ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-10-08, 14:04   #1
boris19
חבר פעיל

הסמל האישי שלboris19

כללי:: עד מתי ?
שלח הודעה דרך MSN אל boris19

באנה כמה מושפעים יש פה יאללה
ישן 25-10-08, 14:30   #2
Rendi Orton
חבר פעיל

גלעד,יש הבדל בינך לבין האחרים פה.
פיתוח גוף תחרותי זה לא כמו פיתוח גוף חובבני (מעל 95% מהפורום הם חובבנים.)
Rendi Orton מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-10-08, 16:40   #3
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

כללי:: גבר שבגברים

שומר על התפריט כמה שאני יכול (צבא), אימונים משתדל כמה שיותר (תלוי ביציאות), האמת שאני כן מתבאס שאני מפספס אימון כי גם ככה לא התאמנתי מלא זמן.. בכל אופן נהנה ממה שאני יכול, שותה אוכל כל מה שאני אוהב ולא רק מה שבתפריט, תהנו מהאוכל אנשים

קרדיט ליוסי פינגווין התותח
Danzig מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-10-08, 16:56   #4
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

כללי:: גבר שבגברים

באמת שאני לא מבין פה את הוויכוח חסר משמעות והדבילי (כמו חבריו הקודמים אגב) הזה, מה לעזאזל יש לכם לדבר ולהתווכח עם גלעד? הבנאדם מפתח גוף, משקיע ת'נשמה נותן הכל מן הסתם ההשקעה שלו תראה לאחרים מוגזמת אבל זה המקצוע שהוא בחר וזה מה שהוא צריך לתת בשביל להצליח בו ובגלל זה אני מכבד אותו, וההפך, שימשיך לתת כמה שהוא יכול, גלעד אתה תהיה הענק הירוק

לגבי ה"טבעיים" והחובבנים פה, בקטע של אוכל שתייה וכו', באמת שתצאו מהסרטים שלכם שאם תאכלו איזה מוזס או ג'אנק פעם ב ותשתו אלכוהול וכל השטויות האלה שאתם פותחים פה נושאים עליהם, זה לא ישפיע עליכם, גם אם אתם אנדומורפים קיצוניים, תהנו מהחיים.

בכל אופן הוויכוחים האלה עברו והיו כל כך הרבה בפורום שכבר אפשר לצאת מזה, תחזרו לנושא..

קרדיט ליוסי פינגווין התותח
Danzig מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-10-08, 18:48   #5
alpha
Banned

גלעד אל תזלזל באנשים רק כי אתה יותר גדול מהם ולמה אתה מדבר מסריח כל הזמן? דבר יפה כמו שדיברו איתך...
alpha מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-10-08, 18:52   #6
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי alpha צפה בהודעה
גלעד אל תזלזל באנשים רק כי אתה יותר גדול מהם ולמה אתה מדבר מסריח כל הזמן? דבר יפה כמו שדיברו איתך...
מה אתה מתערב? אתה יודע לשלוח לי 10000 הודעות במקושרים ואי אחי מתי תמונות חדשות שלך כל שני וחמישי ולהסתכל לי כל יום מחדש אם אני מעלה עזוב שחסמתי אותך כן?ועכשיו אתה בא וכותב נגדי?ידידי לך תחפש את החברים שלך.
תקרא את הדיון לפני שאתה כותב סתם יא מפגר.
לא זלזלתי בו עד שהוא לא ציין שאני הופך את הספורט לבדיחה ולא מענין אותי אם זה קשור לזה שאני עובד לפי שמועות או לפי מאמרים ברגע שמישהו אומר לי כזה דבר אני אדבר איך שאני אחשוב שמגיע לו שידברו אליו!

