PDA

צפה בגרסא המלאה : לקחת חלבון כל יום?

עיראקי פיג'מה
23-04-07, 16:39
אני לוקח רק אחרי אימון שזה יום כן יום לא...אתם אומרים לקחת כל יום?למה אין לי ממש כח לגמור כל יום קופסת טונה......

Bodybuilder
23-04-07, 16:43
לפי התפריט !
שאלה מטומטמת ! אני היתי נותן הזהרות על שאלות כאלה,זה כמו לשאול כמה פים ביום לשתוף ידיים !

שמע גבר אתה חיב להתחיל לקרוא מאמרים,אתה אפילו לא יודע מזה אבקת חלבון או בכלל חלבון"

toxicity
23-04-07, 16:45
לא אחי תאכל חלבונים רק ביום שיש לך אימון בימים שאין תאכל רק פחמימות ושומנים

עיראקי פיג'מה
23-04-07, 16:49
לפי התפריט !
שאלה מטומטמת ! אני היתי נותן הזהרות על שאלות כאלה,זה כמו לשאול כמה פים ביום לשתוף ידיים !

שמע גבר אתה חיב להתחיל לקרוא מאמרים,אתה אפילו לא יודע מזה אבקת חלבון או בכלל חלבון"
אני יודע מה זה תאמין לי,פשוט כמו שאמרתי לך,אין לי כח לגמור קופסת טונה,או שאני פשוט עצלן:1eye:

Dino Psaras
23-04-07, 16:50
רגע טונה זה החלבון היחיד שאתה אוכל ביום? :helpsmilie:

Mazoz3
23-04-07, 16:57
תאכל אחי.... אם אתה שואל אם זה בעייתי, אז זה לא.
בכל מקרה זה תלוי בתפריט שלך אחי..... אני אישית לוקח שני סקופים כל יום... (יענו גם ביום אימון וגם ביום בלי אימון)

SiX PACK
23-04-07, 17:00
אני לוקח רק אחרי אימון שזה יום כן יום לא...אתם אומרים לקחת כל יום?למה אין לי ממש כח לגמור כל יום קופסת טונה......

המצב שלך מאוד קשה..

Deja Vu
23-04-07, 17:04
אם הכוונה שלך זה אם לא לאכול תחלבון והסוכר שתאכל בדרך כלל אחרי האימון אז לדעתי אתה יכול להוריד זה גם תלוי בתפריט ובמטרות שלך אם תמתכוון לאבקת חלבון באופן כללי אז תלוי כמה חלבון תאוכל ביום ואם יש צורך בכך זה לא משנה מאיפה תאכל תחלבון מאוכל מוצק או מאבקה...

שריר
23-04-07, 17:14
דרך אגב יש מלא מקורות לחלבון ולא רק טונה אז יכול להיות מצב שאתה לא שותה אבקה ביום מסויים אבל גם לא אוכל טונה אלא: דגים אחרים, קוטג', בשר, חזה עוף, פסטרמה וכפי שאתה רואה הרשימה ארוכה ויש עוד...תתעדכן..

maya
23-04-07, 21:30
וביום של אימון אתה מסיים טונה מה זה השטויות האלו. תאכל לפי תפריט ומתי שאתה צריך חלבון תכניס אותו לא משנה ממה היעקר חלבון אם זה מטונה, קוטג, פסטרמה או אבקה. זה כמו שתגיד לא בא לי לאכול פסטה אז אני יאכל אורז הכול זה לפי כמויות שאתה צריך

ahtung
23-04-07, 21:36
לא חסר לך מקורות חלבון כמו גבינות,קוטג',עוף,פסטרמה,הודו,דגים,לבן ועוד הרבה חוץ מטונה.