PDA

צפה בגרסא המלאה : הנחש המעשן מפיל ראשים

עמודים : [1] 2 3 4 5 6

SmokingSnake
25-07-10, 23:54
הנה הלוג הראשון שלי לחודשים הקרובים בהם אני אתמקד בתוכנית כוח לnovice השכונתי הלא היא הss.

נתונים:
משקל גוף 83-85(תלוי בוקר/לילה/אם חרבנתי)
גובה- 185
א"ש- בערך 15-18
גיל- 22
היקפים- למי אכפת? :confused:
שיאים
90 בבנץ' לפני חודש, כל השאר עדיין בחיתולים

ב3 שבועות האחרונים למדתי והתחלתי לעבוד 90% מהאימון כss, המטרה להתחיל עכשיו ss טהור בלי תרגילים ממוקדים ובולשיט

מטרות כרגע-
משקלים:
להכפיל משקלים בסקוואט ודדליפט לבערך משקל גוף וחצי לפחות(130)
משקל גוף
לעלות ל95 קילו עם לא יותר מ20 א"ש(נראה מה יקרה, לא יהיה פשוט)
להתחזק ולהתקדם יותר ממה שהיה בAB בחצי שנה האחרונה(למרות שהתקדמתי די יפה, הרגליים חלשות)

משקלי עבודה ליום הראשון בתוכנית:
סקוואט- 75(4 סטים חימום, 3 עבודה)
בנץ' פרס- 75(4 סטים חימום, 3 עבודה)
דדליפט- 80(2 סטים חימום, סט עבודה)
-הוספתי 2 סטים של דיפס כי יד אחורית שלי חלשה מאוד והבנץ' תקוע.

חשוב לציין שאת כל התרגילים עשיתי כבר כמה פעמים וחבל לי לעשות ריסט מ0, לדעתי משקלים די קלים ולא יותר מדי גבוהים כי אני עולה כל פעם, בייחוד הסקוואט והדדליפט שהמשקלים עפים די בקלות.

אחרי העבודה בחדכ"ש עבדתי בגינה שעה וחצי, העברתי בערך חצי טון אדמה בגינה עם את ויישרתי עם מחרשה, ככה שהגב תחתון שלי שבק חיים ואני חייב לישון טוב טוב, יש לי השבוע עבודה פיזית בגינה מקווה שלא תהרוס לי שבוע אימונים.

-בסקוואט עבדתי כבר על העומק וההיפ דרייב, אבל הגב שלי קצת משחק ולא נשאר סטטי ב45 מעלות למטה(מגיע ליותר, נגיד 65), צריך לנסות לשלוט יותר על התנועה למטה ועל הקיעור בגב תחתון...

אימון הבא הוא הקליל, אין דדליפט אז יש זמן לנוח.

משקל של הפרס שלי עומד כיום על 37.5...

קפטן שלד
25-07-10, 23:58
בהצלחה בחור :diractor::diractor::diractor:

תעלה סרטונים כדי שנוכל לעזור לך עם הטכניקה.

SmokingSnake
26-07-10, 00:02
תודה אחינו

סרטונים אני אעלה בתקווה הסופ"ש, נראה איך ייצאו

hypertrophy
26-07-10, 00:19
יאללה עיוני בהצלחה

subzero1122
26-07-10, 00:22
בהצלחה. נשמח לעזור בכל בעיה.

SmokingSnake
27-07-10, 17:28
עוד שעתיים אימון שני

לצערי בגלל המבנה של החדר כושר שלי פשוט אין לי דרך לעשות בו קלין, לא רק שאין מוטות אולימפיים כמעט(יש 3, אחד בכלוב, אחד לבנץ' ואחד לבנץ' בשיפוע... 90% מהזמן תפוסים ולהזיז אותם משם אין סיכוי) וצלחות קופצות(מפחד לשבור מהם את הפלסטיק של הידיות אם אני אזרוק) גם אין כ"כ מקום פיזית לעשות בו את זה... אני מצליח לעשות דדליפטים ובנט אוברים בפינות של החדר ואם את זה אני מצליח בקושי אז אין סיכוי לקלין צריך להיות ריאליים

בכל אופן כמה שאלות אנשים בעיקר בגלל מצוקת מוטות אולימפיים במכון:
1. זה בסדר ללכת על דדליפט עם מוט קצר ולא אולימפי רגיל?
2. האם אפשר להחליף את הבנט אובר בשתי ידיים עם בנט אובר של משקולת כל פעם יד אחרת על ספסל? או שזה פחות אפקטיבי בהרבה(אני מדבר מבחינת מציאות, שיש בשעות שאני מגיע מוט אחד אולי פנוי, ולא תמיד)

נרשום תגובות לאימון 2 היום אחרי האימון

עוד כמה חודשים נגמר לי המנוי, די בטוח שאני אעבור לחדר כושר גדול יותר שהמיקוד בו הוא לא רק 200 הליכונים

ss out

SmokingSnake
27-07-10, 21:30
:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

איזה אימון חרא היה לי היום, אז ככה:
בגלל שאני עובד בגינה עם אבא שלי ודוד שלי ואנחנו בונים 2 פרגולות ודק(משטח עץ), אני נאלץ לעבוד עם משקלים והרבה עבודה פיזית, אתמול פרקנו קרשים במשקל כולל של יותר מ3 טון להערכתי ביחד(פרגולות מאסיביות, הבסיס הוא של 2 עמודים שכל אחד בערך 100 קילו והעמוד העליון בערך 150, בלי להזכיר את כל שאר הקרשים)
אני העברתי איזה 30 סלעים של 20-40 קילו פעמיים וחפרתי איזה 500-700 קילו חול מהפינה של החצר כדי ליישר את האדמה עם את(משהו כמו שעה וחצי רצופות של חפירה, יום שני ברצף שאני עובד)
מיותר לציין שכל משקל כבד שהרמתי הרמתי עם סוג של סקוואט כדי לנסות לאמץ את הגב כמה שפחות:cool:

בקיצור הגעתי היום לחדכ"ש, קצת תפוס, עשיתי מתיחות 10 דקות, איך שאני בא להתחיל את הסקוואט(עם מוט ריק!) אני מרגיש כשאני יורד מתיחה בגב התחתון, עולה מסיים סט חימום ונח 2 דקות חושב אולי אחרי כמה סטים של חימום זה יעבור... בכל אופן אני בא לתת עוד אחד והכאב היה קצת חלש יותר... שמתי 10 קילו כל צד סט ראשון עם משקל והכאב גבר, הרגשתי אחרי הסט הזה כאבים שהקרינו לי לרגל השמאלית, כל פעם שניסיתי להרים ת'רגל גבוה הרגשתי עומס על הגב והרגל בקושי עולה.

קיצר האימון נדפק, הפסקתי אותו, עשיתי פרס מלא(40 קילו) ואחרי זה 5 סטים של מתח(משקל גוף) וסיימתי להיום, נראה לי שעד שלא נסיים לעבוד בגינה זה פשוט יותר מדי עומס פיזי על הגוף שלי, אולי אם לא הייתי עושה דדליפט הייתי מחזיק איכשהו אבל גם לא בטוח.

לא רוצה להגיע למצב שאני נפצע, זה מבחינתי היה קו אדום, אני מכיר את הגוף שלי ויודע מתי יש הבדל בין עבודה קשה וזיעה לבן אובר אימון.

הייתי עם כ"כ הרבה מוטיבציה בחדכ"ש היום, מרגיש כאילו בעטו לי בביצים, אבל לא נורא נחכה ליום ראשון אחרי שנסיים את רוב העבודה בגינה של המשקלים הכבדים ונתחיל שוב פעם.

מאמין שקרה לכמה כאן לפחות מצב של אובר טריינינג, בעיקר בגלל שיש מוטיבציה והגוף לא עומד בקצב

נ.ב

(שייפ דיזינגוף סנטר תל אביב?)

אני מתאמן בהולמס פלייס אשדוד אחינו

לא נורא, שבוע הבא נגיע עם רייג' מטורף והרבה יותר חוזק

קפטן שלד
27-07-10, 21:32
אתה לא אוכל מספיק. אני בתור מדריך חדר כושר מסדר כל היום משקולות בין 10 ל 50 קילו, כל הזמן מרים דברים ועדיין מתאמן קשה. בכל מקרה אימון הבא יהיה בסדר, והתקדמת בפרס שזה גם חשוב.

איש הלילה
27-07-10, 21:33
הנחש המעשן http://www.glittergirl.co.uk/banana/05.gif

תרגיש ט1סט

SmokingSnake
27-07-10, 21:33
אני אשתדל לאכול יותר, למרות שעכשיו אני כמעט על 4000 קלוריות עם 0 אירובי.

מה שבאמת גמר אותי זה החפירה בגינה לדעתי, יותר מהדברים האחרים

SmokingSnake
27-07-10, 21:37
הנחש המעשן http://www.glittergirl.co.uk/banana/05.gif

תרגיש ט1סט

קוראים לי אביב...
וסתם כדי להיכנס לאקסטזה של הבננות:
http://yummybanana.webgoonies.com/images/bananaicons/06.gif

קפטן שלד
27-07-10, 21:39
קוראים לי אביב...
וסתם כדי להיכנס לאקסטזה של הבננות:
http://yummybanana.webgoonies.com/images/bananaicons/06.gif

אביב, היי לך! http://img293.imageshack.us/img293/4184/animation2uq.gif

אנחנו תולים בך תקוות, אנא ממך, במטותא, אכול יותר ותרים כבד.

אנו מעוניינים לראות אותך מתקדם פש1ש http://img293.imageshack.us/img293/4184/animation2uq.gif

SmokingSnake
04-08-10, 03:18
צילמתי את עצמי באימונים הראשונים שכאב לי הגב התחתון, ישבתי בבית ניתחתי, קראתי עוד פעם את הספר של ריפ, ומסתבר שהגעתי לעומק של סקוואט מלא רק בגלל שעיגלתי את הגב כמו ברל'ה(ילד אני יודע)
קיצר עשיתי דילואד ל30 קילו(!) ועבדתי שבוע על מתיחות עם גב מוקשת ולהאמסטרינגס, כל יום איזה 4 פעמים ועכשיו הכל טוב, עולה לאט ובטוח כמו שכתוב בספר, 10 קילו עד שיהיה קשה)

אימון SS בסיסי להיום:
סקוואט 50 3X5(לא באמת מאתגר)
דדליפט 80 1X5
בנץ' 80 3X5
דיפס 3X8(אני צריך לאלתר משהו להוסיך עליי 10 קילו)

תענוג, עבדתי 4 שעות בגינה לא הרגשתי שום כאב בשום מקום

אללה שיגיע חמישי http://www.smileys4me.com/getsmiley.php?show=716

קפטן שלד
04-08-10, 03:21
הנחש המעשן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! התגעגענו!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תתקן מה שצריך, אל תמהר.

SmokingSnake
05-08-10, 20:23
אימון להיום, 5.8.10:
פרס 3X5 47.5
סקוואט 60 3X5
מתח 2X7+ סט כשל(5 חזרות, הייתי גמור)

מרוב שהתאמצתי בפרס בחזרות האחרונות חטפתי סחרחורת והייתי צריך לשבת כמה דקות, הייתי איזה 10 שניות בלי נשימה מרוב שעליתי לאט, היה טוב.

בקשר למשקלים, חשבתי שמוסיפים 5 קילו בכל צד לתרגילים הכבדים ו2.5 בכל צד לפרס ולבנץ' (יצאתי ילד?), בכל אופן לא היה לי עד כדי כך קשה עד עכשיו כי המשקלים עדיין לא גבוהים(וכנראה היה קל כי אני אוכל כמו חזיר).

בכל אופן משבוע הבא אני עולה בבנץ' ובפרס ב2.5 ובסקוואט ודדליפט ב5 קילו על המוט
http://www.glittergirl.co.uk/banana/135.gif

כמה שאני צריך את הסופ"ש הזה למנוחה D:

קפטן שלד
06-08-10, 00:56
אימון סבבה, תעלה סרטונים שנתקן לך את הטכניקה

SmokingSnake
08-08-10, 19:13
שבוע שלישי לתוך הss:
בנץ' פרס- 82.5(נכשלתי בחזרות החמישיות בסטים השני והשלישי)
סקוואט- 65(לא באמת קשה עדיין)
דדליפט- 85

בנץ'+סקוואט 3x5
דדליפט 1x5(עם 3 סטים חימום)

היה אימון טוב, אני חושב מה כדאי לעשות עם הבנץ', בחזרות החמישיות בסטים השני והשלישי הגעתי לכשל והספוטר היה חייב לעזור לי, אולי לעשות דילואד של 10 קילו? או להישאר על אותו משקל אימון הבא גם?
עצות יתקבלו בברכה

המשקלים יתאזנו תוך 3 שבועות בערך(עשיתי דילואד לסקוואט)

קפטן שלד
08-08-10, 21:02
שבוע שלישי לתוך הss:
בנץ' פרס- 82.5(נכשלתי בחזרות החמישיות בסטים השני והשלישי)
סקוואט- 65(לא באמת קשה עדיין)
דדליפט- 85

בנץ'+סקוואט 3x5
דדליפט 1x5(עם 3 סטים חימום)

היה אימון טוב, אני חושב מה כדאי לעשות עם הבנץ', בחזרות החמישיות בסטים השני והשלישי הגעתי לכשל והספוטר היה חייב לעזור לי, אולי לעשות דילואד של 10 קילו? או להישאר על אותו משקל אימון הבא גם?
עצות יתקבלו בברכה

המשקלים יתאזנו תוך 3 שבועות בערך(עשיתי דילואד לסקוואט)

תנסה שוב, ואם לא תצליח אז תעשה ריסט של 10%.