ככה בלי בקשר שוגרזזה כל הכבוד על ההשקעה שלך זה יפה מאוד אבל אתה חתיכת אידיוט באופי שלך.
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-10-08, 18:55   #7
alpha
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
מה אתה מתערב? אתה יודע לשלוח לי 10000 הודעות במקושרים ואי אחי מתי תמונות חדשות שלך כל שני וחמישי ולהסתכל לי כל יום מחדש אם אני מעלה עזוב שחסמתי אותך כן?ועכשיו אתה בא וכותב נגדי?ידידי לך תחפש את החברים שלך.
תקרא את הדיון לפני שאתה כותב סתם יא מפגר.
לא זלזלתי בו עד שהוא לא ציין שאני הופך את הספורט לבדיחה ולא מענין אותי אם זה קשור לזה שאני עובד לפי שמועות או לפי מאמרים ברגע שמישהו אומר לי כזה דבר אני אדבר איך שאני אחשוב שמגיע לו שידברו אליו!

ככה בלי בקשר שוגרזזה כל הכבוד על ההשקעה שלך זה יפה מאוד אבל אתה חתיכת אידיוט באופי שלך.
וזה שכתבתי לך שאני רוצה לראות תמונות שלך הופך אותי לאחד שצריך ללקק ת'תחת שלך שלא מגיע לך?

תראה איך ת'מדבר ואני בטוח שעוד הרבה אנשים חושבים כאן כמוני פשוט לא אומרים, תראה איך אתה מדבר

הבחור קילל אותך? מה אתה יוצא עליו ככה

אין לך כבוד לכלום
ישן 25-10-08, 19:02   #8
jackson%%
חבר פעיל

ציטוט:
וזה שכתבתי לך שאני רוצה לראות תמונות שלך הופך אותי לאחד שצריך ללקק ת'תחת שלך שלא מגיע לך?

תראה איך ת'מדבר ואני בטוח שעוד הרבה אנשים חושבים כאן כמוני פשוט לא אומרים, תראה איך אתה מדבר

אין לך כבוד לכלום
תאמת השפה הזאת הכי קליטה ולא צריך לנסח אותה שעה פשוט אומר מה שיש להגיד וזהו,די מעצבן כשאיזה בנזונה פישזנון כותב מאחורי המחשב בשפה גבוהה וחושב שהוא איזה גאון!
jackson%% מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-10-08, 19:14   #9
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי jackson%% צפה בהודעה
תאמת השפה הזאת הכי קליטה ולא צריך לנסח אותה שעה פשוט אומר מה שיש להגיד וזהו,די מעצבן כשאיזה בנזונה פישזנון כותב מאחורי המחשב בשפה גבוהה וחושב שהוא איזה גאון!
http://www.youtube.com/watch?v=ocFrybB0ywo

קבל אחי
ישן 25-10-08, 19:08   #10
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:

אין לך כבוד לכלום
בתדירות שאתה כתבתה?חחחחח לא יודע על מה חשבתה או למה זה אמור להפוך אותך אבל החפירות שלך עיצבנו אותי אז חסמתי אותך

שיחשבו ושיגידו מה שהם רוצים,זה פורום את רוב האנשים כאן לא תיראה בחיים שלך.
הבחור לא קילל אותי..אני סתם מגיב לו לא יפה כי הבהרתי לו בויכוח הטפשי בעבר לא לצטט אותי או לפנות אלי והוא עשה את זה למרות שבקשתי וזה גרם לי חשק להגיב לו שוב בצורא מגעילה.
אז אנא מימך ידידי תפסיק לבכות אני בטוח שהחבר שלך לא בידיוק קיבל התקפת לב מההודעות שלי והוא בסדר גמור אין סיבה לדאגה

יש לי כבוד להרבה אנשים אתה כמו שאמרתי לחברך הטוב לא הוא ולא אתה מכירים אותי אישית מי שמכיר יודע שיש לי כבוד והרבה אבל גם יודע שאני לא איזה ילד שמכבד רק מי שמכבד אותי.

