך.
מאיפה לנו לדעת?!

tal_s
17-06-09, 14:26
אם אתה מרגיש שאתה יכול ללכת אז לך. אם אתה מרגיש שאתה לא יכול ללכת אז אל תלך.
מאיפה לנו לדעת?!

אתה לא יודע שישראלבודי ניהיה פורום תמיכה נפשית?

lironsD
17-06-09, 14:32
לא תמיכה נפשית
אבל נניח ואני מרגיש שאני יכול ולמרות כל מה שהיה אתמול אז ללכת?

hypertrophy
17-06-09, 14:35
לא תמיכה נפשית

קיבלת תשובה
שלום!

tal_s
17-06-09, 14:36
לא תמיכה נפשית

כל מה שיהיה אתמול? אפשר לחשוב כולה היית בבריכה ואז שתית ורקדת קצת ... יש אנשים שעושים את זה על בסיס יומי

lironsD
17-06-09, 14:38
נו בסדר,אני פשוט לא רגיל לשתות הרבה,ואתמול שתיתי הרבה,
אז מה שאני מנסה להגיד זה שיש הנג אובר בקטנה אבל הגוף בשל,
וtal_s חלאס לעקוץ אותי ,אני מנסה לשאול דבר פשוט עם אני מרגיש שהגוף יכול ללכת לאימון,אבל אתמול לא נחתי אז זה עדיין בסדר?זה הכל.. ושאני אומר "כל מה שהיה אתמול",זה זה .

tal_s
17-06-09, 15:04
נו בסדר,אני פשוט לא רגיל לשתות הרבה,ואתמול שתיתי הרבה,
אז מה שאני מנסה להגיד זה שיש הנג אובר בקטנה אבל הגוף בשל,
וtal_s חלאס לעקוץ אותי ,אני מנסה לשאול דבר פשוט עם אני מרגיש שהגוף יכול ללכת לאימון,אבל אתמול לא נחתי אז זה עדיין בסדר?זה הכל.. ושאני אומר "כל מה שהיה אתמול",זה זה .

לך יותר מאוחר תעשה אימון.. זה מה שאני הייתי עושה

lironsD
17-06-09, 15:11
סבבה אני גם ככה לא רעב וצריך לאכול תארוחת צהריים בסביבות השעתיים לפני אימון אני יאכל בארבע וב6 ככה אני ילך לאימון

Max90kg
17-06-09, 15:47
אתה לא יודע שישראלבודי ניהיה פורום תמיכה נפשית?
תאכלס אתה מסתדר עם הילדים האלה יותר טוב ממני יש לי עוד מה ללמוד :)