SmokingSnake
08-08-10, 21:11
סגור, אני אנסה אימון הבא שוב פעם 82.5(חמישי), אם לא ילך נרד ל75

SmokingSnake
10-08-10, 23:43
אימון להיום:
סקוואט 70 קילו- 4X5
פרס 50 קילו- 3X5(סט אחרון נתקעתי ברביעי, לדעתי אני עומד לעשות ריסט)
מתח 3X6 עם תוספת 6 קילו בסטים ראשונים ומשקל גוף לסט אחרון

אוקיי אני מעלה סרטונים ראשונים, מקווה שכמה שיותר אנשים יגיבו ולעניין.
אני אחרי ריסט אחד שהיה בגלל גלגול אגן רציני בירידה, פשוט לא הייתי גמיש כדי להגיע לסקוואט חלקי אפילו עם גב מוקשת... זה היה הדגש שלי ואני חושב ששיפרתי את זה מהשוואה מסרטונים ראשונים.

כרגע אני רואה עוד כמה בעיות בסקוואט, קודם כל אני לא לא יורד מספיק:eek::eek::eek:, אני חושב שגם בשני אולי לא מספיק, אולי בדיוק, זה נראה טיפה יותר טוב אבל, עשיתי סט רביעי היום כדי לצלם במיוחד זה הסרטון השני(כי ה70 גם לא מעמיס עליי יותר מדי עדיין)
-שמתי לב לברכיים הרוקדות, אני אתייחס לזה אימון הבא:
סרטון ראשון(לא מספיק נמוך):
an99Y9xv9Zs

פה ניסיתי לרדת יותר כבר:
dqc_Pourps4

ניסיתי לרדת כמה שיותר, אולי אני עוד צריך להתגמש כדי לרדת? אני לא מצליח להגיע עמוק יותר בלי גלגול אגן... כשהאגן מתחיל לשחק אני עולה:nono:... בעייתי

אני אשמח לכמה שיותר הערות בונות ותיקונים מהחברי'ה שעושים סקוואט יותר זמן, יש לי עוד כמה אימונים לפני ה2 פלטות, אני מצפה לצלם שם ושיהיה בטכניקה טובה

מחכה לחמישי כבר

godam
10-08-10, 23:54
הסט השני כבר היה מקובל
בראשון ישלך בעיה שאתה לא מחזיק גב והתנועה תחשוב ותכניס טוב טוב למוח שלך שהתנועה באה מההאמסטרינג לקוואדס ולא מהברכיים תחזיק בטן וישר מבט לרצפה גם בעליה שלך בעמידה עמוד ישר! מבלי גב אנכי \
בהצלחה מחכה לעוד סרטון משופר

SmokingSnake
10-08-10, 23:56
אלה היו סטים 3 ו4 שלי מהאימון היום... הייתי קצת עייף אחרי מסיבה אתמול אבל זה לא השפיע על הסקוואט בכלל, אולי על הפרס
-רציתי גם לשאול אם הברכיים זזות בהגזמה או שמהשלב של הנעילה מחוץ לאצבעות הם בסדר?

נ.ב
אחרי 10 דקות אי אפשר לערוך, באמא שלכם תעשו טובה תשנו את זה ל20 דקות

subzero1122
11-08-10, 00:07
לגבי הסקוואט
שב אחורה, לא למטה, זה יקטין את הגלישה בברכיים.
תרד עוד, כדי שתשבור מקביל.
תוציא את הברכיים.
תנועה מהאגן, ולא מהעקבים\ברכיים

תראה את הסרט או תקרא תספר שוב

SmokingSnake
11-08-10, 00:18
לגבי הסקוואט
שב אחורה, לא למטה, זה יקטין את הגלישה בברכיים.
תרד עוד, כדי שתשבור מקביל.
תוציא את הברכיים.
תנועה מהאגן, ולא מהעקבים\ברכיים

תראה את הסרט או תקרא תספר שוב

עד כדי כך הא...:1eye:

-מה עם המשקלים להמשיך לעלות או לעצור עד שהסקוואט ישתפר?

-יש שיפור מהראשון לשני?

קפטן שלד
11-08-10, 00:20
תרים את המרפקים

SmokingSnake
11-08-10, 00:27
תרים את המרפקים

כן זה אישית בגלל בעיות בכתף שמאל, חטפתי מכה במשחק כדורסל ככה שהייתי טיפה מוגבל היום, אבל ניסיתי כמה שאפשר

אני אשמח לשמוע עוד תגובות ודברים לתיקון לאימון הבא :yup:

subzero1122
11-08-10, 00:27
עד כדי כך הא...:1eye:

-מה עם המשקלים להמשיך לעלות או לעצור עד שהסקוואט ישתפר?

-יש שיפור מהראשון לשני?

אין בעיה שתמשיך לעבוד עם 60-70 קילו תוך כדי שתשפר מה שצריך, זה לא הרגיש כבד לך

קפטן שלד
11-08-10, 00:28
כן זה אישית בגלל בעיות בכתף שמאל, חטפתי מכה במשחק כדורסל ככה שהייתי טיפה מוגבל היום, אבל ניסיתי כמה שאפשר

אני אשמח לשמוע עוד תגובות ודברים לתיקון לאימון הבא :yup:

אתה צריך להצמיד את השכמות, להרים את המרפקים יעשה את זה. אם אתה לא יכול להצמיד את השכמות אתה לא יכול לשמור על מתח בגב.

SmokingSnake
11-08-10, 00:33
אוקיי החלטתי לא לעלות במשקל באימון הבא, אני מאמין שאני רחוק עוד לפחות שבועיים מלהיתקע אני לא מודאג מהמשקלים...

כנראה שהמתח בגב זה החור שלי כרגע, אני אמצא מישהו שיצלם ואעלה שתתנו פידבק לדעת אם אני עובד טוב, אני צריך לנסות עם משקל ולראות מה ייצא עם מתח יותר חזק בגב, אני מקווה שאוכל לצלם בחמישי

עוד הערות? :bot:

קפטן שלד
11-08-10, 00:37
אוקיי החלטתי לא לעלות במשקל באימון הבא, אני מאמין שאני רחוק עוד לפחות שבועיים מלהיתקע אני לא מודאג מהמשקלים...

כנראה שהמתח בגב זה החור שלי כרגע, אני אמצא מישהו שיצלם ואעלה שתתנו פידבק לדעת אם אני עובד טוב, אני צריך לנסות עם משקל ולראות מה ייצא עם מתח יותר חזק בגב, אני מקווה שאוכל לצלם בחמישי

עוד הערות? :bot:

מתאמנים עם חולצה. איזה נעליים אלה? תשיג לעצמך זוג אולסטר.

SmokingSnake
11-08-10, 00:42
מתאמנים עם חולצה. איזה נעליים אלה? תשיג לעצמך זוג אולסטר.

לא ידעתי שחולצה כזאת קריטית, בכל אופן אני שם בדרך כלל חולצה דרייפיט של אדידס/נייק, אני אקפיד על זה מעכשיו

הנעליים זה אולסטאר כחולות נמוכות, מתאמן איתם כבר חודש(שים לב לפפיון הגדול המוגזם של האולסטאר :XDemoticon:)

קפטן שלד
11-08-10, 00:44
לא ידעתי שחולצה כזאת קריטית, בכל אופן אני שם בדרך כלל חולצה דרייפיט של אדידס/נייק, אני אקפיד על זה מעכשיו

הנעליים זה אולסטאר כחולות נמוכות, מתאמן איתם כבר חודש(שים לב לפפיון הגדול המוגזם של האולסטאר :xdemoticon:)

חולצה רגילה, לא דרייפיט ולא שומדבר סינטטי.

SmokingSnake
11-08-10, 00:46
קפיש, אז ניקח גופיה של דלתא עם שרוולים הכי פשוט שיש והכי טוב

קפטן שלד
11-08-10, 00:47
קפיש, אז ניקח גופיה של דלתא עם שרוולים הכי פשוט שיש והכי טוב

??????

SmokingSnake
11-08-10, 00:51
http://www.delta.co.il/data/DeltaImages//751-m.jpg

זאת חולצה כזאת, אותה חולצה כמו החולצות סוף מסלול שעושים בצבא רק בלי כיתוב

קיצר טי שרט רגיל הבנתי:lol:

נ.ב
מחר אני משיג את הDVD כדי לראות קצת ולהחכים, כנראה לקרוא את הספר לא הספיק לי

נ.ב2
אם אני לא בלוט השבוע אחרי השרשור הזה אני מעלה סקוואט הבא בחוטיני, אתם לא רוצים שזה יקרה

קפטן שלד
11-08-10, 01:05
http://www.delta.co.il/data/DeltaImages//751-m.jpg

זאת חולצה כזאת, אותה חולצה כמו החולצות סוף מסלול שעושים בצבא רק בלי כיתוב

קיצר טי שרט רגיל הבנתי:lol:

נ.ב
מחר אני משיג את הDVD כדי לראות קצת ולהחכים, כנראה לקרוא את הספר לא הספיק לי

נ.ב2
אם אני לא בלוט השבוע אחרי השרשור הזה אני מעלה סקוואט הבא בחוטיני, אתם לא רוצים שזה יקרה

לא הבנתי למה אנשים רוצים להיות בל1ט השבוע :shok1: זה לא פרס זה עלבון :shok1:

SmokingSnake
11-08-10, 01:36
לא הבנתי למה אנשים רוצים להיות בל1ט השבוע :shok1: זה לא פרס זה עלבון :shok1:

:crazy::crazy::crazy: יצאת בל1ט? תודה בזה ותמשיך הלאה:crazy::crazy::crazy:

SmokingSnake
12-08-10, 20:39
היום היה אימון נוסף, עדיין סקוואט לא בטכניקה טובה(אני מרגיש את זה), לכן לקחתי היום כיסא נמוך שאני יושב עליו וברגע שנוגע אני עולה חזק מהתחתית(בוקס סקוואט שכזה)
עבדתי עם 40 קילו ו60 קילו היום, אני רוצה להיסגר כבר על סקוואט נורמלי, אבל משום מה ברגע שאין את הכיסא אני פשוט מאבד שיווי משקל בתחתית ונופל אחורה... לא מצליח להגיע לישיבה אחורה כמו שצריך, ולא ברור מה הסיבה...

תרגילים נוספים להיום:
בנץ' פרס- 82.5 סט שלישי לא עברתי את החזרה הרביעי- שבוע הבא דילואד ל75
דדליפט- 90 קילו- ניסיתי לשמור כמה שיותר על מוט קרוב לרגליים, כנראה שפשפתי אותו יותר מדי קרוב, חטפתי שריטות ברגליים וירד הרבה דם... הרגליים צריכות להתקשות קצת יותר כנראה

אני נראה לי אצטרך מישהו שעוזר לי מהצד עם הסקוואטים, הבעיה שבחדכ"ש שלי המאמנים ליצנים, היום המליצו לי שוב פעם לעשות רבע סקוואט, ניסו לשנות לי את האחיזה של הבנץ' ליותר רחבה ואמרו לי ש90 קילו דדליפט זה יותר מדי כבד(שאל אותי מאמן היום "אתה מתכונן לתחרות פאוורליפטינג? אם לא זה משקל כבד מדי")

http://www.glittergirl.co.uk/banana/98.gif

SmokingSnake
15-08-10, 23:06
היום היה אימון טוב שבו גם עשיתי סקוואט בצורה טובה, הלכתי קצת לאתר של ריפטו וראיתי סקוואטים ואני אשתף בטעויות שהיו לי שאנשים אחרים אולי נתקלו בהן:
1. אני יחסית גבוה, 1.85/6 וצריך פיסוק קצת יותר רחב מאדם רגיל, אסור לפחד מפיסוק טוב כדי להגיע לתנוחה חזקה בתחתית.
2. חשוב מאוד לדחוף ברכיים חזק החוצה כבר בתחילת הירידה ולנסות להעיף את הירכיים החוצה שיהיו כמה שיותר מקבילות לכף הרגל- אחרת מאבדים שיווי משקל ונופלים אחורה, לנסות להגזים כמה שיותר אם אתה לא יציב בתחתית עד שתתייצב.

אני אעלה סרטון באימון הבא, אני מטפס לאט חזרה במשקלים, לא רץ לשום מקום, אז היום זה היה ככה:
סקוואט 40 קילו 3x5
פרס 42.5 קילו 3X5(ריסט מ50, היה מאוד קל, מקווה להגיע ל55 לפני תקיעה הפעם)
מתח 3x7+ 6 קילו(עדיין חלש יחסית)

אימון מאוד מהיר בגלל הסקוואט שעשיתי בו רק 3 סטים חימום כדי להיסגר על תנועה, 35 דקות+ 7 דקות מתיחות והביתה.