ואם כלכך מפריע לך התגובות שלי יש כאן כמה מנהלים תחפור להם חזק כמו שחפרתה לי אז...ואני בטוח שאחד מהם יעיף אותי אני לא לקוח של גיל למעלה משנה ואני לא קשור בשום דרך לישראלבודי פרט לזה שאני כותב כאן בפורום ככה שזה לא כמו פעם שאי היה אפשר להעיף אותי כי גיל היה מונע את זה.
ישן 25-10-08, 19:45   #11
alpha
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
בתדירות שאתה כתבתה?חחחחח לא יודע על מה חשבתה או למה זה אמור להפוך אותך אבל החפירות שלך עיצבנו אותי אז חסמתי אותך

שיחשבו ושיגידו מה שהם רוצים,זה פורום את רוב האנשים כאן לא תיראה בחיים שלך.
הבחור לא קילל אותי..אני סתם מגיב לו לא יפה כי הבהרתי לו בויכוח הטפשי בעבר לא לצטט אותי או לפנות אלי והוא עשה את זה למרות שבקשתי וזה גרם לי חשק להגיב לו שוב בצורא מגעילה.
אז אנא מימך ידידי תפסיק לבכות אני בטוח שהחבר שלך לא בידיוק קיבל התקפת לב מההודעות שלי והוא בסדר גמור אין סיבה לדאגה

יש לי כבוד להרבה אנשים אתה כמו שאמרתי לחברך הטוב לא הוא ולא אתה מכירים אותי אישית מי שמכיר יודע שיש לי כבוד והרבה אבל גם יודע שאני לא איזה ילד שמכבד רק מי שמכבד אותי.

ואם כלכך מפריע לך התגובות שלי יש כאן כמה מנהלים תחפור להם חזק כמו שחפרתה לי אז...ואני בטוח שאחד מהם יעיף אותי אני לא לקוח של גיל למעלה משנה ואני לא קשור בשום דרך לישראלבודי פרט לזה שאני כותב כאן בפורום ככה שזה לא כמו פעם שאי היה אפשר להעיף אותי כי גיל היה מונע את זה.
חפירות? חחח צא מהסרט..פעם אחת פניתי אליך

עכשיו שתוק די לזין ת'שכל.
ישן 25-10-08, 18:51   #12
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

לא הבנתי, אז אם אתה משקיע יותר כסף ממני אתה יודע לקרוא מחקרים יותר טוב ממני? העובדה היא שהאיתותים הפיזיולוגיים של פירוק שריר לא קרו גם אחרי 48 שעות של צום, ואם אתה רוצה אני יכול לתת לחפש אותו שוב ולפרסם אותו פה. בכל מקרה הנקודה שלי זה שההפרשי שעות בין הארוחות שלך לא משמעותיות בטווח הארוך אם אתה מגיע לאותו מספר קלוריות בסופו של דבר (נניח 3 ארוחות של 2000 קלוריות מול 6 ארוחות של 1000 קלוריות)

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-10-08, 18:54   #13
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Sugarzaza צפה בהודעה
לא הבנתי, אז אם אתה משקיע יותר כסף ממני אתה יודע לקרוא מחקרים יותר טוב ממני? העובדה היא שהאיתותים הפיזיולוגיים של פירוק שריר לא קרו גם אחרי 48 שעות של צום, ואם אתה רוצה אני יכול לתת לחפש אותו שוב ולפרסם אותו פה. בכל מקרה הנקודה שלי זה שההפרשי שעות בין הארוחות שלך לא משמעותיות בטווח הארוך אם אתה מגיע לאותו מספר קלוריות בסופו של דבר (נניח 3 ארוחות של 2000 קלוריות מול 6 ארוחות של 1000 קלוריות)
עזוב אל תכנס לזה מישהו הזכיר את הארוחות עכשיו?לא!
אל תכנס לזה.
הדיון היה על משהו אחר בכלל בכל אופן מעריך תהשקעה שלך מכבד אותה ולא סובל אותך סיימנו כאן

שבוע טוב.
ישן 25-10-08, 18:51   #14
Sugarzaza

איך אני מגיע לויכוח הזה כל פעם, כוסעמק

ישן 25-10-08, 18:58   #15
Sugarzaza

אולי אם אני אקלל ואכתוב בפונט 40 תאהב אותי

ישן 25-10-08, 20:43   #16
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

אני חושב שהדיון הזה (רובו) עוסק בנושא שנוגע לכולנו, וזה איך משלבים את הפיתוח גוף עם החיים ומה החשיבות שלו בעצם. כתבתי על זה כתבה ממש עכשיו ואני מקווה שתפורסם בקרוב (למרות שלא מבטיח כלום עוד לא פרסמו את הראיון שלי עם פואד אביאד).

