PDA

צפה בגרסא המלאה : בקשר לתרגיל לחזה

Max90kg
30-06-09, 17:27
http://www.exrx.net/WeightExercises/PectoralSternal/BBGuillotineBenchPress.html
מישהו עושה את התרגיל הזה? האם יש בו ייתרון על פני לחיצת חזה רגילה? האם הוא מסוכן?
תודה

gilsXM
30-06-09, 17:32
הייתי עושה אותה על מנת לגוון, לתת אולי גירוי מכיוון אחר.
מסוכן? אם תעמיס משקל וזה יפול, זה יפול לך על הצוואר (בגלל זה קוראים לזה גליוטינה) במקום על בית החזה, אם בדרך כלל אתה לא מפיל מוטות אולמפיים על עצמך אני לא רואה שום סכנה.
עריכה: מה שכן לדעתי אם תעמיס משקל כמו חמור מה שלא נראה לי שתעשה יש סיכוי יותר גבוהה לפציעה בכתף

סאראמאגו
30-06-09, 18:10
תרגיל מיותר ומסוכן בכמה רמות.

נעל
30-06-09, 18:22
סיכון גדול יותר לפגיעה בכתף ואם נופל גם בצוואר כמו שאמרו.
לפי מה שאמרו לי אם אתה מוריד את המוט יותר קרוב לצוואר מאשר לחזה,אתה מפעיל יותר את החזה העליון והכתף הקדמית..
אבל אמרו לי את זה שכשעשיתי חזה עליון בסמיט, זה באמת היה יותר קשה להוריד תמוט לצוואר [להתקרב עם המושב].
אבל לא יצא לי לעשות את זה שוב.. לא הייתי אומר שכדאי לנסות בבנצ' רגיל, אתה גם ככה רוצה לעבוד על החזה עצמו ולא כ"כ על עליון.

Ainfect
30-06-09, 18:24
תרגיל מסוכן אחושרמוטה מה הבעיה לעשות בנץ פרס רגיל?

למה תמיד להתחכם?

מרציאנו
30-06-09, 19:00
גם בשיפוע וגם בשטוח ככל שאני מוריד את המוט לכיוון הצוואר זה עובד יותר על החזה עליון והכתף?
ואללה קורה לי תמיד שאני עושה חזה עליון בסמית בשיפוע המוט יורד כל סט לאזור אחר פעם יותר למעלה בצוואר או יותר למטה לכיוון הפיטמות והטווחי חזרות שלי מישתנים פעם יותר קל לי פעם יותר קשה לי

gilsXM
30-06-09, 19:02
גם בשיפוע וגם בשטוח ככל שאני מוריד את המוט לכיוון הצוואר זה עובד יותר על החזה עליון והכתף?
ואללה קורה לי תמיד שאני עושה חזה עליון בסמית בשיפוע המוט יורד כל סט לאזור אחר פעם יותר למעלה בצוואר או יותר למטה לכיוון הפיטמות והטווחי חזרות שלי מישתנים פעם יותר קל לי פעם יותר קשה לי

אתה פשוט לא יציב

The-One
30-06-09, 19:18
מקס תרגיל ממש מטוטמם תעשה לחיצת חזה רגליה וזהו על תיהיה ליצן אחי..

מרציאנו
30-06-09, 19:27
אתה פשוט לא יציב

מז"א לא יציב?

אני לא יודע אם המוט צריך להיות בדיוק ואני לא יכל גם לראות כיאני בשיפוע
הכל ישיבה של הסט אני עם תחת יותר לכיסא או מחוץ לכיסא בגלל זה המוט פעם יותר מתחת או יותר מעל (אני עושה בסמית)

TheRock
30-06-09, 20:12

למה אתה עושה חזה עליון בסמית?
מתי אנשים יבינו שסמית פירושו=מתלה למגבות

מרציאנו
30-06-09, 20:43
כי במוט הכתפיים הורגות אותי ובמוט הסיכון לפציעה אצלי בכתף גבוה

matzov1
30-06-09, 20:46
זה מכניס את היד האחורית ואת הכתף יותר
סתם תרגיל מיותר

lironsD
30-06-09, 20:58
היתי עושה אותו פעם תמיד בתור לחיצת חזה..זה טעות גדולה כי אחר כך אין כוח בגרוש ליד אחורית והיתי נדפק מיזה שהיתי בab..
תוריד הכי למטה שאתה יכול לחזה תאמין לי זה ישתלם לך מקס

Max90kg
30-06-09, 21:07
לא חשבתי על לעשות אותו רק הסתקרנתי...

Tapit
30-06-09, 21:55
כי במוט הכתפיים הורגות אותי ובמוט הסיכון לפציעה אצלי בכתף גבוה
תעשה לחיצה בשיפוע רגילה עם דאמבלים, ככה אני עושה ולא מרגיש כלום בכתפיים בניגוד גדול מאוד למוט.

מרציאנו
30-06-09, 22:13
יש לנו דאמבלים במישקלים שהולכים כפול 3 יענו 10 13 16
אז לא מתאים לי הכי עכשיו דאמבלים כי או קל לי מידי או קשה

אז אני עושה במוט
אבל זה נכון כמו שכתבתם שככל שהמוט הולך יותר לכיוון הצוואר ככה הוא עובד יותר על החזה עליון והכתפיים לא משנה אם השיפוע הוא חיובי או שטוח?

מרציאנו
01-07-09, 14:24
יש לנו דאמבלים במישקלים שהולכים כפול 3 יענו 10 13 16
אז לא מתאים לי הכי עכשיו דאמבלים כי או קל לי מידי או קשה

אז אני עושה במוט
אבל זה נכון כמו שכתבתם שככל שהמוט הולך יותר לכיוון הצוואר ככה הוא עובד יותר על החזה עליון והכתפיים לא משנה אם השיפוע הוא חיובי או שטוח?

מישהו יכל לענות לי בבקשה? :Embarrassment:

Max90kg
01-07-09, 14:25
מישהו יכל לענות לי בבקשה? :Embarrassment:
כן...

נעל
01-07-09, 19:00
תעשה לחיצה בשיפוע רגילה עם דאמבלים, ככה אני עושה ולא מרגיש כלום בכתפיים בניגוד גדול מאוד למוט.

לי גם מוט וגם משקולות מפרקות את הכתף.
אבל אני זה סיפור אחר האנטומיה שלי זה של חייזר..
גם שכיבות סמיכה בשיפוע לעליון כואב לי בכתפיים..
ואין לי דלקת בכלל, זה מעקב אותי למרות שיש סימטריה לא רעה בחזה ולכן לא צריך לתת דגש לעליון בכלל, אני ירים חזה כל יד x משקל ובעליון x-8 קילו.. שאנשים אחרים עושים איזה 2-4 קילו פחות.. :ג

manshush
02-07-09, 19:46
לא הבנתי מה התרגיל הזה אמור להיות

eden.B.
06-07-09, 02:45
שמע אחי כואב לי לראות אותך רק מלעשות את התרגיל הזה....