PDA

צפה בגרסא המלאה : בעייה במקדונלס'

vamosh
24-08-06, 04:45
שלום
אני עובד במקדונלס
בגלל החופש הגדול יש הרבה לחץ
ויוצא שבדרך כלל אני לא אוכל 5-6 שעות
נגמר העומס היומי ויוצאים להפסקה לאכול משהו

עכשיו שאלתי
אם אני אוכל טוב לפני שאני יוצא למשמרת יש סכנה לפירוק שריר ?
היום לדוגמא אכלתי 200 ג' חזה עוף-57 ג' חלבון, 100 ג' פיטה חיטה מלאה-50 ג' פחמימה,
ו 10 ג' אגוזי מלך-6 ג' שומן
האם לשנות משהו בארוחה הזאת לפני המשמרת כדי למנוע/למזהר את הנזק מפירוק שריר ?
האם כדאי למזג שני ארוחות לפני המשמרת ובכך יוצא שיש יותר חלבון פחמימות ושומן בארוחה החשובה הזאת ?

יש לציין שאני בתקופת חיטוב כרגע
תודה לעונים

ברי צקלה
24-08-06, 04:54
שלום
אני עובד במקדונלס
בגלל החופש הגדול יש הרבה לחץ
ויוצא שבדרך כלל אני לא אוכל 5-6 שעות
נגמר העומס היומי ויוצאים להפסקה לאכול משהו

עכשיו שאלתי
אם אני אוכל טוב לפני שאני יוצא למשמרת יש סכנה לפירוק שריר ?
היום לדוגמא אכלתי 200 ג' חזה עוף-57 ג' חלבון, 100 ג' פיטה חיטה מלאה-50 ג' פחמימה,
ו 10 ג' אגוזי מלך-6 ג' שומן
האם לשנות משהו בארוחה הזאת לפני המשמרת כדי למנוע/למזהר את הנזק מפירוק שריר ?
האם כדאי למזג שני ארוחות לפני המשמרת ובכך יוצא שיש יותר חלבון פחמימות ושומן בארוחה החשובה הזאת ?

יש לציין שאני בתקופת חיטוב כרגע
תודה לעונים
5-6 שעות בלי לאכול זה לא כזה רע. אל תלחץ מזה כל כך. אם אתה נילחץ, אתה תמיד יכול להישתמש בתוספי מזון. חוץ מזה, אם אתה כל כך קרוב למקדונלדס, תאכל שם משהו; אני אוכל שם 2 ארוחות כימעט כל יום. היום מצאתי את המנה הכי בריאה שם- CHICKEN McGRILL, זה לא רק טעים, זה גם יחסית בריא לדעתי; 28 גרם חלבון, 13 גרם שומן, מעט קלוריות, ואני לא זוכר כמה פחממות.

amir harduf
24-08-06, 11:47
לפי דעתי עדיף להביא אוכל מהבית מאשר לאכול במקום הנוראי הזה

ShaI^MymoN
24-08-06, 11:54
אתה יכול לקנות לך אולי חבילת ברים diet bar שיתאימו לך לחיטוב
או שתקח איתך סנדוויץ מהבית הכי טוב אמיר צודק..

ran_z
24-08-06, 13:06
באסה שאתה בחיטוב, עם היית עובד שם בתקופת מסה היה לך שמח.

ShaI^MymoN
24-08-06, 13:24
חחחחח כן הא איזה כיף בחורף לטחוןןןןן הייתי אוכל להם את כל המקדונלס (רק הדברים הכשרים חח)

Nimrod
24-08-06, 13:34
תקנה חטיפי חלבון, תביא שייק או משהו, אתה יכול לאכול את הסלט שלהם עם החזה עוף!

SaBaGMaN
24-08-06, 13:59
אתה יכול להביא איתך ש"ש ואם יש אפשרות לישמור בקרור גם איזה קוט'ג..
הכי הרבה 6 שעות לא יקרה כלום הגוף לא מיתפרק כולכך מהר אבל אני בכל זאת חושב שאתה יכול לסדר לעצמך משהו לאכול בין לבין תביא איתך אני לא חושב שיכולה להיות בעיה..
רק לא לאכול שם!
והנתונים שהם נותנים שם בכלל לא אמינים..יש לי 2 חברים שעובדים שם ומה שהם מספרים שעובר על האוכל שם וכמיות השמן זה פשוט מטורף לא משנה באיזה תקופה אני אישית הייתי ממליץ להמנע מלאכול שם

