PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי Peak Power

EiLoN
28-04-07, 20:38
רכשתי את המוצר, ויש לי שאלות:

1) המוצר מכיל קריאטין(3 גרם למנה), האם זה הגיוני שבימים הראשונים שאשתמש במוצר אחוש בכאבי ראש קלים?

2) אני שותה 2 ליטר ביום, בעקבות הרכישה החדשה, כמה אני אמור לשתות עכשיו?

תודה לעונים.

יותם טלר
28-04-07, 22:45
כאבי ראש אינה תופעת לוואי מוכרת של קראטין, אבל היא כן תופעת לוואי לגיטימית לעונת המעבר - כך שזה נורמלי למדי :)

אתה לא אמור לשתות מים במינון אובייקטיבי, אתה אמור לשתות כך שיהיה מתן שתן בתדירות גבוהה, ובצבע שקוף לחלוטין.

Kachok
28-04-07, 22:47
כאבי ראש אינה תופעת לוואי מוכרת של קראטין, אבל היא כן תופעת לוואי לגיטימית לעונת המעבר - כך שזה נורמלי למדי :)

אתה לא אמור לשתות מים במינון אובייקטיבי, אתה אמור לשתות כך שיהיה מתן שתן בתדירות גבוהה, ובצבע שקוף לחלוטין.

דווקא כן כשלא שותים מספיק

יותם טלר
28-04-07, 22:48
דווקא כן כשלא שותים מספיק
אם הוא נותן שתן שקוף בתדירות גבוהה, כאב הראש אינו נובע מהתייבשות חד וחלק.

Kachok
28-04-07, 22:50
אם הוא נותן שתן שקוף בתדירות גבוהה, כאב הראש אינו נובע מהתייבשות חד וחלק.

ברור,אבל כשאתה לא שותה מספיק בלקיחת קריאטין,אז ברור שיופיע לך שתן צהוב וכאב ראש הוא מוסבר במקרה הזה

יותם טלר
28-04-07, 22:55
קריאטין אינו סופח הרבה מים, למען האמת ההבדל בין מאזן הנוזלים בגוף בעת נטילת 3 גרם קריאטין לבין אי נטילת אותם 3 גרם, הוא מאד שולי.

אבל דבריך נכונים בייסודם, בוא נאמר שמצאנו בזאת את עמק השווה :wiggle:

Kachok
28-04-07, 22:58
קריאטין אינו סופח הרבה מים, למען האמת ההבדל בין מאזן הנוזלים בגוף בעת נטילת 3 גרם קריאטין לבין אי נטילת אותם 3 גרם, הוא מאד שולי.

אבל דבריך נכונים בייסודם, בוא נאמר שמצאנו בזאת את עמק השווה :wiggle:

חח בכיף אחי, מה גם שאני מדבר על לקיחת קריאטין באופן כללי,לא רק 3 הגרם במקרה הנתון...
חוצמזה שספיחת הנוזלים זה דבר אינדיבידואלי ואצל כל אחד זה שונה,חלק יהיו מפוצצים בנוזלים ואחרים לא יספגו כמעט בכלל,ואצל אנשים שמונו נגיד לא משפיע עליהם בכלל אז לא יראו שום שינוי קטן (כמו אצלי) , אני כשלקחתי מונו סתם הייתי שותה ומשתין כמו מניאק אבל לפחות עליתי במשקלים בגלל האפקט הפסיכולוגי:wiggle: