ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 31-03-11, 12:14   #1
ThePunisherAmit
חבר מתחיל

ברירת מחדל 2שאלות דחופות

לפי מה שאני יודע לא קיימת בטן תחתונה אפשר הסבר על זה והכי חשוב מאמר שאפשר להדפיס שמוכיח את זה ?

ועוד דבר יש מתח שעושים מאחורי העורף לפי דעתי זה פוגע ועדיף לעשות רגיל אני צודק?גם פה אני צריך מאמר להדפיס

שיהיה בעברית פשוט המורה לא מוכן להקשיב לדעות אחרות תודה..(אם אני טועה אז גם אחלה רק תסבירו )
ThePunisherAmit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-11, 12:29   #2
nadavmoore
חבר פעיל

בקשר לבטן(אין לי כוח לחפש מאמר): השריר בבטן הוא שריר אחד גדול המורכב מכמה כיווני סיבים שבנויים אחד על השני מה שיושב על שרירי הבטן הם בעצם הגידים וכך נוצרת הצורה של הריבועיים. לכן אי אפשר להגיד שיש "בטן תחתונה" מה שרוב האנשים חושבים שהם עובדים על "הבטן התחתונה" הם בעצם עובדים על האילפסואס (iliopsoas)
http://www.google.co.il/imgres?imgur...:0&tx=73&ty=22
כך נראה השריר הזה.

שעושים מתח מאחורי העורף הטווח תנועה של התרגיל לא מתבצע במלואו (ברוב המקרים) לגביי פגיעה לא זכור לי משהו.

מקווה שעזרתי קצת
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-11, 12:35   #3
nadavmoore
חבר פעיל

http://www.google.co.il/imgres?imgur...t:429,r:10,s:0

תמונה של שרירי הבטן
ישן 31-03-11, 12:48   #4
ThePunisherAmit
חבר מתחיל

טוב אז צדקתי לפחות בעניין הבטן אבל אני לא מצליח למצוא מאמר כדי להוכיח למורה ישלך מושג על אתר מסויים?(תודה)
ישן 31-03-11, 12:56   #5
nadavmoore
חבר פעיל

תשמע, אני רק יודע שיש בעיה עם התנועה של פרונציה במפרק הכתף בהרחקה אופקית יותר שהוא יותר מידי מתוח עם כיפוף מפרק המרפק, כאשר עושים מתח מאחורי העורף ההרחקה אופקית המוגזמת (בדר"כ) היא תוצאה של המתח אבל לא בכל המקרים (תלוי איך מבצעים) התנועה הזאת יכולה לגרום לאיזו דלקת או בעיה במפרק הכתף ששכחתי איך קוראים לה. זה ממש משהו שאני זוכר בעירפול מהקורס של ווינגייט אבל אני בעבודה אז גם אין לי את הספר של פציעות ספורט ולא שם מצגת אולי מישהו פה יכנס ויעזור.
ישן 31-03-11, 12:56   #6
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

בקשר לכל תרגיל שמבוצע מאחורי העורף הוא לא בריא לכתף ברוב המקרים

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-11, 12:59   #7
nadavmoore
חבר פעיל

נראה לי שזה זה:
צביטה תת אקרומיאלית או subacromial impingement , בה הגידים של השרוול המסובב "נצבטים" על ידי "גג" עצם השכמה (האקרומיון), ויוצרים גירוי, דלקת ואף קרע של הגידים

לא בטוחב100 אחוז.
ישן 31-03-11, 13:00   #8
ThePunisherAmit
חבר מתחיל

הוא לקח את הכתה לחדר כושר בשיעור ספורט והדגים מאחורי הראש עם אחיזה הכי רחבה שאפשר אבל הוא לא שלל את זה בשום אחיזה שאסור מאחורי הראש ושאמרתי שלדעתי זה פוגע לא יודע בדיוק איך הוא פשוט צעק אז אני ישמח להראות לו מאמר אחרי שהוא אומר לי שאני מזין בשכל כי גם שהוא אמר לנו אימון לבטן תחתונה הוא ענה לי ככה אז אני חייב להשתיק אותו ואת זה שהוא מזין תשכל לכתה שלמה
ישן 31-03-11, 13:17   #9
nadavmoore
חבר פעיל

סתם משהו קטן שמצאתי .

Internal Impingment

תפס פנימי קורה בתנוחה של רוטציה חיצונית ואבדוקציה (. ABER - Abduction External Rotation. ). החלק הקדמי פנימי של אחיזת גיד הסופרהספינטוס לגבשושית הגדולה מתחכך בחלק האחורי עליון של הלברום. המצב שכיח יותר אצל מתאמנים מל גובה הכתף, בעלי גמישות יתר וכאלו הנזקקים לרוטציה חיצונית מוגברת לשם פעילות הספורט ( כגון שחיינים, זורקי כדור בסיס , טניסאים). על מנת לאפשר לזרוע להגיע למיקום אחורי יותר, הקופסית הקדמית של המפרק נמתחת וזה יכול הוביל למצב של חוסר יציבות קדמית (תתי פריקות קדמיות). החיכוך בין גיד הסופרהספינטוס לבין הלברום. האחורי העליון יכול להוביל לדלקת ובהמשך לקרע (SLAP). קרע SLAP אחורי יכול להוביל ליצירת נוזלים מוגברים ולציסטה. הטיפול השמרני מתבסס על חיזוקי שרירים וייצוב המפרק. הטיפול הניתוחי מטפל בחוסר היציבות , ובתיקון הלברום
זמן ההחלמה תלוי במה מבוצע
בברכה,
ד"ר יפתח בר
מנתח בכיר ומומחה לכירורגיה אורתופדית,
פגיעות ספורט וארתרוסקופיה
המרכז הרפואי אסף הרופא

http://www.starmed.co.il/forum-95/ms...#ixzz1IAuvKfYu
ישן 31-03-11, 17:09   #10
ThePunisherAmit
חבר מתחיל

איך אני מסביר לו שזה שייך לכתף שלא ינסה להתחכם ? מתח לצד העורף זה רוטציה חיצונית?
ישן 31-03-11, 17:09   #11
Shai 22
Banned

כללי:: מנהל את הקרקס הזה
חדר כושר: Clown Fitness

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ThePunisherAmit צפה בהודעה
הוא לקח את הכתה לחדר כושר בשיעור ספורט והדגים מאחורי הראש עם אחיזה הכי רחבה שאפשר אבל הוא לא שלל את זה בשום אחיזה שאסור מאחורי הראש ושאמרתי שלדעתי זה פוגע לא יודע בדיוק איך הוא פשוט צעק אז אני ישמח להראות לו מאמר אחרי שהוא אומר לי שאני מזין בשכל כי גם שהוא אמר לנו אימון לבטן תחתונה הוא ענה לי ככה אז אני חייב להשתיק אותו ואת זה שהוא מזין תשכל לכתה שלמה
תשמע, אם הוא ענה לך ככה אז שילך לדפוק את הראש בקיר למה הוא לא מבין כלום, כמו שיאיר אמר - רוב התרגילים שמבוצעים מאחורי הראש לא טובים כי הכתף לא בנויה להסתובב בצורה כזאת.

אני אחפש לך את המאמר שמדבר בנושא, נראה לי שזה באחד האתרים המתחרים, לא בטוח.
Shai 22 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-11, 17:29   #12
ThePunisherAmit
חבר מתחיל

אני לא מצליח למצוא מאמר על שני הנושאים אין איזשהו אתר לזה
תגובה