כשאני בבית ונמצא בתקופה של אימונים מסודרים
רק החזה עוף יוצא לי 300 ש"ח לחודש
שני פחיות טונה ביום = 280-300 ש"ח בחודש
והינה 600 ש"ח, רק החזה עוף והטונה .................................................. .
בו נגזים עוד קצת? אלה אם כן אתה אוכל פילה בקר כמקור חלבון עיקרי...
לbb ברמה הממוצעת בפורום לא אמור לעלות יותר מ20-25 שקל ליום לא כולל סייקלים/תוספים .. אפילו במאסה