יום שלישי אני עושה ריסט לבנץ' ל72.5, יהיה קליל

קפטן שלד
15-08-10, 23:29
קקקקקקקקקקק אוי לא זה הנחש המעשן!!!!1

SmokingSnake
18-08-10, 00:10
אימון לא קשה במיוחד אבל פרודוקטיבי, יש סרטונים.
דדליפט 1X5- 92.5 הפעם לא היה דם
בנץ'(דילואד)- 72.5 3X5-- לא הייתי צריך ספוטר כי היה די קל
סקוואט 50 קילו
דיפס 2X5 עם 7.5 קילו

מעכשיו הקפיצות בסקוואט יהיו קבועות על 5 קילו, בבנץ' ובסקוואט 2.5 ובדדליפט תלוי אם אני עייף או לא, בין 2.5 ל5, להגיע בסוף אימון עם 4 סטים חימום לדדליפט וסט עבודה פשוט גומר אותך.

שיניתי לגמרי את הגישה שלי לסקוואט, אני זורק ברכיים חזק הצידה ויושב, אני מקווה להגיע לעומק טוב אחרי 2-3 אימונים:
סרטון הראשון(מי שצילם צילם קרוב מדי בעעע) לדעתי הטכניקה טובה, יורד עם התחת אחורה, הבעיה היחידה זה הידיים והמרפקים שאני נוטה להזניח בשלב הירידה, צריך להרים אותם, ידוע לי שאני בבעיה איתם:
Pzhhx-8MTMo

סט נוסף, שוב מי שצילם צילם הפוך מצטער... וגם התחיל רק בחזרה השניה
yJq2myd5D4Y

לדעתי אני קרוב מאוד למקביל בסרטון השני, אולי זה נראה קצת מוזר אבל המבנה גוף שלי הוא כזה עם טורסו ארוך ופלג גוף עליון יחסית ארוך ככה שזה לא ייראה כמו מישהו עם רגליים ארוכות

אני חושב שיש שיפור בטכניקה...

תנו פידבקים וטיפים

נ.ב- בדיחות היום
מאמן שעשה פאוורליפטינג עשה עם מישהו חדש רבעי סקוואטים בסמית' כדי ללמד אותו ת'תנועה, אותו בנאדם בא להגיד לי שהמאמן אומר שאני עובד ממש לא נכון.
אחד המדריכים שהיה באמצע אימון אישי אמר למדריך התורן שהיה בחדר משקולות "מה קורה אנשים עושים פה סקוואטים עד הרצפה?"
אני עובר חדר כושר שנה הבאה די בטוח

godam
18-08-10, 00:26
המוט מונח למטה מידי תנסה לעלות טיפה וכפות ידיים ליישר על המוט ולא לאחוז בו ביד מלאה
מבט למטה ותחזיק בטן עוד טיפ מאילנית בישבילך כשהברכים נעות קדימה בשליש הראשון של התנועה מותר לך להזיז את זווית הגב טיפה ולאחר מכן שמור על גב ותחזיק בטן ותרד בתחתית דחוף ברכיים לצדדים

קפטן שלד
18-08-10, 00:29
אתה לא מחזיק נכון את המוט, בטח שלא תצליח להרים מרפקים.

SmokingSnake
18-08-10, 00:32
יאפ אני צריך להרים את המוט טיפה למעלה ובנוסף לשים ידיים מלמעלה ולא להחזיק מלמטה... שמתי לב בסרטון כמה זה מוגזם...

יש שיפור מההתחלה? רואים יותר "ישיבה" מירידה קדימה?

קפטן שלד
18-08-10, 00:47
קודם תסדר את הדברים האלה, תראה שדברים מתחילים להסתדר לבד

SmokingSnake
18-08-10, 00:55
סגור יום חמישי אני ב55, זה עדיין קל מאוד, אני אדאג להניח את הידיים על המוט אפילו בלי אצבעות ולהרים מרפקים גבוה, זה מגביל כנראה את התנועה הטבעית

בכל אופן אני מבסוט כי יש שיפור, נקווה שעד 70 קילו יהיה סקוואט טוב

אני צריך לדחוף ברכיים יותר החוצה

SmokingSnake
19-08-10, 01:55
טוב אני אחרי ארוחת לילה של צלחת הום-פרייס עם 3 חתיכות חזה עוף ובא לי להקיא, מעדכן משקל:
תחילת התכנית הייתי בבקרים 83 קילו, בערבים טובים 85
משקל מדוד הערב היה 88 קילו

צריך לאכול עוד ארוחות, יש ימים שאני מספיק רק 5 ומרמה עם חופן אגוזי מלך

SmokingSnake
19-08-10, 21:46
היום היה אימון טוב של שעה:
סקוואט 3X5 55KG
פרס 3X5 45KG
פאוורקלין 3X5 35KG- אמרתי על הזין, אין צלחות קופצות אבל בכל זאת נעשה פאוורקלין, נראה מי יפריע לי... היה כיף, הרגשתי את הגב בעבודה הרבה יותר טוב ממתח.
chinups 2X6- משקל גוף

הנה סרטון סקוואט מהיום, משתדל להגיע לטכניקה טובה יותר, הידיים עדיין טיפה למטה צריך להרים מרפקים, הגמישות תשתפר תוך שבועיים- שלוש אני מקווה:
EiJ5kn2I78U

נ.ב
ממליצים לעלות ב5 קילו או 2.5 לפאוורקלין?

קפטן שלד
20-08-10, 00:04
בקלין תעלה 2.5

בקשר לסקוואט, עדיין לא נועל את הגב כמו שצריך. תנסה לחשוב על להצמיד את השכמות ולתת לברכיים ללכת קדימה מלכתחילה

KakiKakiKaki
20-08-10, 03:45
תרים יותר חזה

SmokingSnake
20-08-10, 04:07
לקחתי לי ת'עצות שלכם, האמת שהם די קשורים אחד בשני, שכמות צמודות יתנו חזה יותר גבוה, אני מרגיש שיפור מאימון לאימון...
בכל אופן עוד 2-3 אימונים אני אצלם שוב לראות שיפורים... יאללה סופ"ש לנוח קצת

subzero1122
20-08-10, 12:03
משהו עדיין לא זורם בסקוואט אצלך
תנסה לשבת עוד אחורה, הישיבה שלך היא כמעט רק כלפי מטה.

SmokingSnake
21-08-10, 18:49
האמת שאולי לא רואים אבל זה הרבה יותר ממה שהייתי רגיל, אם אני לא דוחף את הרגליים החוצה בסט המצולם אני עף אחורה... אולי זה כי אני לא רגיל עדיין לתנועה, סה"כ אימון שני שאני עושה בצורה נורמלית...

שלחתי הודעה בפורום של ריפ, אמרו שנראה הרבה יותר טוב, בינתיים אני אניח לסרטוני סקוואט לאיזה שבועיים-שלוש, שבוע הבא נעלה סרטונים של פרס/ דדליפט נראה כבר... השבוע אני מתכוון לעשות דדליפט 100 קילו בחמישי(95 קילו מחר)

SmokingSnake
22-08-10, 20:04
אימון מהיר...

סקוואט 60 קילו 3x5
בנץ' פרס 75 קילו 3x5
דדליפט 95 קילו 1x5
דיפס 7.5 קילו 2X6

אחרי לילה של 3 שעות שינה, אבל היה בסדר

SmokingSnake
25-08-10, 01:43
הגעתי עייף לאימון אחרי 6 שעות עבודה פיזית בבית... אבל לא השפיע יותר מדי...

סקוואט 65 3X5
פרס 47.5 3X5
פאוורקלין 37.5 3X5
barbell curls 2X7- סתם לשבור שגרה... 17.5 קילו+ מוט קצר(לא יודע כמה שוקל... 10-15?)

פרס:
מתקרב לריסט הקודם, אני מודאג קצת, לא היה לי קל כל כך עם המשקל, הייתי צריך לקחת מנוחות של כמעט 5 דקות, בסטים השני והשלישי החזרה החמישית עלתה לאט. המלצות?(אל תגידו לאכול יותר, כי אני עולה במשקל ואוכל הרבה)--- אני רוצה לעלות ל55 לפני הריסט הבא

פאוורקלין:
אני מרגיש את הגב עובד טוב, האמת שזה תרגיל די מעייף... וגם עם משקלים נמוכים צריך לנוח בין הסטים להסדיר נשימה קצת

נ.ב
יום חמישי 100 קילו לדדליפט :boxing:

קפטן שלד
25-08-10, 01:46
המלצות לנוח 5 דקות מינימום בין סטים כבדים

SmokingSnake
25-08-10, 01:49
כן מכיר את ההמלצה נראה לי שראיתי בספר של ריפ ppst שהמליצו 6-7 דקות...

חשבתי שאני עדיין במשקלים נמוכים, כנראה אני צריך זמן התאוששות גבוה יותר בלחיצות... בסקוואט 3 דקות מספיקות לי(בסטים של החימום אני לא נח, רק מחליף צלחות, אולי דקה להסדיר נשימות רק)

טוב נתחיל למשוך אימונים ארוכים יותר

Cuba
25-08-10, 13:54
למה אתה משלב תרגילי עזר? הדיפס והכפיפת מרפקים לא מועילים אני חושב שבגלל זה אתה נתקע

SmokingSnake
25-08-10, 13:59
בקשר לcurls עשיתי את זה עפ"י ההמלצה בספר של ריפטו... וגם זאת פעם ראשונה בחודש וחצי(לא כפיפת מרפקים)

בעיקרון היה לי RM1 ל90 קילו בבנץ' פרס, אני לא מצליח לעבור 82.5 לחמישייה אבל, עפ"י סטאר הדבר האולטימטיבי לשיפור של הלחיצה זה לעלות במשקלים עם דיפס, עבודה מאוד חזקה על הטרייספ...

Cuba
25-08-10, 16:11
בקשר לcurls עשיתי את זה עפ"י ההמלצה בספר של ריפטו... וגם זאת פעם ראשונה בחודש וחצי(לא כפיפת מרפקים)

בעיקרון היה לי RM1 ל90 קילו בבנץ' פרס, אני לא מצליח לעבור 82.5 לחמישייה אבל, עפ"י סטאר הדבר האולטימטיבי לשיפור של הלחיצה זה לעלות במשקלים עם דיפס, עבודה מאוד חזקה על הטרייספ...

לא יודע אני מעדיף לעשות את התוכנית הזאתי כמו שהיא ללא תרגילי עזר.. חוץ מזה שאחרי אימון אין לי כוח לזוז אז לעשות דיפס או curls

SmokingSnake
27-08-10, 02:24
אימון בשיניים, היה לי קשה כנראה בגלל חוסר שינה ואוכל שדי זלזלתי כמעט כל השבוע:eek:

בכל אופן:

סקוואט 70KG 3X5
בנץ' פרס 77.5KG 3X5
דדליפט 100KG 1X5

הדדליפט היה קשה, הייתי חייב לנוח 7 דקות כדי להצליח את הסט, רעדו לי הרגליים כמה דקות אחר כך, הכפות ידיים השתפשפו טוב ובכללי הסט עצמו העמיס עליי מאוד, אבל היי, 2 פלטות פעם ראשונה אני מבסוט

קפטן שלד
27-08-10, 02:26
מזל טר1ל על הפלטות עכשיו להביא לשם את שאר הדברים.
מה עם הסקוואט?

SmokingSnake
27-08-10, 02:37
מזל טר1ל על הפלטות עכשיו להביא לשם את שאר הדברים.
מה עם הסקוואט?

בינתיים המשקל בסדר, אני לא מתקשה יותר מדי אבל אני אשקר אם אני אגיד שאני עושה את זה ממש בקלות, מרגיש ת'רגליים עובדות...התנועה יותר זורמת, ומאז הדילואד האחרון אני עולה מה40 קילו כל אימון 5 קילו כמו בספר... אני מקווה להגיע עד 100 קילו בלי תקיעות(עוד שבועיים)

עשיתי דדליפט 100 קילו אנשים בחדכ"ש הסתכלו עליי כאילו אני איזה בהמה:sbb4: פחחח... מדהים איך אנשים מתאמנים שנים ולא עוברים את ה100, אפילו לא ברבעי סקוואט הלולייניים
למרות הקושי בדדליפט אני רוצה לשבור שיאים אז שבוע הבא 102.5...

קפטן שלד
27-08-10, 02:50
עזוב משקל, הסקוואט הסתדר? כי כשאתה תעלה משקלים כל בעיה קטנה תהרוס סט.

SmokingSnake
27-08-10, 03:01
הטכניקה הרבה יותר טובה, התחלתי להקפיד יותר על הצמדת שכמות וחזה, מרפקים, יודע כבר לצפות לבאונס... אני אעלה סרטונים לביקורת, לדעתי די בסדר, אולי זה לא נראה כמו אחרים אבל עומד בכל הקריטריונים של סקוואט טוב

איש הלילה
27-08-10, 16:30
הנחש המעשןןןןןןןןןןןןןןן :wiggle:

מזל טוב על השיא, כן ירבו http://www.forum.trshady.com/images/smilies/TR_smoke.gif

SmokingSnake
27-08-10, 18:54
http://www.funnybb.com/Pictures/smoking-snake.jpg

קפטן שלד
27-08-10, 19:00
http://www.funnybb.com/Pictures/smoking-snake.jpg

:1eye::1eye::1eye:
ענק

SmokingSnake
05-09-10, 23:04
עדכון סוף סוף!!!
הייתי שבוע בחו"ל וחזרתי חולה, אבל באתי עם מוטיבציה, שברתי שיאים, העפתי הכל באוויר:

סקוואט 75 3x5
פרס 50 3x5(פעם שעברה עשיתי ריסט, לדעתי אני אצליח להגיע ל55 בלי להיתקע)
פאוורקלין 40 3x5--ממש ממש קל

יאללה יום שלישי דדליפטינג כבד d:

אני אשתדל להעלות סרטונים אימון הבא

:boxing::boxing::boxing::boxing::boxing::CARRY86W: :CARRY86W::CARRY86W:

אההההה בא לי אימון עם דם כבר מחר כמה מוטיבציה

קפטן שלד
06-09-10, 01:37
ואללקקקקקקקקקקק הנחש המעשן איזה לוחם!!!!!! הנחש וב1רגס

SmokingSnake
07-09-10, 22:56
אימון אחרון לשבוע בעקבות החג :)

היה אימון ארוך, החזרה האחרונה לדדליפט לא משכתי את המוט חזרה ומן הסתם הוא לא התרומם... גם ככה הייתי גמור
לעצת איש הלילה אני ממשיך לעלות בחמישיות לדדלפיט, כי רק ילדות עולות ב2.5 לפני כשל:
סקוואט 3X5 80KG
בנץ' פרס 3X5 80KG
דדליפט 1X5 105KG

יש כמה סרטונים, הנה הסקוואט:
R5JkvlkvkLE

הנה הדדליפט(מתחיל בדקה, פעם ראשונה שאני רואה דדליפט שלי):
OiOQrFg8X_g

הבעיה בסקוואט הייתה שאני זורק ברכיים יותר מדי לאורך רוב התנועה, לפחות שובר מקביל...
בדדליפט צריך להרים ישבן קצת ולדאוג למיקום של המוט

נשמח לעוד תגובות

נ.ב
:mad:לא מגיע לי בל1ט השבוע :mad:

קפטן שלד
07-09-10, 22:58
יפה מאוד בל1ט יקר, אנו מצפים לגד1ל1ת מהנחש המעשן!!!

בדדליפט החזרה החמישית, המוט רחוק ממך והתחת שלך נמוך מדי.

SmokingSnake
07-09-10, 23:24
כן אחי... הייתי כ"כ עייף שלא קירבתי את המוט חזרה לרגל... לא נורא, שבוע הבא

IdaNP
07-09-10, 23:28
אהבתי את הטכניקה בסקוואט, נחמד מאוד יצא.
הדדליפט מה שהשלד אמר - באמת נראה כאילו התחת נמוך מדי, ואם אני לא טועה ככה הגב פחות עובד.
בהצלחה בהמשך גבר.

קפטן שלד
07-09-10, 23:30
אהבתי את הטכניקה בסקוואט, נחמד מאוד יצא.
הדדליפט מה שהשלד אמר - באמת נראה כאילו התחת נמוך מדי, ואם אני לא טועה ככה הגב פחות עובד.
בהצלחה בהמשך גבר.

חוץ מהברכיים הסקוואט שלו בסדר. כשזה יסתדר הוא גם יהיה חזק יותר.
זה שהתחת נמוך גורם למוט לא להיות בקו ישר מתחת לשכמה, ואז בגלל סיבות מכניות התחת חייב להתרומם לפני שהמוט עולה כשהמשקל כבד מדי כדי להיות במרכז הכובד, ואז או שהגב מתעגל או שהמוט לא עולה, אחד מהשניים.

subzero1122
08-09-10, 01:18
יפה יפה
אתה מתקדם טוב

בסקוואט, שב עוד אחורה. יש לך כבר יותר היפ דרייב, אבל תוסיף עוד. וגם אם אתה עייף, אל תשאר עם המוט עליך יותר מדי זמן, זה מעייף מאוד

בדדליפט - מה שהלוחם הסקלטוני אמר

SmokingSnake
10-09-10, 23:45
משקל גוף היום בבוקר 91.4... אני עולה במשקל מאוד מהר, לא קשה לי במיוחד עם החגים... הגעתי לשלב שג'ינסים לא נוחים, חולצות לוחצות, מאוד מרגיז מניח שאתם מכירים ת'הרגשה, השלב שהss גורמת לי לרדת במידה במכנסיים נמשך בערך שבועיים וחצי כשעליתי מ83 בבוקר ל86

בכל מקרה אני רוצה לרסן את עצמי לאיזה 88 ולהיתקע שם קצת, כשיהיה לי קשה בסקוואט אני אעלה יותר, כרגע לא רואה סיבה לעלות יותר מזה, אני לא על אחוז שומן נמוך גם, אולי 18-19, בכל מקרה נראה מה יהיה שבוע הבא
ובחייאתק, אל תטיפו לי אני יודע בדיוק מה אני עושה ומה ההשלכות :)

subzero1122
11-09-10, 02:59
אני מקווה רק שאתה מודע לזה שאם אתה הולך לא להכניס מספיק אוכל, ועל אחת כמה וכמה להיות בגרעון קלורי, YNDTP*?

תבדוק מה הבעיות שלך עם הסקוואט והדדליפט, בעיקר הסקוואט, ברור שאם אתה ממשיך לאכול הרבה מאוד ומתקדם ממש לאט אתה תעלה באחוזי שומן.

* - you're not doing the program

SmokingSnake
11-09-10, 16:44
אני מתקן ת'בעיות אל דאגה, אני לא אהיה בגירעון קלורי בשבוע אימונים, רק בסופ"ש, אני ארד גם עם נייטרלי
ובינתיים אני עולה במשקלים מאימון לאימון, שבוע הבא אני אמור לתת 95 נראה איך יילך

SmokingSnake
14-09-10, 23:24
היום לא אכלתי טוב והרגשתי את זה, הפרס לא עלה ועשיתי פוש פרס, חזרה שלישית ירדתי במשקל, ככה שאימון הבא אני מנסה שוב.
הסקוואט לקח 45 דקות לבד(חצי אימון) כי ממש עבדתי על הברכיים, צילמתי את כל הסטים וראיתי אותם, והייתה התקדמות לאט לאט, יש שיפור גדול מאוד מהאימון שעבר המצולם אתם יכולים להשוות...

סקוואט:
2X5Xbar
1X5X40KG
1X5X50KG
1X5X60KG
1X3X70KG
1X2X80KG
3X5X85KG

פרס:
1X5Xbar
1X5X30KG
1X5X40KG
1X3X50KG
1X5X52.5KG
1X4X52.5+push press
1X5X45KG
קקקקקקקק

פאוורקלין:
1X5Xbar
1X5X30KG
1X4X40KG
3X5X42.5KG

Barbell curls for clowns:
2X6X30KG

סרטונים: עבדתי היום על הברכיים החל מחזרה ראשונה בסט ראשון ויש שיפור עדיין גולשות אבל הרבה פחות דרמטי חלק מהחזרות היו בלי שיגלשו אפילו, היה בלאגן, חלק שברתי מקביל, חלק בדיוק, חזרה אחרונה סט אחרון הייתה גבוהה מדי כי הייתי גמור, מקווה שברגע שנפתור את הברכיים נוכל להחזיר את העומק ב100%.
סה"כ אני מרוצה מהאימון היום
סט עבודה ראשון:
-CVIXvWMWi4

סט עבודה שלישי:
_A7KoqAR_1M

כבר לא קל לי, נראה עד מתי אני יכול לסחוב התקדמות של 5KG...

קפטן שלד
14-09-10, 23:55
זה הזמן לחתוך לקפיצות של 2.5. בלי קשר, תצמיד שכמות יותר כדי לכווץ את הגב, תרים מרפקים.

SmokingSnake
15-09-10, 23:40
מחר ננסה לתת 90 נראה איך אני ארגיש אבל בכל מקרה אני אתחיל לעלות ב2.5 אחר כך כי כבר באמת יהיה קשה

בקשר לסקוואט, לדעתי עומד בתנאים של סקוואט טוב, נעבוד מחר בחימום על השכמות והברכיים כדי להגיע כמו שצריך לסט עבודה

subzero1122
15-09-10, 23:47
הסקוואט שלך השתפר, על זה אין ספק.

- הברכיים שלך גולשות, אתה בטח יודע את זה.
- הסטים שלך מאוד מאוד מאוד ארוכים, תנסה לצמצם את הזמן מתחת למוט, כל שניה מתחתיו גומרת לך את הכוח ותגרום לזה שלא תעלה את החזרה בסופו של דבר.
- העומק שלך בסט הראשון היה גבולי אבל אפשר להעביר את זה. בסט השלישי לא שברת בכלל, למרות שהוא זרם קצת יותר טוב (כנראה גם בין היתר בגלל זה)

תכנס לסט ופשוט תעיף תמשקל, אני לוקח בחשבון שקשה לך, אבל אם לא תעיף תמשקל בבור אתה תתקע.
זה עדיין לא משופשף אבל השתפרת המון. הכי חשוב תדאג לקצר את הסטים כמה שיותר.

SmokingSnake
15-09-10, 23:55
וואלקקקק http://www.pic4ever.com/images/banana_smiley_23.gif http://www.pic4ever.com/images/banana_smiley_23.gif http://www.pic4ever.com/images/banana_smiley_23.gif http://www.pic4ever.com/images/banana_smiley_23.gif סאבזיר1

הברכיים עדיין גולשות מסכים, בטיפול, הרבה פחות מלפני 2 אימונים.
הסטים ארוכים מדי, אני עומד כדי לנשום אוויר, אני צריך לקצץ ב30 שניות. רשמתי.

בקשר לבור אני צריך כנראה לחזור לרדת יותר מהר בלי לחשוב יותר מדי כדי לקבל באונס חזק

לא מסכים שהסט האחרון כולו היה לא מקביל, אבל אימון הבא אני לא אחכה לעצור וארד עוד שלא יהיו חזרות כן ולא ושלא יהיו ספקות

subzero1122
16-09-10, 00:05
וואלקקקק http://www.pic4ever.com/images/banana_smiley_23.gif http://www.pic4ever.com/images/banana_smiley_23.gif http://www.pic4ever.com/images/banana_smiley_23.gif http://www.pic4ever.com/images/banana_smiley_23.gif סאבזיר1

הברכיים עדיין גולשות מסכים, בטיפול, הרבה פחות מלפני 2 אימונים.
הסטים ארוכים מדי, אני עומד כדי לנשום אוויר, אני צריך לקצץ ב30 שניות. רשמתי.

בקשר לבור אני צריך כנראה לחזור לרדת יותר מהר בלי לחשוב יותר מדי כדי לקבל באונס חזק

לא מסכים שהסט האחרון כולו היה לא מקביל, אבל אימון הבא אני לא אחכה לעצור וארד עוד

ברור שאתה עומד כדי לנשום, אבל עצם העמידה עם x משקל עליך מעייפת, ברגע שלא תבזבז אנרגיה מיותרת בסט (וזה יקרה ע"י יותר מיומנות, שאותה תשיג ע"י צבירת נסיון).

הייתי מתקדם במשקל בכל זאת, אבל אולי רק ב2.5 כדי לוודא שאתה ממשיך להתאפס על זה.
ברגע שהטכניקה תהיה טובה אתה תוכל להתקדם מהר יותר ולא כל פעם לחזור אחורה ולתקן.

SmokingSnake
17-09-10, 00:55
פעם אחרונה שאני עושה אימון ב22:30 עד שהתארגנתי והגעתי לסט אחרון בסקוואט לא נשאר לי זמן לשאר התרגילים.
באתי עם רגליים כבדות מיום שלישי, למרות שאכלתי כמו חמור וישנתי טוב, לא הפריע לי לסיים סטים של הסקוואט אבל היה קשה.
בדדליפט לא הספקתי בכלל להגיע לסט עבודה ויצאתי דקה לפני חצות מהחדכ"ש, היו חסרות לי איזה 5-6 דקות לנוח לפני הסט ואמרתי חבל סתם לנסות לעבוד דקה אחרי החימום:wacko:

סקוואט:
2X5Xbar
1X5X40KG
1X5X50KG
1X5X60KG
1X3X70KG
1X2X80KG
3X5X87.5KG

נראה לי אני נוסע לעשות אימון עם שלד וסאבזירו שיצעקו עליי שהברכים לא יזוזו בכלל:sweatdrop:, יש חבר מביא חבר באוניברסיטה לאימון ניסיון?

בנץ' פרס:
2X5Xbar
1X5X40KG
1X4X60KG
1X2X80KG
1X2X80KG
3X5X82.5KG- בלי ספוטר בלי כלום, מאמין שאני יכול לסגור גם 90 בלי בעיה:ok:

דדליפט:
1X5X40KG
1X5X60KG
1X3X80KG
1X1X100KG
לא הספקתי לנוח לתת סט עבודה :(

אימון הבא אחרי יום כיפור ואני אקח אותו מאוד רגוע, לדעתי סקוואט 80, פרס 50 וקצת מתח... נראה איך נגיע למכון אם צריך נוריד עוד משקל מהפרס אפילו
צום קל לכולם וג. חתימה טובה
סרטונים נוספים שבוע הבא

subzero1122
17-09-10, 01:17
נראה לי שיש כרטיסיה באוניברסיטה, אבל לא יודע אם זה כולל את החדר כושר או רק את הבריכה.

איפה אתה מתאמן?
וכן, אם אתה יכול תבוא לפה, נשמח לעזור.

Cuba
17-09-10, 01:20
למה שאימון הבא תעשה סקואט 80? אתה רוצה לעשות ריסט?
יפה על הבנץ' שלך אני סגרתי היום 85 וחשבתי שאני מת חזרה אחרונה כמעט ולא הצלחתי..

איך אפשר לעשות בנץ' בלי שמישהו ירים לך את המוט חח

SmokingSnake
17-09-10, 01:27
למה שאימון הבא תעשה סקואט 80? אתה רוצה לעשות ריסט?
יפה על הבנץ' שלך אני סגרתי היום 85 וחשבתי שאני מת חזרה אחרונה כמעט ולא הצלחתי..

איך אפשר לעשות בנץ' בלי שמישהו ירים לך את המוט חח

אימון הבא יוצא יום ראשון בצהריים שזה בערך 14-15 שעות אחרי יום כיפור= אני מצפה להגיע חלש ותשוש, לא רוצה להצטער בשביל 10 קילו שדחפתי בכוח:no:

בקשר לבנץ', תדריך ת'בנאדם שיעוף לך מהפנים ולא יתקרב למוט אלא אם כן הוא יורד, אם הוא תקוע שלא יגע, לי יש 2 ספוטרים טובים(אחד מהם מדריך שתמיד באזור בשעות שלי). למזלי התחזקתי מהריסט האחרון בבנץ' ויכול להרשות לעצמי לעבוד לבד

שבוע הבא נעלה סרטון של הבנץ' לבדיקת טכניקה

SmokingSnake
17-09-10, 01:55
נראה לי שיש כרטיסיה באוניברסיטה, אבל לא יודע אם זה כולל את החדר כושר או רק את הבריכה.

איפה אתה מתאמן?
וכן, אם אתה יכול תבוא לפה, נשמח לעזור.

אני באשדוד, אין בנאדם אחד שעושה סקוואטים מלאים אצלנו במכון ובטח שאין מי שיכול לומר לי איך לשפר מה באמצע הסט(לפחות כבר לא מעירים לי על העומק זה כבר טוב)
שאלתי את שלד גם הוא אמר שאין לדעתו כניסה חד"פ, אם תוכל לבדוק פעם הבאה שאתה שם אני אשמח, הלוואי שהיה לי מישהו מהצד שיכול לצעוק:yup:

subzero1122
17-09-10, 15:32
אני באשדוד, אין בנאדם אחד שעושה סקוואטים מלאים אצלנו במכון ובטח שאין מי שיכול לומר לי איך לשפר מה באמצע הסט(לפחות כבר לא מעירים לי על העומק זה כבר טוב)
שאלתי את שלד גם הוא אמר שאין לדעתו כניסה חד"פ, אם תוכל לבדוק פעם הבאה שאתה שם אני אשמח, הלוואי שהיה לי מישהו מהצד שיכול לצעוק:yup:

אנחנו יותר בקטע של לקלל

אני ישאל השבוע

אבל אתה יכול להתקשר ל03-6408909 ולשאול.

קפטן שלד
17-09-10, 17:14
אנחנו יותר בקטע של לקלל

אני ישאל השבוע

גם לצעוק, כדי שישאלו אם אנחנו חייבים ואז נגיד שאנחנו מהפריפריה

SmokingSnake
18-09-10, 23:13
אנחנו יותר בקטע של לקלל

אני ישאל השבוע

:ok: סגור

אוקיי תוצאות כיפור:
לפני הצום: 90.3 קילו
אחרי הצום: 86.9
אחרי 2 ארוחות, ליטר חלב ובערך ליטר מים: 89.1

חזל"ש

No Troll
18-09-10, 23:14
תן בראש

SmokingSnake
19-09-10, 23:06
היום הרצון לעלות במשקלים גבר על ההגיון שלי, רציתי לעשות אימון התאוששות במקום זה היה אימון של כשלים(חוץ מהPC שיחסית עדיין קל)
בכל מקרה יום כיפור נתן את אותותיו היום, אני לא זוכר אימון כ"כ חלש בSS, בכל מקרה מחכה ליום שלישי

הורדתי סטים לחימום כי יש לי המון סטים לחימום בסקוואטים, לא עזר יותר מדי:
squat
2X5Xbar
1X5X40KG
1X4X60KG
1X2X80KG
1X4X90KG(פשוט היה לי קשה לא יעזור, הייתי חייב לנוח)
2X5X80KG

Press
2X5Xbar
1X5X30KG
1X3X40KG
1X1X50KG
2X5X52.5KG
1X3X52.5KG epic fail

PC
2X5Xbar
1X5X30KG
1X3X40KG
3X5X47.5KG- הסט האחרון עייף אותי

pullups
2X5XBW
היה לי קשה כבר בחזרה השלישית, בהחלט המתח החלש שהיה לי בשנה האחרונה

הנה סרטון של ה90KG, שבחזרה הרביעית כבר הרגשתי שלא הולך
8dQzRe9esUc

איש הלילה
19-09-10, 23:10
לא טוב אביב. אתה עדיין גולש עם הברכיים וזה מונע ממך לשבור מקביל.
אולי כדאי לנסות לשלוח את הברכיים יותר קדימה בתחילת התנועה, ורק אחר כך "להתיישב" ע"י דחיפה החוצה של הברכיים.

subzero1122
20-09-10, 00:49
דבר איתי ו\או עם השלד ובוא איתנו לאימון, נעבור על הכל.

משהו לא זורם לך בתנועה, ומשום מה אני די חושב שזה חוסר בהיפ דרייב.
צריך לראות מקרוב, אבל ברגע שאתה משתחרר (גולש עם הברכיים), אתה מאבד את החזרה.

אחר מכוכב חבר
20-09-10, 01:45
התחת עולה לך הרבה לפני החזה.
אתה שובר, מתחיל לעלות עם התחת אבל עם החזה אתה עוד יורד.

SmokingSnake
20-09-10, 01:56
התחת עולה לך הרבה לפני החזה.
אתה שובר, מתחיל לעלות עם התחת אבל עם החזה אתה עוד יורד.

כן אני יודע שאני צריך להזכיר לעצמי להרים חזה
אני מדגיש בהגזמה את הקטע של לעלות עם התחת ושוכח להרים את החזה, לפעמים זה יוצא מוגזם מדי כמו בסט הזה:rolleyes:

No Troll
20-09-10, 02:46
לשמוט חזה זה הדבר שהכי מקשה בסקוואט.
תיראה שהמוט בורח לך קדימה בעלייה.
שמע אל תפחד להתיישב אחורה...

אחר מכוכב חבר
20-09-10, 02:49
הופה, בואו כולם לצפות באלוף שליחת הברכיים 50 מטר קדימה בסקוואט מסביר לסגנו בשליחת ברכיים 50 מטר קדימה איך לשפר את הסקוואט!

No Troll
20-09-10, 03:01
עדיף מאשר לרדת לרבעים, ליצן .

SmokingSnake
20-09-10, 12:42
יודע על הבעיות שלי, יום שלישי אני עושה חימום כפול עם משקלים קלים נראה מה ייצא

אני אצלם גם את הבנץ' מהצד לא צילמתי הרבה זמן

SmokingSnake
22-09-10, 01:43
היום יש הספמה כי אני מעלה גם סטים חימום.
היה בסדר, בסט השני לסקוואט נגעו לי בחזרה החמישית הרגשתי מחולל, טענו שהגב עולה בפיגור אחרי הרגליים, אמר לי שלא עזר הרבה אבל נגיע במוט זה סט פסול, הכל היה מכוונות טובות אז לא נורא סט אחד הלך היום:(.
סט שלישי לבנץ' חזרה אחרונה כשל, כנראה צריך לאכול יותר.

המטרה הייתה היום לקצר את הזמן לסטים ולשבור מקביל, על הז*ן הברכיים, הם לא זזות יותר מדי, יש שיפור הכל בסדר.
בנוסף התחלתי לצעוק הרבה, זה עוזר לי להעיף משקלים באוויר:laughing:

סקוואט: (אני אוהב לתת יותר סטים לחימום להרגיש את המשקל, ה85 קילו היה אקסטרא כי הרגשתי קצת רפוי)
2X5Xbar
1X5X40KG
1X5X50KG
1X4X60KG
1X2X70KG
1X1X80KG
1X1X85KG
3X5X90KG

סט שני:
RElIsQeMSBs

בחזרה החמישית פה ראיתי שרוצים לגוע לי במוט למרות שביקשתי שלא יגעו, העפתי רייג' מטורף בסוף
סט שלישי:
2tvRHkcvdvY

בנץ':
2X5Xbar
1X5X40KG
1X4X60KG
1X2X80KG
2X5X85KG
1X4X85KG(5th=fail

סט חימום 60 קילו:
oGL669Mc4N8

סט עבודה שני(אפשר לראות שבסוף חזרה רביעית עליתי יותר מדי ואיבדתי את הכיווץ בשכמות ובטרפזים, בגלל זה היה קשה וכמעט נתקעתי, בסוף הצלחתי לבד):
FdLmiI5X9CY

דדליפט: המטרה הייתה היום לתקן טיפה, להרים יותר תחת, לגרום לכתפיים להיות טיפה מאחורי המוט או לפחות מעליו ולא מאחורה.
2X5X40KG
1X5X60KG
1X3X80KG
1X1X100KG
1X5X105KG

סט עבודה(חזרה אחרונה המוט ברח לי, זה יפגע בי במשקלים כבדים אני יודע...)
N3daQl1aHdM

No Troll
22-09-10, 03:02
נחשמעשן שיפרת יפה מאוד את הסקוואט, כבוד.
תמשיך לנסות להשאיר את החזה בחוץ כל התנועה בלי להוריד אותו, כי באמת אתה מגיע למצב של קצת gm
וזה מקשה מאוד עליך.

בבנץ' פרס המוט לא יציב לך לדעתי
רואים שאתה לא מספיק מכווץ זו יכול להיות הבעיה.
תשתמש בספה בשביל להכניס השכמות שלך חזק לבנץ'.
אתה אמור ממש להרגיש לא בנוח כשאתה לוחץ.

בדדליפט תקח לך קצת יותר זמן להרים את החזה ולהיות כמה שיותר מכווץ.

subzero1122
22-09-10, 03:06
אם הסט עבודה שלך 105 ק"ג, אין לך מה להתחמם עם 100.

את כל השאר כבר אמרתי לך מקודם.

קפטן שלד
22-09-10, 13:09
יפה הדדליפט שלך השתפר. בסקוואט אל תשחרר בתחתית, נראה שאתה משחרר כדי להשיג עומק, זה בעיה ידועה וקורה לכולנו. תשתדל להשאר מכווץ ולקחת את הברכיים קדימה מההתחלה, בלי לוותר על הכיווץ בגב. שים לב שאתה מאבד זווית בתחתית באופן מאוד משמעותי וזה לוקח ממך הרבה כוח.

SmokingSnake
22-09-10, 14:17
יפה הדדליפט שלך השתפר. בסקוואט אל תשחרר בתחתית, נראה שאתה משחרר כדי להשיג עומק, זה בעיה ידועה וקורה לכולנו. תשתדל להשאר מכווץ ולקחת את הברכיים קדימה מההתחלה, בלי לוותר על הכיווץ בגב. שים לב שאתה מאבד זווית בתחתית באופן מאוד משמעותי וזה לוקח ממך הרבה כוח.

:ok:- אני כבר יודע על הברכיים זאת הבעיה הכי גדולה שלי כרגע נראה מה יתקדם שבוע הבא

לעצתו של סאבזיר1 אני שבוע הבא עובד במשקל נמוך כדי לנסות לתקן את הסקוואט, לפחות לרמה שהגב נשאר קבוע לאורך כל החזרה ולא זז יותר מדי. נראה מה יהיה שבוע הבא, נראה לי 70 קילו זה משקל עם מספיק התנגדות וקל מאוד לתרגול בו זמנית

קפטן שלד
22-09-10, 14:32
:ok:- אני כבר יודע על הברכיים זאת הבעיה הכי גדולה שלי כרגע נראה מה יתקדם שבוע הבא

לעצתו של סאבזיר1 אני שבוע הבא עובד במשקל נמוך כדי לנסות לתקן את הסקוואט, לפחות לרמה שהגב נשאר קבוע לאורך כל החזרה ולא זז יותר מדי. נראה מה יהיה שבוע הבא, נראה לי 70 קילו זה משקל עם מספיק התנגדות וקל מאוד לתרגול בו זמנית

cue שאני מצאתי יעיל זה לנסות לדחוף את המוט לתוך הגב - כדי ללמוד להצמיד את השכמות ולהרים את כלוב בית החזה. לאורך זמן אתה עלול לפתח דלקות באמות, אבל זאת אחלה דרך ללמוד. אחרי 2-3 אימונים שזה מסתדר והיכולת המוטורית נתפסת, אפשר לעשות את זה גם בלי סכנה לדלקות כי לא צריך לדחוף כל כך חזק לתוך הגב.

subzero1122
22-09-10, 14:40
cue שאני מצאתי יעיל זה לנסות לדחוף את המוט לתוך הגב - כדי ללמוד להצמיד את השכמות ולהרים את כלוב בית החזה. לאורך זמן אתה עלול לפתח דלקות באמות, אבל זאת אחלה דרך ללמוד. אחרי 2-3 אימונים שזה מסתדר והיכולת המוטורית נתפסת, אפשר לעשות את זה גם בלי סכנה לדלקות כי לא צריך לדחוף כל כך חזק לתוך הגב.

:mushy: :mushy: :mushy: :mushy: :mushy: :mushy:

SmokingSnake
26-09-10, 00:02
לא היה אימון בחמישי, חגים חגים... בכל מקרה העבודה החג הייתה ככה(בהדרגה מהקל לpr):

סלטים למיניהם לחימום2x5x
בורקס בשר עם רוטב1x5x
קערת טחינה עם חצי חלה1x5x
צלחות קוסקוס עם עוף1x3x
קערת חמין עם בשר הודו1x2x
קערת אורז עם בקר בפטריות ובצל1x3x

Back off set:
בשר בקר נקי בלי פחמימה2X4X

עזר:
שתיה חמה עם עוגיות/עוגות ביתיות/קוראסונים- לפי ההרגשה
פיצוחים- עד שנגמרת הצלחת

משקל היום בערב, 92 קילו:boxing:

שאלה כל מי ששוקל יותר מ90 קילו, יש טעם לעוד חימום לפני הPR בחג הבא?:XDemoticon:

קפטן שלד
26-09-10, 00:03
יא שמןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

SmokingSnake
26-09-10, 00:05
יא שמןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

יא רזהההההה:bully:

איש הלילה
26-09-10, 00:08
אני במקומך לקראת חג שני חותך בנפח ומעלה עצימות - יותר בשר, פחות פחמימה. בהצלחה.

No Troll
26-09-10, 02:18
יאללה 3 פלטות

subzero1122
26-09-10, 02:26
ב0ר התכוונת איש הלילה

דרך אגב, לא בא לך לשנות שם ללוג שלך?
השם שלו די מפגר

SmokingSnake
26-09-10, 11:18
סאב אתה יכול להשאיר SmokingSnake-ss
או The SS novice effect איזה שיותר מוצא חן בעינייך

SmokingSnake
27-09-10, 00:38
אימון שבירת שיאים וסקוואט יחסית קל להמלצת הליצנים כדי לתקן את הכיווץ בגב והזווית לאורך התנועה:

סקוואט:
2X5Xbar
1X5X40KG
1X5X50KG
1X4X60KG
1X3X70KG
3X5X80KG
1X5X60KG- בקאוף סט

היום היה האימון אחרי אימון כשל בפרס, מעכתי את המוט בידיים והוא עף די בקלות בכל הסטים התפלאתי שלא היו תקיעות בכלל אולי בחזרה האחרונה בסט השלישי טיפה
פרס:
2X5Xbar
1X5X30KG
1X4X40KG
1X2X45KG
3X5X52.5KG=PR

PC:
2X5Xbar
1X5X30KG
1X4X40KG
3X5X50KG=PR- המשקל כבר לא עף בקלות, אני מאמין שעוד מעט תקיעה ראשונה

מתח:
1X5XBW- אני לא יכול לעשות מתח אחרי פאוורקלין זה גומר ת'אנרגיות

KerlZ
2X5X30KG

הנה הסרטון מהסט האחרון, אמרתי עדיף שנעלה את הסט הכי קשה...בחימום ניסיתי לשחק עם הטכניקה היה לי מאוד מוזר, בסוף אמרתי נכווץ את הגב בסטים של ה80 ונראה מה ייצא לא נמציא את הגלגל ביום אחד, מיותר לציין את הברכיים שגולשות:

pkODlOEnx-Q

הגב/חזה נראים טוב?
עריכה: חלק מהחזרות טיפה גבוהות מהרגיל אני יודע

godam
27-09-10, 00:55
אתה עדיין לא מחזיק גב כמו שצריך הזווית של הגב לא משתנה אחרי שאתה שולח בירכיים קדימה לא לצדדים חוץ מיזה היתקדמות יפה בטכניקה פעם הבא סקוואט חאלק !

SmokingSnake
28-09-10, 16:57
אתמול שיחקתי כדורסל ומתחתי איזה משהו ביד, לא משהו נורא
בכל מקרה בסקוואט היום כאב לי להרים את מרפק יד ימין בגלל זה, לא נתתי לזה להפריע וזה נהיה הרבה יותר גרוע כי עשיתי סקוואט עם כאבים ביד, הגעתי בסוף האימון למצב שאני שותה את השייק והיד רועדת ובקושי מצליח להרים את הכוס, אין לי מושג מה זה, כאילו כאב פנימי בעצם בין הכתף לבייספ ומקרין לי עד האצבעות
מן הסתם לא הצלחתי לעשות כלום כמעט, עבדתי הרבה על הסקוואט היום:

סקוואט:
2X5Xbar
1X5X40KG
1X5X60KG
4X5X80KG
2X5X70KG

בנץ':
2X5Xbar
2X5X40KG
1X5X60KG- בקושי, כאבים, בשלב הזה יצאתי מהמכון(שעה בערך אחרי שנכנסתי) חבל ללכת עם ראש בקיר ולהשבית את עצמי לחודש

הנה סרטון מהיום, ברקע שני מתאמנים ששואלים אם לא כואב לי הגב ואמרו למאמן במכון לבוא להסתכל, הוא אחרי זה אמר לי שסקוואט עושים מהאגן ולא מהגב והסביר לי איך עושים HB, כשהסברתי שאני עושה LB הוא שאל אם המצאתי את המיקום של המוט או ראיתי את זה בסרטון קיצר עוד דרמה... לא נורא עוד מעט עוברים מכון

תרגלתי כמו חמור, זורק ברכיים קדימה כמה שיכול ודוחף לצדדים, היה יותר קשה לרדת מקביל:
rPPkOqlHCys

תגובות בבקשה! אני עובד הרבה וצריך לדעת מה עוד אפשר לעשות

Cuba
28-09-10, 17:23
הסקואט שלך לא שובר וחבל.. דווקא בסירטונים קודמים שלך שמתי לב שכן שברת..

בכל מקרה תרגיש טוב.. גם לפני חודש ומשהו מתחתי שריר בכתף והייתי שבוע מנוחה בבית ושחזרתי עדין כאב לי הכתף והתאמנתי בכל זאת אבל קרח מאוד עזר לי אולי זה יעזור גם לך

IdaNP
28-09-10, 17:37
תן לי לנחש: הבנאדם עם החולצה האדומה אחרי זה התחיל להגיד לך דברים כמו: "אתה דופק תגב!!$@ תרד 45 מעלות!$@" וכו'.
אנשים כאלה התחילו לעלות לי על העצבים כבר.

קפטן שלד
28-09-10, 18:28
תנסה אולי פחות לסובב את הרגליים החוצה ולהצר ממש טיפה את הפיסוק.

SmokingSnake
28-09-10, 22:57
תנסה אולי פחות לסובב את הרגליים החוצה ולהצר ממש טיפה את הפיסוק.

ננסה אולי זה יעזור לי, אני עובד מאוד לא טבעי מבזבז ים של כוח על זה שאני חושב על טכניקה ולא מעיף את המשקל באוויר פשוט...

קובה, בסט האחרון שמצולם אני שובר מקביל, אולי בחזרה האחרונה גבולי, אבל שוב, ברגע שהעצם של הירך טיפה נמוכה מהברך זה לגיטימי מבחינתי, אין צורך לרדת 10 ס"מ מתחת למקביל כמו אצל אחרים והאמת גם לא כולם יכולים לעשות את זה בטכניקה טובה...

עידן: כן האמת שתמיד שואלים אם לא כואב לי הגב ושהזווית מוגזמת פשוט כי אף אחד ואני אומר אף אחד אצלי במכון לא יודע מה זה lb ולא עושה lb כולם על hb וזה כל מה שהם יודעים ומכירים, וכמובן שעושים רבעי סקוואט, יחידי סגולה מגיעים לחצאים

IdaNP
28-09-10, 23:07
ננסה אולי זה יעזור לי, אני עובד מאוד לא טבעי מבזבז ים של כוח על זה שאני חושב על טכניקה ולא מעיף את המשקל באוויר פשוט...

קובה, בסט האחרון שמצולם אני שובר מקביל, אולי בחזרה האחרונה גבולי, אבל שוב, ברגע שהעצם של הירך טיפה נמוכה מהברך זה לגיטימי מבחינתי, אין צורך לרדת 10 ס"מ מתחת למקביל כמו אצל אחרים והאמת גם לא כולם יכולים לעשות את זה בטכניקה טובה...

עידן: כן האמת שתמיד שואלים אם לא כואב לי הגב ושהזווית מוגזמת פשוט כי אף אחד ואני אומר אף אחד אצלי במכון לא יודע מה זה lb ולא עושה lb כולם על hb וזה כל מה שהם יודעים ומכירים, וכמובן שעושים רבעי סקוואט, יחידי סגולה מגיעים לחצאים

אליי הם באים בטון יותר מזלזל רק כי אני "ילד". אצלי כולם עושים רבעי סקוואט, חוץ ממאמן אחד שעושה שליש. יש כאלה שעושים אפילו עשירית ועוד בסמית' מאשין....
אחרי זה הם באים אליי ואומרים לי "אתה תדפוק את הברכיים שלך", "אתה תדפוק את הגב", "אתה לא יודע מה אתה עושה, אסור לרדת מתחת ל45 מעלות"
kill

No Troll
29-09-10, 01:12
באיזה רוחב אתה עומד?

SmokingSnake
29-09-10, 01:29
רוחב כתפיים כי הכתפיים שלי די רחבות ולעמוד עם העקבים יותר מרוחב כתפיים כמו שמציעים לאנשים יחסית גבוהים כבר פיסוק גדול מדי
אפילו קצת פחות מרוחב כתפיים

קפטן שלד
29-09-10, 01:31
תנסה מה שהצעתי ותצלם

No Troll
29-09-10, 01:38
רוחב כתפיים כי הכתפיים שלי די רחבות ולעמוד עם העקבים יותר מרוחב כתפיים כמו שמציעים לאנשים יחסית גבוהים כבר פיסוק גדול מדי
אפילו קצת פחות מרוחב כתפיים

לא הבנתי כ"כ...
תפסק את המשפט :sweatdrop:

godam
29-09-10, 10:32
אני לא יודע עד כמה לצמצם את הפיסוק יעזור לך זה רק ימנע ממך לשבור עוד מקביל
מה שאתה צריך לעשות זה להחזיק גב ומיקום המוט אכן משפיע על זה אז שים לב שאתה אוחז את המוט בצורה הנכונה ואז תצר את העמידה

subzero1122
29-09-10, 13:42
תפסיקו לזרוק שטויות לאויר.
אני עומד יותר רחב מכולכם ושובר יותר מכולכם.

SmokingSnake
29-09-10, 13:43
לא הבנתי כ"כ...
תפסק את המשפט :sweatdrop:

רוחב כתפיים, כי הכתפיים שלי די רחבות, ולעמוד עם העקבים יותר מרוחב כתפיים (כמו שמציעים לאנשים יחסית גבוהים) כבר פיסוק גדול מדי...

אפילו קצת פחות מרוחב כתפיים...

אני אנסה ואצלם נראה מה ייצא אימון הבא

subzero1122
29-09-10, 13:46
זה לא נכון וזה לא תמיד קשור.
לא שברת מקביל גם בעמידה צרה, ככה שזה לא קשור אחד לשני.

קפטן שלד
29-09-10, 13:55
זה לא נכון וזה לא תמיד קשור.
לא שברת מקביל גם בעמידה צרה, ככה שזה לא קשור אחד לשני.

מה זה משנה? שינסה. אולי זה יסתדר לו טוב יותר? זה תלוי במבנה גוף ולא רק בגובה.

subzero1122
29-09-10, 13:56
מה זה משנה? שינסה. אולי זה יסתדר לו טוב יותר? זה תלוי במבנה גוף ולא רק בגובה.

אם אני זוכר טוב אתה דווקא הראשון שיוצא נגד ויתורים בגלל טכניקה.

SmokingSnake
29-09-10, 14:00
האמת לא יהרוג אותי לשרוף אימון אחד על זה, נראה מה יילך גם ככה אני לא שובר שיאים בינתיים, האימון האחרון היה האימון 21 שלי בss... אני אנסה עמידה צרה ועמידה יותר רחבה

כרגע הדבר היחיד בכל התוכנית שלא עובד טוב זה הברכיים שגולשות בתחתית(יש אנשים שמגיעים גם ל180 קילו ככה) אם אני לא אתקן את זה עד אימון 25 אני פשוט אתקדם ככה לפחות עוד 30-40 קילו בכמה חודשים הקרובים כי נמאס לי לעבוד על משקלי נ!צה

סאבזיר! איך התחת?:unsure:

subzero1122
29-09-10, 14:10
האמת לא יהרוג אותי לשרוף אימון אחד על זה, נראה מה יילך גם ככה אני לא שובר שיאים בינתיים, האימון האחרון היה האימון 21 שלי בss... אני אנסה עמידה צרה ועמידה יותר רחבה

כרגע הדבר היחיד בכל התוכנית שלא עובד טוב זה הברכיים שגולשות בתחתית(יש אנשים שמגיעים גם ל180 קילו ככה) אם אני לא אתקן את זה עד אימון 25 אני פשוט אתקדם ככה לפחות עוד 30-40 קילו בכמה חודשים הקרובים כי נמאס לי לעבוד על משקלי נ!צה

סאבזיר! איך התחת?:unsure:

סג1ל.

