PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי abc

4roxe
03-07-09, 12:01
אם אני עושה
A חזה אחורית
B גב קדמית
C רגליים כתפיים
5 פעמים בשבוע abcxxac או שלפעמים אני עושה abcXac
אני יכול להוסיף לA או C השניים בסוף השבוע יד קדמית? כאילו באחד האימונים להכניס יד קדמית? כי אני מרגיש שהיא בפיגור לגמרי

Max90kg
03-07-09, 12:19
אם אתה רוצה להתאמן ככה אז תעשה abcde בתוכנית הזאת תוכל לתת דגש לשרירים מסויימים. למרות שאני מאוד לא תומך בתוכניות כאלה, לדעתי כדאי שתתאמן בfbw או בab מקסימום 3-4 פעמים בשבוע ואתה תגדל יפה

lironsD
03-07-09, 14:01
הקטע שבfbw וab אתה נותן גירוי שבועי יותר גדול לשרירים ובגלל זה גם אני לא בעד abc/d/e וכו'

4roxe
03-07-09, 19:50
אם אתה רוצה להתאמן ככה אז תעשה abcde בתוכנית הזאת תוכל לתת דגש לשרירים מסויימים. למרות שאני מאוד לא תומך בתוכניות כאלה, לדעתי כדאי שתתאמן בfbw או בab מקסימום 3-4 פעמים בשבוע ואתה תגדל יפה

אחי fbw עבר זמנו ממזמן אצלי...אני לא מתחיל.. ואם אני יעשה fbw 3-6 סטים שריר גדול אני לא ירגיש שהתאמנתי בכלל :/

galSH
03-07-09, 20:15
אחי fbw עבר זמנו ממזמן אצלי...אני לא מתחיל.. ואם אני יעשה fbw 3-6 סטים שריר גדול אני לא ירגיש שהתאמנתי בכלל :/

זה אומר שאתה לא עובד כבד מספיק.

4roxe
03-07-09, 22:57
זה אומר שאתה לא עובד כבד מספיק.

אני עובד abc על משקלים 80 אחוז מהמקסימום אני יוצא גמור מאימון.. אני עובד מספיק

obzion
04-07-09, 00:03

אין שום קשר בין העובדה שאתה לא מתאמן מתחיל (למרות שדי בטוח שאתה כן) לכך שfbw "לא מתאימה לך"

Tapit
04-07-09, 01:54
לא מבין מה אנשים ממליצים על ab או fbw..
חזה וכתפיים באותו אימון בעצימות גבוהה? לא חבל על הכתפיים? :\

נעל
04-07-09, 02:17
Fbw לא טוב למתאמן שעובד מעבר למספר חודשים לטעמי ואם עושים אז רק בצורה שכל פעם מתמקדים אחרת כך שפעם נשקיע בחזה רגיל ופעם בעליון וכו'.
Ab הוא אידיאלי, למרות שאני עושה abc.
מה שאתה רוצה לעשות זה בעצם סוג של abcd או abcde שהכוונה לתת דגש, abc בדרך כלל הוא מחזורי..
אבל באופן עקרוני אתה יכול לעשות את זה, פשוט עדיף בדרך שונה, לדוגמא abcd
a=חזה יד אחורית
b= גב יד קדמית
c= רגליים כתפיים
d=ידיים

galSH
04-07-09, 08:09
אני עובד abc על משקלים 80 אחוז מהמקסימום אני יוצא גמור מאימון.. אני עובד מספיק

אני מדבר איתך על fbw. כנראה הabc שלך בנפח דיי גבוה ככה ש80 אחוז מהמקסימום יכולים להספיק.

4roxe
04-07-09, 22:54
אני מדבר איתך על fbw. כנראה הabc שלך בנפח דיי גבוה ככה ש80 אחוז מהמקסימום יכולים להספיק.

כה הבנתי שדיברת איתי על fbw אחי.. אבל זה לא בשבילי ..זה יותר למתחילים איך שהבנתי..
אז לא כדי לעשות a1 b1 c1 xx a2 c1

a1 - חזה אחורית
a2-חזה אחורית קדמית
b1-גב קדמית
c1-רגליים כתפיים

אם אפשר תשובה פשוטה.. אם אפשרי או לא.. כדאי או לא

galSH
05-07-09, 07:50
חלוקה מטומטמת. למה צריך לסבך כל דבר?

4roxe
05-07-09, 21:20
חלוקה מטומטמת. למה צריך לסבך כל דבר?

זה לא כזה מסובך :s פשוט בa השני בשבוע אני מוסיף גם יד קדמית מה כזה מסובך?

eden.B.
06-07-09, 03:23
אם אני עושה
a חזה אחורית
b גב קדמית
c רגליים כתפיים
5 פעמים בשבוע abcxxac או שלפעמים אני עושה abcxac
אני יכול להוסיף לa או c השניים בסוף השבוע יד קדמית? כאילו באחד האימונים להכניס יד קדמית? כי אני מרגיש שהיא בפיגור לגמרי

תן לה עוד 1-2 סטים באימון שיש לה+תאכל טוט+תישן טוב
תן לשריר לנוח השריר לא נבנה במכון הוא נבנה כשאתה נח או יותר נכון השריר נבנה במטבח.