חוץ מזה... ילדים תפסיקו, איש באמונתו יחיה. תפסיקו לחפור ותתחילו לדבר לעניין... איך אתם משווים את עצמכם בתור ילדים טבעיים בני 15 לגלעד שמתחרה ורואה את העתיד שלו שם? איזו אמת השוואה יש בינכם בכלל? אחד באדיבילדר והשני... מתאמן בחדר כושר שמנסה להשכיל ותעל את האימונים שלו... זה כמו שתשוו ילד שמשחק כדורגל בשכונה לספורטאי שמתאמן באופן מסודר בקבוצה.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-08, 06:58   #17
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dr. Muscle צפה בהודעה
אני חושב שהדיון הזה (רובו) עוסק בנושא שנוגע לכולנו, וזה איך משלבים את הפיתוח גוף עם החיים ומה החשיבות שלו בעצם. כתבתי על זה כתבה ממש עכשיו ואני מקווה שתפורסם בקרוב (למרות שלא מבטיח כלום עוד לא פרסמו את הראיון שלי עם פואד אביאד).

חוץ מזה... ילדים תפסיקו, איש באמונתו יחיה. תפסיקו לחפור ותתחילו לדבר לעניין... איך אתם משווים את עצמכם בתור ילדים טבעיים בני 15 לגלעד שמתחרה ורואה את העתיד שלו שם? איזו אמת השוואה יש בינכם בכלל? אחד באדיבילדר והשני... מתאמן בחדר כושר שמנסה להשכיל ותעל את האימונים שלו... זה כמו שתשוו ילד שמשחק כדורגל בשכונה לספורטאי שמתאמן באופן מסודר בקבוצה.
האמת ...

זה כמו להשוות קוקסינל שרוצה לעבור ניתוח לשינוי מין - לכוס קפה ....

והדגשתי את הבעיה בכלליות... בציטוט שלך, בוויכוח הזה...

רואים את זה יותר מידיי , מגיע אדם עם ניסיון ... גדול, עצום, ומתחרה שנתן את כל כולו לתחום ויש ניסיון של שנים... ומגיעים איזה ילדודס שקראו מחקר וחצי של ריפטו ... והם מתחילים להגיד לו תשמע "אתה עושה לא נכון" . אל תאמן ידיים כי הן מקבלות גירוי מתרגיל כזה או אחר , אל תאכל 6 ארוחות , תעשה רק דדליפט, סקוואטים, ובנצ' פרס, הטכניקה הזו לא נכונה, כן נכונה המחקרים האלה טובים, או לא טובים.

יש לי רעיון בוא לפה רגע שאוכל להצמיד לך את האקדח לעין שלך ולפוצץ לך את המוח על כל החדר... שיתפזר ויצבע את הקירות באדום ... כי בחיים שלי לא שמעתי כל כך הרבה זיוני מוח בבת אחת .

או שיש ילד בן 15 שמתחיל להעביר ביקורת כתף חלשה, בטן חזקה, גב חזק... כאילו אנשים פה מומחים , אלה שאומדים את ההיקף של היד דרך התמונה בכלל הורגים אותי ...

תוצאות מדברות חזק יותר ממילים, ממחקרים, מנתונים ומזיוני מוח.

בקיצור.. וויכוח סתמי ..

זה בכלל לא וויכוח יש מי שיש לו תוצאות וחי את זה והוא באדי בילדר ויש מי שהוא ילד קטן בן 14,15,16,17 שחושב שהוא יודע משהו מהחיים שלו ...

נערך לאחרונה על ידי Holy_Templar, 26-10-08 בשעה 07:02.
Holy_Templar מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-08, 07:58   #18
The Sun
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Holy_Templar צפה בהודעה
האמת ...

זה כמו להשוות קוקסינל שרוצה לעבור ניתוח לשינוי מין - לכוס קפה ....

והדגשתי את הבעיה בכלליות... בציטוט שלך, בוויכוח הזה...

רואים את זה יותר מידיי , מגיע אדם עם ניסיון ... גדול, עצום, ומתחרה שנתן את כל כולו לתחום ויש ניסיון של שנים... ומגיעים איזה ילדודס שקראו מחקר וחצי של ריפטו ... והם מתחילים להגיד לו תשמע "אתה עושה לא נכון" . אל תאמן ידיים כי הן מקבלות גירוי מתרגיל כזה או אחר , אל תאכל 6 ארוחות , תעשה רק דדליפט, סקוואטים, ובנצ' פרס, הטכניקה הזו לא נכונה, כן נכונה המחקרים האלה טובים, או לא טובים.

יש לי רעיון בוא לפה רגע שאוכל להצמיד לך את האקדח לעין שלך ולפוצץ לך את המוח על כל החדר... שיתפזר ויצבע את הקירות באדום ... כי בחיים שלי לא שמעתי כל כך הרבה זיוני מוח בבת אחת .

או שיש ילד בן 15 שמתחיל להעביר ביקורת כתף חלשה, בטן חזקה, גב חזק... כאילו אנשים פה מומחים , אלה שאומדים את ההיקף של היד דרך התמונה בכלל הורגים אותי ...

תוצאות מדברות חזק יותר ממילים, ממחקרים, מנתונים ומזיוני מוח.

בקיצור.. וויכוח סתמי ..

זה בכלל לא וויכוח יש מי שיש לו תוצאות וחי את זה והוא באדי בילדר ויש מי שהוא ילד קטן בן 14,15,16,17 שחושב שהוא יודע משהו מהחיים שלו ...
1. ריפטו לא כותב מחקרים, הוא מאמן אנשים והוא יכול ללמד כל מתאמן בעולם משהו שהוא לא יודע.
2. מה שמתאים למתחרים שמתאמנים כמה שנים עם גוף מוזרק לא מתאים ל99% מהפורום כאן כולל אותי כי אנחנו עדיין ברמה של מתאמן מתחיל, ואנחנו כן נגדל רק מתרגילים מורכבים בלי לשחק בקקה עם פשיטות וכפיפות כמו קוקסינלים.
3. אם הבן אדם מתחרה הוא צריך ללמוד לקבל ביקורת.
4. אם לא צריך מחקרים אז אני אבקש ממתחרה מסויים לומר שהוא מביא ביד תוך כדי אימון לפחות פעמיים כדי לגדול יותר, אתה תרוץ לעשות את זה?

זאת התגובה הכי מטומטמת שקראתי בחיים שלי, עכשיו לך למטבח להכין אוכל כי עוד 10 דקות עוברות 3 שעות ואתה תפספס ארוחה. אידיוט.

לא מאמין שנכנסתי לויכוח המפגר הזה אבל התגובות כאן באמת מרגיזות.
גלעד שום דבר מהזלזול שלך כלפי שוגרזזה לא שווה תגובה, אני בשוק שהוא בכלל ענה לך, מינימום כבוד לאדם . לא משנה מי הוא.

ומה זה הקללות האלה חזרנו לכיתה ב?
The Sun מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-08, 08:36   #19
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the sun צפה בהודעה
1. ריפטו לא כותב מחקרים, הוא מאמן אנשים והוא יכול ללמד כל מתאמן בעולם משהו שהוא לא יודע.
2. מה שמתאים למתחרים שמתאמנים כמה שנים עם גוף מוזרק לא מתאים ל99% מהפורום כאן כולל אותי כי אנחנו עדיין ברמה של מתאמן מתחיל, ואנחנו כן נגדל רק מתרגילים מורכבים בלי לשחק בקקה עם פשיטות וכפיפות כמו קוקסינלים.
4. אם לא צריך מחקרים אז אני אבקש ממתחרה מסויים לומר שהוא מביא ביד תוך כדי אימון לפחות פעמיים כדי לגדול יותר, אתה תרוץ לעשות את זה?