-Bk
24-08-06, 14:00
אתה יכול לקנות לך אולי חבילת ברים diet bar שיתאימו לך לחיטוב
או שתקח איתך סנדוויץ מהבית הכי טוב אמיר צודק..
יש גם את הdiet protein גם טובים, הכי מומלץ זה חמאת בוטנים (טעם) אחרי זה שוקולד-קוקוס ובסוף וממש לא מומלץ טעם שוקולד - לא טעים ... (גם השאר לא הכי הכי טעימים שיש אבל הם סבבה GI נמוך, פחמימה מורכבת 20 גרם חלבון בחטיף ... )

ShaI^MymoN
24-08-06, 14:42
כן לזה יתכוונתי לdiet protein של אופטימומ כל הטעמים נחמדים יש לי פה בבית את כולם הכל נחמד אבל אתה צודק החמאת בוטנים הכי טעים אגב טעמת תמורסוס? חח אני אוכל לפעמים בטור צ'יט ביום שבת בואנא זה משהו קטלני..

הפצצה מעפולה
24-08-06, 14:46
לפי דעתי עדיף להביא אוכל מהבית מאשר לאכול במקום הנוראי הזה

למה נוראי?אז מה אם יש שם הרבה שומן,העיקר טעים,במסה אפשר להרשות הכל
תאמין לי שיש שיגידו לך שבמקדונלדס יותר טעים מלאכול סתם חזה עוף מסריח בבית

ShaI^MymoN
24-08-06, 14:48
זה ברור שזה יותר טעים מלאכול חזה עוף זה אין מה להגיד אבל זה לא בריא כלכך גם באוף יש תכאלה שמעדיפים לעלות נקי
(אני לא אחד מאלה) אבל פעם בכארוחת צ'יטינג חמודה אפילו בסיזן זה נחמד

vamosh
24-08-06, 16:12
עכשיו שאתם אומרים את זה באמת אשר לקמבן משהו.
ולאחר ה5-6 שעות משמרת
אני אוכל שם צ'יקן סטייק (בערך יש איזה 15-20-ג' חלבון) בלי רוטבים, בלחמנייה מחיטה מלאה

תודה לעונים

jonstick
24-08-06, 16:34
קנה חטיפי חלבון יסדרו אותך כמו שצריך שאתה בעבודה..

roni0102
24-08-06, 17:02
לא יאומן שמישהו באמת מחשב כמה חלבון פחמימות וכו הוא אכל ביום............מעניין אותי לדעת איך חישבת את ה57 גרם.................
בכל מקרה תפסיק עם השטויות האלה של אגוזי מלך וכל מיני שטויות אחרות , תאוכל שיהי לך טעים והרבה כדי לגדול...........ותפסיק לחשב קלוריות וכו' . אני תמיד יודע מתי אני רעב אני פשוט אוכל ומנסה לכלול את כל הרכיבי הנחוצים בתפריט (חלבון, פחמימה וכו')

roni0102
24-08-06, 17:02
לא יאומן שמישהו באמת מחשב כמה חלבון פחמימות וכו הוא אכל ביום............מעניין אותי לדעת איך חישבת את ה57 גרם.................
בכל מקרה תפסיק עם השטויות האלה של אגוזי מלך וכל מיני שטויות אחרות , תאוכל שיהי לך טעים והרבה כדי לגדול...........ותפסיק לחשב קלוריות וכו' . אני תמיד יודע מתי אני רעב אני פשוט אוכל ומנסה לכלול את כל הרכיבי הנחוצים בתפריט (חלבון, פחמימה וכו')

LGhell
24-08-06, 17:17

:wacko:

יש פה אחד שלא מחשב ?!
להפסיק אגוזי מלך? למה אתה נותן כזאת עיצה גרועה?

Night_Wolf
07-11-06, 23:42
אחי 5-6 זה כן לא טוב וזה בהחלט זמן שאתה אלול לפרק שריר כמובן אם פעם אחת או פעמיים לא יקרה לך שום דבר קריטי אבל אם זה יהיה שגרתי אז בהחלט תפרק תעשה כזה דבר...תגיד למנהל שלך שאתה הולך להיתפנות או משהו קח בשושו סנדוויץ לך למחסן או לשירותים תפרק ותחזור לעבוד אחי מה אתה לא בן אדם?!:diractor: