PDA

צפה בגרסא המלאה : צמצום תוכנית

שוקולית
03-07-09, 15:40
בת 21, 1.64\50.
זה לוקח לי שעה וחצי לסיים אותה, שעתיים וחצי במכון כל יום זה כבר מעיק
חזה- פרפר : 4x10
גב- פולי עליון: 4x10
עמידת שש: 2x20שניות
יד אחורית: פשיטת מרפק: 4x10
יד קדמית: כפיפת מרפק: 4x10
כתפיים: הרחקת כתפיים: 3x10 (מרימים משוקלת בכל צד ב90 מהמותן)
רגליים: מרחיקים: 3x10
מקרבים: 3x10
פשיטת ירך: 3x10
לחיצת רגליים: 3x10
בטן: כפיפות ישר: 3x20
אלכסונים: 2x15
אירובי: 4-5 בשבוע 30-60 דק' אליפטי או מעורב חצי ריצה+חצי אליפטי

JAGA_JAGA
03-07-09, 15:59
מזה עמידת שש,מקרבים,מרחיקים?? כל מקרה לא כתבת כמה פעמים בשבוע את מתאמנת אי אפשר להעביר ביקורת על מה שכתבת פה.....

שוקולית
03-07-09, 16:02
התוכנית יום כן יום לא,בממוצע 3 בשבוע.
מקרבים זה דמוי כסא גיניקולוגי רגלים פסוקות מקרב, ומרחיקים פשוט תנועה הפוכה במכשיר דומה.
עמידת שש זה כמו עמידת כלב כאשר יד ורגל מנוגדים בצד - באלכסון מונפים באוויר. משהו שנראה לי מיותר

JAGA_JAGA
03-07-09, 16:11
התוכנית יום כן יום לא,בממוצע 3 בשבוע.
מקרבים זה דמוי כסא גיניקולוגי רגלים פסוקות מקרב, ומרחיקים פשוט תנועה הפוכה במכשיר דומה.
עמידת שש זה כמו עמידת כלב כאשר יד ורגל מנוגדים בצד - באלכסון מונפים באוויר. משהו שנראה לי מיותר

יש יותר מדי סטים לרגליים וקצת סטים לחזה וגב תעשי שהחזה,הגב והרגליים יקבלו כמות שווה של סטים במקרה שלך 6 סטים ולידיים אני ממליץ להוריד את כמות הסטים ל3 ליד קדמית ו3 לאחורית ולכתף לתת 4-5 סטים כיה הוא שריר בינוני דרך אגב לרגליים אני ממליץ לעשות סקוואט 3 סטים ו3 סטים של לחיצת רגליים ולהעיף את כל השאר....
ובקשר לאירובי כמות כזאת של אירובי יכולה לפגוע בהתקדמות שלך באימוני רגליים אבל לשיקולך....

sbenzaken
03-07-09, 18:21
את יכולה לחלק את האימון כמו כל מתאמן רגיל...

שוקולית
03-07-09, 18:41
מה הכוונה?

lironsD
03-07-09, 19:06
הכוונה היא שאת לא אמורה לתת כל כך הרבה סטים בתוכנית שלך,בהתחשב בזה שאת בת היתי נותן אולי תרגילים פשוטטים ונמנע מתרגילים מורכבים במקרה שלך
משהו בסגנון הזה
פרפר 4x12
פולי עליון 2x8
חתירה במכונה 2x10
לחיצת כתפיים במכונה/בסמיט 3x7
לחיצת רגליים 3x6
פשיטת ברכיים 2x10
בטן 3x12
אופיצה 2x15 אלכסונים

JAGA_JAGA
03-07-09, 19:23
הכוונה היא שאת לא אמורה לתת כל כך הרבה סטים בתוכנית שלך,בהתחשב בזה שאת בת היתי נותן אולי תרגילים פשוטטים ונמנע מתרגילים מורכבים במקרה שלך
משהו בסגנון הזה
פרפר 4x12
פולי עליון 2x8
חתירה במכונה 2x10
לחיצת כתפיים במכונה/בסמיט 3x7
לחיצת רגליים 3x6
פשיטת ברכיים 2x10
בטן 3x12
אופיצה 2x15 אלכסונים

מה הקשר זה שהיא אישה זה אומר שהיא צריכה להמנע מתרגלים מורכבים ההפך עדיף לה שרוב התכונית שלה תהיה מורכבת מתרגלים מורכבים מאשר כל מני שטויות של נשים שמנות בגיל העמידה...

lironsD
03-07-09, 19:30
מה הקשר זה שהיא אישה זה אומר שהיא צריכה להמנע מתרגלים מורכבים ההפך עדיף לה שרוב התכונית שלה תהיה מורכבת מתרגלים מורכבים מאשר כל מני שטויות של נשים שמנות בגיל העמידה...

שמע עזוב שטיות......
בינינו תרגילים מורכבים<??מה היא צריכה.....היא לא גבר אל תשכח ועם אנחנו עושים את זה אז זה מן הסתם אבל אני גם בטוח שהמטרות שלו רחוקות מבאדי בילדינג ועם הם כן באדי בילדינג אז תשכחי ממה שרשמתי.

GnR
03-07-09, 19:35
תרגילים מורכבים מקדמים אותך מהר יותר בכל השרירים בגוף
לא רק מהר יותר, אתה יכול אפילו להתקע לגמרי בלעדיהם עם תוכנית שתפעיל קצת שרירים קטנים

אז המטרה שלה לא באדיבילדינג, כלומר ניתן לה תוכנית שתניב אחרי 5 שנים מה שהיא יכולה לעשות בחודש ? |: תחשוב קצת

JAGA_JAGA
03-07-09, 19:41
שמע עזוב שטיות......
בינינו תרגילים מורכבים<??מה היא צריכה.....היא לא גבר אל תשכח ועם אנחנו עושים את זה אז זה מן הסתם אבל אני גם בטוח שהמטרות שלו רחוקות מבאדי בילדינג ועם הם כן באדי בילדינג אז תשכחי ממה שרשמתי.

חחחחחחחח אתה מדבר כאילו מתרגילים מורכבים אתה נהיה משאית פשוט מומלץ לעשות תרגלים רב מפרקיים בשביל שיופרש הורמון גדילה וככה יזרז תהליכים בשבילה זה רק יעזור לה כי גם ככה אצל נשים הרמות טסטוסטרון נמוכות וקשה להם לבנות מסת שריר ככה שהתרגילים האלה רק יעזור לה...

lironsD
03-07-09, 21:05
חחחחחחחח אתה מדבר כאילו מתרגילים מורכבים אתה נהיה משאית פשוט מומלץ לעשות תרגלים רב מפרקיים בשביל שיופרש הורמון גדילה וככה יזרז תהליכים בשבילה זה רק יעזור לה כי גם ככה אצל נשים הרמות טסטוסטרון נמוכות וקשה להם לבנות מסת שריר ככה שהתרגילים האלה רק יעזור לה...

ומאיפה אתה יודע שהיא רוצה מסת שריר?היא בסה"כ אישה,כמו שאמרתי הכל תלוי במטרה..

JAGA_JAGA
03-07-09, 21:08
ומאיפה אתה יודע שהיא רוצה מסת שריר?היא בסה"כ אישה,כמו שאמרתי הכל תלוי במטרה..

היא רוצה גוף יפה אוקיי זה המטרה של רוב הנשים וגוף יפה נחשב בעיניי החברה גוף מחוטב וגוף מחוטב רואים כשיש מסת שריר מינמלית ואחוז שומן קטן,חח ואתה שובניסט לא קטן בכל דרך מנסה להוציא את האישה קטנה;)

sbenzaken
04-07-09, 21:36
מה הכוונה?

הכוונה שאת יכולה לחלק את האימון לפי קבוצות שרירים, לדוגמא חלוקת abc חזה+יד אחורית אימון אחד, גב+יד קדמית אימון שני, רגליים+כתפיים אימון שלישי...