זאת התגובה הכי מטומטמת שקראתי בחיים שלי, עכשיו לך למטבח להכין אוכל כי עוד 10 דקות עוברות 3 שעות ואתה תפספס ארוחה. אידיוט.

גלעד שום דבר מהזלזול שלך כלפי שוגרזזה לא שווה תגובה, אני בשוק שהוא בכלל ענה לך, מינימום כבוד לאדם . לא משנה מי הוא.

א. מאמן אנשים או לא , לא כל מה שהוא אומר , מאמן או עושה זה כאילו נפלה תורה משמיים. בני אדם אינדיבידואלים , ומה לעשות האפקטיביות משתנה.
ב. תפסיק לזיין את המוח , זה שאנשים מוזרקים לא אומר שום דבר. צריך לאמן יד קידמית , צריך לעשות תרגילים מורכבים. ולא לעשות לי 5 תרגילים בסיסיים ולהגיד היד שלי מקבלת גירוי מהעבודה כן אולי מהעבודה של להביא ביד על מחקרים אמפיריים.
וכן זה מתאים ל 100% מהאנשים פה מוזרקים או לא. אז תעשה לי טובה ואל תחשוב שלאמן יד קידמית זה של קוקסינלים, או לעשות פשיטות ברכיים זה חרטא, כי דדליפט זה הדבר הנכון לעשות.
ג. אתה רוצה לתת ביקורת על מתחרה? תגיע לגודל שלו , או שתשב בכסא השופטים ליד הבמה מעבר לזה, סתום את הפה שלך מי אתה שתבקר בכלל בנאדם שכבר לקח קטגוריות ועמד על במה.
ד.מחקרים הם נהדרים , הם לא תורה ... כלומר זה שבמחקר כתוב לי תשמע אתה צריך לאכול 6 ארוחות ביום או כל 3 שעות , או תעשה תרגיל כזה או אחר כי הוא הכי אפקטיבי לא אומר שזה ככה. מחקרים תמיד אבל תמיד לא אובייקטיביים, אותם חוקרים מנסים להוכיח טענה ולא בעיה להוכיח אותה כאשר מכוונים לשם . מעבר לזה שהתוצאה מוכחת אין זה מדד לאפקטיביות של אותו מחקר על מה שאני עושה

נמאס לראות תגובות מטומטמות חסרות שחר של פלצנים שמרימים את האף שלהם כאילו הם מינימום מר.עולם, או איזה מדענים שעשו 900 מחקרים .

אחי עם תוצאות לא מתווכחים שורה תחתונה.

תחזור למחקרים האמפיריים שלך , ותמשיך לקרוא , אני בטוח שככה תגדל .

בנתיים אני אלך לאמן יד קידמית (ולא על להביא ביד)

שום דבר אישי...
ישן 26-10-08, 10:06   #20
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the sun צפה בהודעה

יש משהו במה שאתה אומר אבל עברנו על זה כבר... מה זה הקביעות האבסולוטיות האלו שמתאמן טבעי צריך להתאמן רק בתרגילים מורכבים? את זה בחנת? שכפלת בנאדם עם אותה גנטיקה ובדקת תוצאות בשיטות אימון שונות? התחום הזה רחוק ממדע, ולקחת עובדות מדעיות ולבנות עליהם תיאוריות לא הופך דברים למדע... אז כולם לשמור על ראש פתוח , והעיקר להפסיק לחפור על זה ... ולהתרכז בדיון הזה שכן היה חשוב והיה יכול ללמד מישהו משהו לא פחות מכבודו ריפטו
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה