ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-03-11, 11:34   #1
TAMIR.pRo
חבר פעיל

עוסק ב:: לשתות דם
חדר כושר: חדר כושר לקניבלים
ברירת מחדל שאלה| כוח

הbench שלי הוא על 70 בערך והsquat בערך על 50. (כן זה לא המשקלים הכי גבוהים בעולם אני יודע, אבל ביחס לרוב האוכלוסיה או לכאלה שלא מתאמנים זה מעולה)
אבל שאני הולך עם ילדים שחיפים שלא התאמנו אף פעם בחיים שלהם אני בקושי מצליח להוריד אותם בהורדת ידיים ובאימוני קרב מגע שלי כמעט כולם שמה פותחים אותי שמה בקלות.
מלא אומרים לי שאני ממש חזק ואומרים לי שאני לא מנצל את הכוח.

השאלה שלי היא למה יחסית לזה שהמשקלים שלי חזקים (ביחס לרוב האוכלוסיה) והרבה אומרים לי שאני חזק ושאני צריך להשתמש בכוח שלי (אין לי מושג איך), אני מפסיד לילדים ממש שחיפים בהורדת ידיים ואני מפסיד די הרבה בקרבות וקורעים אותי

אני מקווה שזה קשור לפורום הזה.

נערך לאחרונה על ידי TAMIR.pRo, 15-03-11 בשעה 11:40.
TAMIR.pRo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-11, 11:54   #2
YsMetalhead
חבר פעיל

הסמל האישי שלYsMetalhead

בנץ 70 וסקוואט 50?.... צריך להיות לך סקוואט הרבה יותר כבד.

ויכול להיות שזה קשור לעצמות?
אני מנופח אבל יש לי עצמות מאוד דקות, ואני לא יותר חזק מאנשים לא מנופחים אבל אם עצמות עבות.
אולי זה קשור, איך העצמות שלך?

ובקשר להורדת ידיים, תלמד את הטכניקה/ות.
YsMetalhead מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-11, 11:59   #3
TAMIR.pRo
חבר פעיל

אני התחלתי לעשות סקוואט רק לפני כמה ימים, אני דווקא מעלה מהר מאוד מאימון לאימון אז בקרוב יהיה לי אחלה סקוואט דווקא.
בקשר לעצמות שלי אין לי מושג

וזה לא דווקא בהורדת ידיים... נגיד גם במכות, יש לי אגרופים די חלשים יחסית ומלא אומרים לי שאני שיש לי הרבה יותר כוח ואני לא מנצל אותו
ישן 15-03-11, 12:30   #4
frenzy15
חבר פעיל

בן כמה אתה?
ישן 15-03-11, 21:29   #5
TAMIR.pRo
חבר פעיל

17 . . .
ישן 15-03-11, 21:49   #6
YYY
Banned

אני מכיר הרבה שאחרי שבועיים שלוש בחדר כושר לחצו 80 ושפפו 100 קילו פלוס
YYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-03-11, 00:22   #7
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

כי אתה חלש
50 סקוואט זה משקל שבנאדם רגיל עושה באימון ראשון בחדר כושר
אני אימנתי אדם פעם ראשונה שלו סקוואט שלא התאמן בחדר כושר בכלל
הוא עשה אימון ראשון חמישיה עם 60 ותוך שבוע וחצי 3 חמישיות עם 80 קילו
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-03-11, 00:30   #8
קפטן שלד
משתמש רגיל

50 זה חזק ביחס לאוכלוסיה כללית? 50 זה חזק אם אתה ילדה ביסודי
ישן 16-03-11, 08:28   #9
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

בהורדת ידים יש הרבה פקטורים..
יש גם את עניין הטכניקה שאולי אתה פשוט לא עושה נכון וגם אם אתה יותר חזק מהשני אתה לא נגיד מושך רק עם הביצפס ואז לא מצליח..
הייתה תקופה בצבא הייתי כל פעם עושה עם אנשים , היה איתי אחד כמעט 2 מטר גם מתאמן בחדר כושר קיצר ממש גדול...בשמאל הייתי מוריד אותו, שמאל בחיים לא הורידו אותי לא יודע בדיוק תסיבה.
אב מה ?כמה שלא הייתי מנסה ימין היה מוריד אותי...עד ששיניתי טיפה תטכניקה , קירבתי תיד לגוף והתחלתי להוריד "מהכתף" יותר והורדתי אותו...
אם זה כלכך מעניין אותך כנס תיראה איך לעשות נכון ותנסה
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-03-11, 12:14   #10
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי קפטן שלד צפה בהודעה
50 זה חזק ביחס לאוכלוסיה כללית? 50 זה חזק אם אתה ילדה ביסודי
ילדה סינית עדיין תקח אותו...
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-03-11, 00:59   #11
LiON
חבר פעיל

תתחיל לעשות ss--אתה תעלה מהר מאוד בכח ובמשקלים...
והורדות ידיים תמנע מלעשות...מניסיון זה רק גורם לדלקות ופציעות...

Be Special !
LiON מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-03-11, 18:10   #12
vitali02
חבר פעיל

הסמל האישי שלvitali02

ותתחיל לאכול
vitali02 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-03-11, 20:10   #13
Shai 22
Banned

כללי:: מנהל את הקרקס הזה
חדר כושר: Clown Fitness

ותמיד תזכור שכל הגדולים נפלו בגלל שהם לא עשו ss.

היטלר הפסיד לסטאלין כי הוא לא עשה ss (או שכן...)
נפוליאון הפסיד כי הוא לא עשה ss
ישו נצלב כי הוא לא היה חזק מספיק להתנגד לצליבה כי כמובן הוא לא עשה ss.
משה רבנו לא נכנס לישראל כי הוא שינה תרגילים בתוכנית.
ביבי בשלטון כי הוא ממשיך עדיין עם ה - ss.
אתה מפסיד בהורדת ידיים כי לא עשיתה ss.

נער יקר, כפי שאתה נוכח לדעת SS היא הפתרון לכל בעיותך, תתחיל לדבוק בה ועד מהרה תגלה את - Supermen שבך, כל הילדים יפלו תחת הידיים שלך כמו פירות בשלים, תרשה לי רק להביא לך ציטוט מספר "שופטים" על כוחו של שמשון הגיבור, מאיפה באמת בא הכוח שלו, שים לב:

"וַיְהִי בַּיָּמִים הָרַבִּים הָהֵם: וְיֵשֵׁב שִׁמְשׁוֹן הַצָּנוּם בְּבֵיתוֹ אֲשֶׁר עַל הַגִּבְעָה מוּל הלפטופ עַתִּיק היומין וְיִגְלֹשׁ במרחבי הָרְשָׁתוֹת: וְיִכָּנֵס שִׁמְשׁוֹן אֶל אֲתָר ישראלבודי וְיִחֵל לִקְרֹא הַתֹּכֶן: וְיִכָּנֵס לְפוֹרוּמִים וְיִחֵל לִקְרֹא אוֹדוֹת תָּכְנִית ה SS אֲשֶׁר הָגָה מארק הריפטואי: וְיִמְצָא חֵן בְּעֵינֵי שִׁמְשׁוֹן וְיִגַּשׁ אֶל חֲדַר הַכֹּשֶׁר אֲשֶׁר שׁוֹכֵן מִשֵּׁשֶׁת יְמֵי בְּרֵאשִׁית ויעש הַמָּנוּי בְּהֲנָחָה מְיֻחֶדֶת: וְיִחֵל שִׁמְשׁוֹן לְקַיָּם הַתָּכְנִית מדיי שָׁבוּעַ כִּשְׁלֹשָׁה פְּעָמִים בְּמִסְפָּר: וְיִגְדַּל שִׁמְשׁוֹן מָסָה[גְּדוֹלָה עַד מְאֹד אֲשֶׁר לֹא נִרְאֲתָה מִיּוֹם ברוא ה' אֱלֹהִים אֵת הַשָּׁמַיִם וְאֵת הָאָרֶץ: וְיִחֵל שִׁמְשׁוֹן לְהוֹשִׁיעַ אֵת יִשְׂרָאֵל ויך אֶת הַפְּלִישְׁתִים בַּגַּת"

מכאן מתחילים סיפורי שמשון
Shai 22 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-03-11, 20:31   #14
HvO
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Shai 22 צפה בהודעה
[color="SeaGreen"][size="4"]ו
"וַיְהִי בַּיָּמִים הָרַבִּים הָהֵם: וְיֵשֵׁב שִׁמְשׁוֹן הַצָּנוּם בְּבֵיתוֹ אֲשֶׁר עַל הַגִּבְעָה מוּל הלפטופ עַתִּיק היומין וְיִגְלֹשׁ במרחבי הָרְשָׁתוֹת: וְיִכָּנֵס שִׁמְשׁוֹן אֶל אֲתָר ישראלבודי וְיִחֵל לִקְרֹא הַתֹּכֶן: וְיִכָּנֵס לְפוֹרוּמִים וְיִחֵל לִקְרֹא אוֹדוֹת תָּכְנִית ה SS אֲשֶׁר הָגָה מארק הריפטואי: וְיִמְצָא חֵן בְּעֵינֵי שִׁמְשׁוֹן וְיִגַּשׁ אֶל חֲדַר הַכֹּשֶׁר אֲשֶׁר שׁוֹכֵן מִשֵּׁשֶׁת יְמֵי בְּרֵאשִׁית ויעש הַמָּנוּי בְּהֲנָחָה מְיֻחֶדֶת: וְיִחֵל שִׁמְשׁוֹן לְקַיָּם הַתָּכְנִית מדיי שָׁבוּעַ כִּשְׁלֹשָׁה פְּעָמִים בְּמִסְפָּר: וְיִגְדַּל שִׁמְשׁוֹן מָסָה[גְּדוֹלָה עַד מְאֹד אֲשֶׁר לֹא נִרְאֲתָה מִיּוֹם ברוא ה' אֱלֹהִים אֵת הַשָּׁמַיִם וְאֵת הָאָרֶץ: וְיִחֵל שִׁמְשׁוֹן לְהוֹשִׁיעַ אֵת יִשְׂרָאֵל ויך אֶת הַפְּלִישְׁתִים בַּגַּת"
"ויהי אחרי מות שמשון, ויברא אלוקים את הבאדיבילדרים ואת סטרואידים ואת אבקות החלבון, ויוציא את הסרט Starting Strength ויעלה אותו לאינטרנט ויברא את מארק ריפטו ויקרא לו פאוורליפטר, ויברא את הליצנים ואת האירובי ואת וינגייט, ורוב בני ישראל עשו הרע בעיני ה' ויעבדו את כפיפות הבטן ואת האירובי ואת לחם השעורה וימציאו יוגורט 1% שומן ויאכלוהו אחרי עשותם אירובי בבוקר"....

נערך לאחרונה על ידי HvO, 20-03-11 בשעה 20:36.
HvO מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-03-11, 20:41   #15
קפטן שלד
משתמש רגיל

ויקום השלד על החיים בסרט שמגיבים בפורומים ויכה אותם באותות ובמפתים ובמורא גדול.
ישן 20-03-11, 20:44   #16
YYY
Banned

דווקא שי22 הצחיק אותי
YYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-03-11, 20:49   #17
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Shai 22 צפה בהודעה
ותמיד תזכור שכל הגדולים נפלו בגלל שהם לא עשו ss.

היטלר הפסיד לסטאלין כי הוא לא עשה ss (או שכן...)
נפוליאון הפסיד כי הוא לא עשה ss
ישו נצלב כי הוא לא היה חזק מספיק להתנגד לצליבה כי כמובן הוא לא עשה ss.
משה רבנו לא נכנס לישראל כי הוא שינה תרגילים בתוכנית.
ביבי בשלטון כי הוא ממשיך עדיין עם ה - ss.
אתה מפסיד בהורדת ידיים כי לא עשיתה ss.

נער יקר, כפי שאתה נוכח לדעת SS היא הפתרון לכל בעיותך, תתחיל לדבוק בה ועד מהרה תגלה את - Supermen שבך, כל הילדים יפלו תחת הידיים שלך כמו פירות בשלים, תרשה לי רק להביא לך ציטוט מספר "שופטים" על כוחו של שמשון הגיבור, מאיפה באמת בא הכוח שלו, שים לב:

מכאן מתחילים סיפורי שמשון
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-03-11, 20:51   #18
Shai 22
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי קפטן שלד צפה בהודעה
ויקום השלד על החיים בסרט שמגיבים בפורומים ויכה אותם באותות ובמפתים ובמורא גדול.
אז לא סתם קוראים לך "שלד מסריח" אה!

אני חייב להגיד שהפוסט שפתחתה עם התמונה שלך זכה להצלחה מסחררת
ישן 20-03-11, 21:24   #19
Shai 22
Banned

"וַיְהִי אַחֲרֵי מוֹת שִׁמְשׁוֹן, וְיִבְרָא אֱלֹקִים אֵת הבאדיבילדרים וְאֵת סטרואידים וְאֵת אַבְקוֹת הַחֶלְבּוֹן, וְיוֹצִיא אֵת הַסֶּרֶט Starting Strength וְיַעֲלֶה אוֹתוֹ לָאִינְטֶרְנֶט וְיִבְרָא אֵת מארק ריפטו וְיִקְרָא לו פאוורליפטר, וְיִבְרָא אֵת הַלֵּיצָנִים וְאֵת האירובי וְאֵת וינגייט, וְרֹב בְּנֵי יִשְׂרָאֵל עֲשׂוּ הָרַע בְּעֵינֵי ה' וְיַעַבְדו אֵת כפיפות הַבֶּטֶן וְאֵת האירובי וְאֵת לֶחֶם הַשְּׂעוֹרָה וְיַמְצִיאוּ יוגורט 1% שֻׁמָּן ויאכלוהו אַחֲרֵי עשותם אירובי בַּבֹּקֶר"

"וַיְהִי בָּעֵת הַהִיא וְהַפְּלִישְׁתִים נִלְחָמִים בְּיִשְׂרָאֵל בְּיָד חֲזָקָה וְיִזְעֲקוּ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל אֶל הָאֱלֹהִים: וְיִשְׁמַע ה' אֵת צְעַקְתֶּם וְיִזְכֹּר אֵת אֲבוֹתֵיהֶם אַבְרָהם וְיִצְחָק וְיִתְגַּלֶּה אֱלֹהִים אֶל "חָדָשׁ" בְּמַרְאוֹת הַלַּיְלָה לֵאמֹר: קוּם אַתָּה גִּבּוֹר חַיִל מָלֵא כֹּחַ וּגְבוּרָה בָּחוּר חָזָק וְאַמִּיץ בֵּן אוֹן עַד בְּלִי דַּי: קוּם אַתָּה והושע אֵת יִשְׂרָאֵל מִיְּדֵי הַפְּלִישְׁתִים אֲשֶׁר הֵמָּה מתעמרים בִּבְנֵי יִשְׂרָאֵל: וַיְהִי בְּלַיְלָה הַשֵּׁנִי וְתִפֹּל עַל חָדָשׁ רוּחַ נְבוּאָה בַּשֵּׁנִית וַיֹּאמֶר לָעַם אֵת אֲשֶׁר רָאָה בְּמַרְאוֹת הַלַּיְלָה"

"וְהִנְנִי עוֹמֵד עַל הַר גָּבוֹהַּ אֲשֶׁר רֹאשׁוֹ מַגִּיעַ השמיימה, וְאַפָּן כֹּה וְכֹה וְאַבִּיט לרגליי אֲשֶׁר הֵמָּה עוֹמְדוֹת עַל הַקַּרְקַע: וְהִנֵּה רגליי אֵינָן עוֹמְדוֹת עַל הַקַּרְקַע כִּי אִם עַל הַר מַלֵּא קוראסונים ופיצות למכביר: וְאֶשְׁמַע אֵת קוֹל ה' מְצַוֶּה אוֹתִי לֵאמֹר: הִנֵּה הַהַר לָךְ חָדָשׁ קוּם אֱכֹל אֵת כֹּל הקוראסונים אֲשֶׁר עַל פְּנֵי הָאֲדָמָה:וְאוּכַל אֵת הקוראסנים וְתִתְפַח ביטני כְּמוֹ אִשָּׁה אֲשֶׁר קוֹרַעַת לָלֶדֶת: וְאֵרֵד מִן הַהַר וְאֶרְאֶה מוֹט וְעָלָיו 500 קִילוֹנגְּרַם מִשְׁקָל מִשְּׁנֵי צידיו ויְדַבֵּר אליי הַמּוֹט לֵאמֹר:

הנה אני מוטל לפניך אדוני חדש: אנא ממך הרם אותי גבוהה אלעל: אך לא רק אל על: ויתקרב חדש אל המוט ויתכונן להרים וישמע את קול ה' אלוהים מתהלך בגן וידבר אליו לאמר: לא חדש, הנה המוט לפניך הרמיהו בטכניקת הקלין והג'רק: וירם חדש את המוט בטכניקת הקלין והג'רק ותשקוט הארץ 40 שנה"
ישן 21-03-11, 03:03   #20
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shai 22 צפה בהודעה
אז לא סתם קוראים לך "שלד מסריח" אה!

אני חייב להגיד שהפוסט שפתחתה עם התמונה שלך זכה להצלחה מסחררת
אחת ההטרלות הטובות שיזמתי.