קפטן שלד
29-09-10, 14:10
אם אני זוכר טוב אתה דווקא הראשון שיוצא נגד ויתורים בגלל טכניקה.
הוא לא מוותר על כלום, שינסה להצר את העמידה פחות להפנות את כפות הרגליים כלפי חוץ. היו לי מתאמנים כאלה שהפנו יותר מדי וברגע שסידרו את זה, הכל הסתדר.

SmokingSnake
29-09-10, 14:15
אני חייב לשבור מקביל, לא אוותר על זה סאב פש!ש, בסדר נראה מה ייצא

No Troll
29-09-10, 14:34
רוחב כתפיים, כי הכתפיים שלי די רחבות, ולעמוד עם העקבים יותר מרוחב כתפיים (כמו שמציעים לאנשים יחסית גבוהים) כבר פיסוק גדול מדי...

אפילו קצת פחות מרוחב כתפיים...

אני אנסה ואצלם נראה מה ייצא אימון הבא

אז אם אתה עומד עם העקבים יותר מרוחב הכתפיים, מה עמידה ברוחב הכתפיים?

בכל מקרה,
אני גובה 193 ס"מ
ואני עומד צר, עקבים אפילו פחות מרוחב הכתפיים.
אתה צריך לעמוד ברוחב שבו אתה מרגיש הכי חזק + שובר מקביל / סקוואט מלא.

SmokingSnake
29-09-10, 14:40
אז אם אתה עומד עם העקבים יותר מרוחב הכתפיים, מה עמידה ברוחב הכתפיים?

בכל מקרה,
אני גובה 193 ס"מ
ואני עומד צר, עקבים אפילו פחות מרוחב הכתפיים.
אתה צריך לעמוד ברוחב שבו אתה מרגיש הכי חזק + שובר מקביל / סקוואט מלא.

אולי כתבתי בהשפעת אלכוהול:XDemoticon:
בכל מקרה בDVD של ריפטו לSS הוא כותב שאנשים יחסית גבוהים/גדולים(1'6 ויותר) לפעמים יעדיפו פיסוק רחב מרוחב כתפיים

כתבתי שאני עושה עם פיסוק קצת פחות מרוחב כתפיים אפילו בעצמי...

No Troll
29-09-10, 14:42
נחשמעשן אתה מבלבל אותי, אתה כנראה מעשן עכשיו? :unsure:
מה הוא כותב ב-DVD? איך כותב בDVD :unsure:

SmokingSnake
29-09-10, 14:43
חח אני רגיל להתייחס לספר:1eye:

הוא אומר בdvd... אומר

:1eye::1eye::1eye::1eye::1eye:

No Troll
29-09-10, 14:45
ס1ס אחי

יאללה תמצא את העמידה שלך ותתקדם עד 140 קילו.
(לי לקח 3 חודשים למצוא טכניקה טובה :mellow:)

Jueizk
30-09-10, 04:22
צילמתי את עצמי באימונים הראשונים שכאב לי הגב התחתון, ישבתי בבית ניתחתי, קראתי עוד פעם את הספר של ריפ, ומסתבר שהגעתי לעומק של סקוואט מלא רק בגלל שעיגלתי את הגב כמו ברל'ה(ילד אני יודע)
קיצר עשיתי דילואד ל30 קילו(!) ועבדתי שבוע על מתיחות עם גב מוקשת ולהאמסטרינגס, כל יום איזה 4 פעמים ועכשיו הכל טוב, עולה לאט ובטוח כמו שכתוב בספר, 10 קילו עד שיהיה קשה)

אפשר פירוט על איזה מתיחות בדיוק מדובר?

SmokingSnake
30-09-10, 13:47
סקוואט חופשי עם כש5-6 שניות אתה יושב מתחת למקביל באוויר כדי להרגיש את העומק.
תעשה את זה 5-6 חזרות כמה פעמים ביום, אחרי שבוע אתה מסודר גם אם אתה הבנאדם הכי פחות גמיש בעולם

IdaNP
30-09-10, 13:49
סקוואט חופשי עם כש5-6 שניות אתה יושב מתחת למקביל באוויר כדי להרגיש את העומק.
תעשה את זה 5-6 חזרות כמה פעמים ביום, אחרי שבוע אתה מסודר גם אם אתה הבנאדם הכי פחות גמיש בעולם

זה מסדר גם את הגב? יש מצב שאני לא מצליח לשמור אותו מכווץ כשאני בתחתית בסקוואט בגלל חוסר גמישות באיזור.

Vader1
30-09-10, 13:51
עברו חודשיים מאז שהתחלת את הלוג, אפשר לדעת מה הנתונים שלך עכשיו?
אני שוקל להתחיל ss, ואני רוצה לדעת עד כמה אנשים מתקדמים בזה במסה.

SmokingSnake
30-09-10, 14:09
זה מסדר גם את הגב? יש מצב שאני לא מצליח לשמור אותו מכווץ כשאני בתחתית בסקוואט בגלל חוסר גמישות באיזור.

רוב הסיכויים שאתה לא מחזיק גב כמו שצריך ופותח ברכיים חזק לצדדים לאורך התנועה

אחרי חודשיים משקלי העבודה שלי לא מטורפים אבל זה בגלל שאני מתרגל טכניקה וחותך שליש מהאימונים בגלל חגים:
סקוואט 90kg
דדליפט 105kg
בנץ' 85kg
פרס 52.5kg
פאוורקלין 55kg

מבחינת הגוף, לא הייתי רזה, הייתי 81-2 קילו בבוקר כשמתעורר, היום אחרי חודשיים אני שוקל 91 בבוקר ובערך 93 לפני השינה, הרבה מזה מאסת שריר(בעיקר רגליים וגב) למרות שעליתי גם באחוז שומן מעט אבל לא מפריע לי, צריך לאכול הרבה בSS...

Vader1
30-09-10, 14:23

אחרי חודשיים משקלי העבודה שלי לא מטורפים אבל זה בגלל שאני מתרגל טכניקה וחותך שליש מהאימונים בגלל חגים:
סקוואט 90kg
דדליפט 105kg
בנץ' 85kg
פרס 52.5kg
פאוורקלין 55kg

מבחינת הגוף, לא הייתי רזה, הייתי 81-2 קילו בבוקר כשמתעורר, היום אחרי חודשיים אני שוקל 91 בבוקר ובערך 93 לפני השינה, הרבה מזה מאסת שריר(בעיקר רגליים וגב) למרות שעליתי גם באחוז שומן מעט אבל לא מפריע לי, צריך לאכול הרבה בss...

10 קילו בחודשיים? מצוין.
עוזר לי להחליט אם להתחיל ss, אבל אני עדיין מתלבט...

IdaNP
30-09-10, 14:42
10 קילו בחודשיים? מצוין.
עוזר לי להחליט אם להתחיל ss, אבל אני עדיין מתלבט...

לדעתי כדאי לך. אחרי שעשיתי הרבה זמן תוכנית ab ראיתי כמה היא סתמית ביחס לss. אי אפשר להתאושש בab כמו שצריך. אם אוכלים הרבה אז תוך כמה חודשים מתקדמים כמו שבועיים-שלושה בss...

Cuba
30-09-10, 15:54

סקוואט 90kg
דדליפט 105kg
בנץ' 85kg
פרס 52.5kg
פאוורקלין 55kg

מבחינת הגוף, לא הייתי רזה, הייתי 81-2 קילו בבוקר כשמתעורר, היום אחרי חודשיים אני שוקל 91 בבוקר ובערך 93 לפני השינה, הרבה מזה מאסת שריר(בעיקר רגליים וגב) למרות שעליתי גם באחוז שומן מעט אבל לא מפריע לי, צריך לאכול הרבה בss...

כיף לך.. שהאחוז שומן שלך לא כל כך גבוה..
אצלי זה קרוב ל18 אבל אני התחלתי את התוכנית במשקל של 69 והיום אני שוקל 85
אני בתוכנית 3 חודשים-3 וחצי

SmokingSnake
30-09-10, 17:11
כן בערך 10 קילו בחודשיים, זה מאוד קל אם יש לך תאבון בריא ואתה לא מפחד להשמין
אפשר לראות בסרטונים שאני לא שמן, אבל האחוז שומן שלי לא נמוך אני גם חושב שאני איפשהו סביב ה17-20... למי אכפת, העליתי הרבה שריר... עוד שניה חורף גם, אז לא נורא אם יש קצת משקל עודף, נחטב עוד 7-8 חודשים לקראת הקיץ

SmokingSnake
30-09-10, 21:50
אימון סבבה היום, למרות שיש כאבי תופת עדיין ביד ברגע שאני מגיע לסט עבודה בסקוואט, וזה מאוד מאוד קשה ללחוץ ולשבור ככה שיאים לכל שאר התרגילים, סוף אימון היד רועדת, אני מעמיס משקלים עדיין ואוכל טוב כי נראה שמאימון שעבר החלמתי קצת

כל האימון שמרתי על מעט יותר נפח בלי להוסיף סטים מיותרים לחימום:

סקוואט:
2X5Xbar
1X5X40KG
1X4X60KG
1X2X80KG
3X5X85KG

פרס(כמעט PR עם כאבים חזקים הייתי מופתע):
2X5Xbar
1X5X30KG
1X3X45KG
2X5X55KG
1X4X55KG(5th-fail

פאוורקלין:
2X5Xbar
1X5X30KG
1X3X45KG
2X3X52.5KG
בשלב הזה כאב לי מדי מכדי להמשיך

מקבילים כדי לעבוד עוד קצת על יד אחורית: 2X7XBW קל מאוד

היום ניסיתי סקוואט עם רגליים בפיסוק פחות רחב-נתקעתי בירכיים ולא הצלחתי לשבור, חזרתי למקור.
מה שעשיתי בהמשך החימום היה אותו פיסוק רק סובבתי רגליים טיפה פנימה, אם הם היו בערך 40 ומשהו מעלות עכשיו היו קצת פחות מ30...

GlSVAr60kBM
הייתי חייב לצלם מהרצפה ב2 סטים ראשונים זווית חרא:sweatdrop:

סט אחרון הצלחתי לצלם על כיסא פנוי:
Wb1Qw5rldsM

יותר טוב מהקודמים או שאין טעם לשנות זווית לרגליים?

Cuba
30-09-10, 21:52
כן בערך 10 קילו בחודשיים, זה מאוד קל אם יש לך תאבון בריא ואתה לא מפחד להשמין
אפשר לראות בסרטונים שאני לא שמן, אבל האחוז שומן שלי לא נמוך אני גם חושב שאני איפשהו סביב ה17-20... למי אכפת, העליתי הרבה שריר... עוד שניה חורף גם, אז לא נורא אם יש קצת משקל עודף, נחטב עוד 7-8 חודשים לקראת הקיץ

זה מבאס בתכלס.. עכשיו כל הג'ינסים שלי לא עולים עלי אחד צמוד וזה מציק
עכשיו קניתי 2 ג'ינסים חדשים קצת מבאס.. אחרי חיטוב אני מאמין שכולם יעלו עלי שוב

SmokingSnake
03-10-10, 23:39
השבוע כנראה לא יהיו סרטונים כי המסך בפלאפון החמוד לא עובד, אין דבר מעצבן יותר מלענות לפלאפון ולנחש מי זה ואז נעלבים שאתה לא יודע מי מדבר... ואז צריך לעשות תרפיה מילולית לידידות שלך להסביר את המצב ושיש לך את המספר שלהן.... לך תבין בנות:cry::mad:

בכל מקרה אין עדיין PR, אבל חזרתי על המשקל מקסימום, סט אחרון לא עבד טוב ונתתי 3 חזרות, לא באמת כשל פשוט לא המשכתי לחמישייה כי הרגשתי שאני עובד כמו טיפש.
יש לי פיגור בין העליה של התחת לגב וזה בלט היום יותר מדי ככה שהמוט אפילו התקדם טיפה ויצא מעל אמצע כף הרגל והפך את החזרות ליותר קשות, נראה לכם שהסיבה היא שהגב חלש?:eek:--- לא נראה לי כי הדדליפט די בסדר
היום נתתי לעצמי לרדת יותר עמוק קצת כדי לנסות לעשות חזרות מהירות ולקבל באונס חזק כמו רוב האנשים פה ולא כ"כ לאט, זה התבטא שהרגשתי ת'ברכיים די בורחות בהגזמה מפעמים קודמות. אני פשוט אחזור לשיטה היותר איטית עם יותר כיווץ שאני רגיל אליה

אם יש עצות נוספות אני אשמח, אני שומר על כיווץ די חזק בשכמות ואוחז באחיזה הכי צרה שאני יכול מבלי להכאיב לעצמי... sub אחי, אני יודע שתציע שאני אבוא להתאמן אתכם, לא כרגע בכל אופן תודה אבל:bow:

סרטונים יעודכנו אני מקווה תוך 3 אימונים, יום רביעי אני באורנג'

Squat:
2X5Xbar
1X5X40KG
1X5X60KG
1X3X80KG
2X5X90KG
1X3X90KG
אימון הבא חוזרים על אותו משקל

Bench Press: הלכתי עפ"י השיטה של טייט לרדת מגבוה ע"י עיגול של הגב, הכיווץ היה חזק מאוד ומשקלים עפו-- מומלץ לכולם לעבוד ככה:
2X5Xbar
1X5X40KG
1X4X60KG
1X2X80KG
3X5X85KG PR

deadlift:מאז שיפור הטכניקה המשקל עף ומרגישים רק את הזוקפי גב בצורה חיובית :D:
2X5X40KG
1X5X60KG
1X3X80KG
1X2X100KG
1X5X110KG PR

inclined bench:
3X5X70KG- קל מאוד

אההההההעעעההעהה:crazy::crazy::crazy:

Cuba
03-10-10, 23:41
יפה יא נחש
אתה מקרב אלי לdd לא טוב :):):):)
סתם בהצלחה

No Troll
03-10-10, 23:44
למה אינקליין?

כל הכבוד.

SmokingSnake
03-10-10, 23:48
סתם בא לי לעשות כי לא עשיתי הרבה זמן... שום סיבה אחרת האמת... ולא הייתי כ"כ עייף
אל תרצה לי עכשיו שלא כדאי לעשות תרגילי עזר אחי:fellow:

בכל מקרה הדדליפט עולה קל, עדיין קופץ בחמישיות נראה מתי תקיעה:ok:

קפטן שלד
04-10-10, 14:02
נחש מעשן שוק1! מה קרה לשם הל1ג שלך איכס1?

SmokingSnake
04-10-10, 16:19
נחש מעשן שוק1! מה קרה לשם הל1ג שלך איכס1?

Blue Ass הידוע גם בתור סאבזירו החליט שכדאי לשנות שם:XDemoticon:

Cuba
04-10-10, 20:15
אויי הנחש המגעילל אויייי

SmokingSnake
05-10-10, 01:23
קובה אתה מגה טרול:eek::eek::eek:

Cuba
05-10-10, 15:13
אז מה
יחי קובה מלך הטרולים

SmokingSnake
06-10-10, 01:32
היום הוכרזתי רשמיית כשולייה של צ'אק נוריס.
מן הסתם זה והסניקרס ביחד עזרו לי להעיף PRS בקלות:

סקוואט- התחלתי להתמקד בלהרים חזה בהגזמה, עזר לי להעיך את המשקל בקלות ממש, ברגע שהטלפון יתוקן יהיו סרטונים, לא עולה במשקל עד שאני לא רואה מהצד שהכל בסדר.
Free squatsXa lot
2X5Xbar
1X5X40KG
1X4X60KG
1X2X80KG
3X5X90KG

Press- וואלק עליתי יותר ממה שקיוויתי אפילו מהריסט הראשון:
2X5Xbar
1X5X30KG
1X3X40KG
3X5X55KG MOFO PR

PowerClean:
2X5Xbar
1X5X30KG
1X3X40KG
3X5X52.5KG

בסט האחרון של הPC הרגשתי שהאימון הזה שורף אותי והשרירים כואבים עוד באימון.
אני עדיין כאוב ועייף במיוחד בעיקר הפרס שהשקעתי בו מלא אנרגיה. וכי אחרי זה הייתי צריך לפרק סוכה עם 4 סככים לקםל ולהעלות הכל לגג:sweatdrop:

קפטן שלד
06-10-10, 11:40
בס"ד

הנחש המעשן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! כל הכבוד אנחנו גאים בך.

הקפטן.

Cuba
06-10-10, 15:12
כל הכבוד נחש אחלה פרס
עכשיו תדאג להעיף את הסקואט שלך

SmokingSnake
07-10-10, 23:00
אוקיי עדיין אין מצלמה, נראה לי שאני אמשיך לעלות במשקלים למרות שאין לי מצלמה חבל על הזמן

סקוואט:
4X5Xbar
1X5X40KG
1X4X60KG
1X2X80KG
3X5X90KG

לא קשה פשוט עדיין אני עולה עם הגב בפיגור למרות שיש שיפור ניכר

בנץ' פרס- חזרה לכאבים ביד, לא הצלחתי להרים את ה60 קילו בלי כאבים :(:
2X5Xbar
1X5X40KG
1X4X60KG
1X2X80KG- פה הפסקתי
1X10XDips
2X8XDips

מקבילים משקל גוף בלי יותר מדי שטויות

דדליפט-
1X5X40KG
1X4X60KG
1X2X80KG
1X1X100KG
1X4/5X115KG אפשר לקרוא בסוף למה, איבדתי ספירה באמצע הסט:eek:
שבוע הבא אני עושה שוב 115 ואז קפיצות של 2.5

היום הרגשתי מה שריפטו כותב במאמרים שלו- מדריך בא אליי בחזרה השלישית או השניה של הPR, נוגע בי אומר להוריד ת'אוזניות עומד לי סנטימטר מהמוט כמעט העפתי לו ת'רגל, קיצר אומר לי "בקשר לבריאות עזוב כבר דיברתי איתך תעשה מה שאתה רוצה, אבל הרצפה לא חזקה כ"כ פה אל תפיל את המוט"(החדכ"ש בקומה שניה)
כל מה שעשיתי היה לשמוט את המוט ברגע שהוא הגיע לברך, לא העפתי אותו מהירכיים..
בPR אני לא יכול לעשות 5 חזרות ברצף בלי לשמוט את המוט(מה לעשות שלפלטות יש ידיות ואם המוט נופל על הצד של הידית הוא מאבד שיווי ועף קדימה), המדריך הזהיר אותי שזה מסוכן ויכול לגרום לפציעות ולא להפסיק באמצע הסט... רוצה לראות אותו עושה 5 חזרות ברצף ככה
קיצר די התעצבנתי ורציתי להעיף עליו את המוט כי איבדתי את הספירה והוא דפק לי ת'סט, אבל ברור לי שהוא רק מכסה על התחת שלו ולא באמת יצאתי עליו מול כל המתאמנים, בחור טוב סה"כ
מה הייתי נותן בשביל צלחות אולימפיות ורמפה:bow:
בטח ימליצו לי להשתמש בכסא רומי לעשות פשיטת גו במקום הדדליפט:nono:

עוד 3 חודשים אני עובר ב"ה למכון כושר נורמלי שלא יפריעו לי בו

SmokingSnake
11-10-10, 00:36
להמלצת איש הלילה החזק אני ממשיך עם PRs ואנסה לשפר טכניקה תוך כדי.
היום פעם ראשונה עשיתי PC ל5 סטים ולא 3, היה הרבה יותר קשה, כאבי גב כבר בתחילת הסט הרביעי... אני אצלם יום חמישי אולי פרס ופאוורקלין כי עוד לא צילמתי
משקל גוף שלי נע בין 91.5-93.5 פחות או יותר(כרס חודש שלישי) אז אפשר לומר שהיום היה סקוואט משקל גוף.

Squat
4X5Xbar
1X5X40KG
1X4X60KG
1X2X80KG
3X5X92.5KG PR

Press
2X5Xbar
1X4X35KG
1X2X45KG
1X5X57.5KG
1X4X57.5=fail
כשל ראשון, אם יום חמישי אני לא לוחץ עושים ריסט ל50

PowerClean:
2X5Xbar
1X3X30KG
1X1X40KG
5X3X52.5KG pr

KerlZ
3X6X30kg
לפאמפ

סרטונים מהסקוואט היום, אני מעלה חימום של ה60, סט ראשון ושני, מי שנותן ביקורת שיסתכל על כולם בבקשה ולא ישפוט עפ"י אחד. ניסיתי היום לתקן את החזה, בחזרות אחרונות רואים שאני שומט קצת אבל נלחם שיישאר למעלה. לרוב בחימום אני לא שובר.

חימום לפני אחרון:
IacjJtsj0wM

סט ראשון- רציתי לוותר על חזרה ראשונה, בגלל זה עמדתי הרבה עם המוט על הגב, בסוף אמרתי שאין מצב שאני לא שובר PR וירדתי לחמישית:
0rtyUdsznYw

סט שני:
LzItpGpZ2A8

subzero1122
11-10-10, 00:41
עדיין לא טוב.
אתה לא שובר מקביל ולא מוציא את החזה, ככל שאתה יורד יותר אתה גולש יותר, ככה שכנראה אם היית שובר מקביל היית גם גולש יותר.

Cuba
11-10-10, 00:42
אתה לא שובר מקבלי בסקואט.. תירד עוד טיפה למטה

עדיין יש לך קצת חזרות שהעליה בהם היא כמו גוד מורנינג
תרים יותר חזה למעלה

בכללי אתה משתפר בסקואט..

בהצלחה

SmokingSnake
11-10-10, 00:56
:( כן רוב החזרות מקבילות בול, כנראה שהזמן שלא שברתי pr רק היו יותר גרועות בשביל הסקוואט

מתחיל להיות אובד עצות, לא מתקדם יותר מדי בטכניקה הרבה זמן:(

subzero1122
11-10-10, 00:57
בוא להתאמן איתנו, קיקז1

Cuba
11-10-10, 01:12
י1אש איפה אתה מתאמן?

SmokingSnake
11-10-10, 01:15
אוניברסיטה, וכבר נבדק וידוע שאי אפשר להתאמן שם

אם אתה נרשם לשיאים אפשר להתאמן שם בבוקר לדעתי, עד איזה 16:00 חינם

IdaNP
11-10-10, 17:08
מזדהה איתך בקשר לסקוואט. אני ממש מנסה להקפיד על להוציא את החזה ופשוט לא מצליח לעשות את זה כמו שצריך למשך כל החזרות.

subzero1122
11-10-10, 17:23
לא יודע מה להגיד לכם, גם קשה לשפוט דרך האינטרנט.

Cuba
11-10-10, 20:21
לא יודע מה להגיד לכם, גם קשה לשפוט דרך האינטרנט.

מה לשפוט?

SmokingSnake
12-10-10, 23:04
טכניקה לא משתפרת, אני הולך לעשות סקוואט 70 קילו מהיום מצדי עד שנה הבאה עד שיסתדר לי הכל ואז אעוף עם המשקל כמו נשר.
הייתי חלש מהנפח הראשוני של הפאוורקלין אולי, אפילו 80 קילו בנץ' היה קשה היום.

סקוואט(אין לי זין לרשום חימום)
95 קילו חזרה ראשונה חתכתי
המשכתי 3 סטים של 80

בנץ'
87.5 כשל בסט שני
המשכתי סט שלישי ל80 קילו
עושה שבוע הבא ריסט ל77.5

דדליפט
115 קילו 3 חזרות, אם שבוע הבא לא מושך 115 עושה ריסט

Cuba
12-10-10, 23:16
טכניקה לא משתפרת, אני הולך לעשות סקוואט 70 קילו מהיום מצדי עד שנה הבאה עד שיסתדר לי הכל ואז אעוף עם המשקל כמו נשר.
הייתי חלש מהנפח הראשוני של הפאוורקלין אולי, אפילו 80 קילו בנץ' היה קשה היום.

סקוואט(אין לי זין לרשום חימום)
95 קילו חזרה ראשונה חתכתי
המשכתי 3 סטים של 80

בנץ'
87.5 כשל בסט שני
המשכתי סט שלישי ל80 קילו
עושה שבוע הבא ריסט ל77.5

דדליפט
115 קילו 3 חזרות, אם שבוע הבא לא מושך 115 עושה ריסט

למה אתה יורד 10 קילו בבנץ'?
לדעתי מ87.5 תוריד ל80

ד"א אנחנו אותו משקל בבנץ' חח

דדליפט איך ההתקדמות שלך? חמישיות או 2.5?

מוזר אבל אני נתקעתי בתוכנית עד עכשיו פעם אחת בדדליפט כשהוא היה 120 קילו ופעם אחת בסקואט שהוא היה 100

SmokingSnake
13-10-10, 00:20
לא קריטי בבנץ', עדיך לרדת יותר מאשר פחות לדעתי ככה יהיה יותר זמן להתחזק

הדדליפט שלי עדיין בחמישיות, היום הייתה תקיעה ראשונה גם הייתי שבוז מהסקוואט כנראה ורציתי לעוף כבר, אני מאמין שיום ראשון אני ארים את המשקל הזה עם קצת רצון

הסקוואט שלי לא זורם עדיין, אני עובד קשה מאוד גם בסטים של חימום, יורד מאוד לאט מאוד רובוטי, נעבוד על 70 קילו איזה שבועיים ואז נעוף במשקלים ונראה איפה תהיה התקיעה, בגלל כל השינויים שלי לטכניקה בסקוואט הכל לוקח יותר זמן
70 קילו משקל שנותן לי התנגדות ואפשרות לשבור ומצד שני גם לא קל מדי ככה שאפשר לעבוד איתו

נראה מה ייצא באימונים הקרובים, אני אעבוד הרבה על גמישות גם כדי לשבור יותר נמוך

קפטן שלד
13-10-10, 00:21
נחשמעשן תמשיך להלחם בפקודת הקפטן! Yarrrrrrr

Cuba
13-10-10, 00:21
סבבה בהצלחה

תגיד החגורה כבר הגיע אליך?
כמה זמן זה כבר בהזמנה?

SmokingSnake
13-10-10, 00:23
עברו קצת יותר 16 ימים נראה לי... אני מצפה שזה יגיע שבוע הבא אבל אי אפשר לדעת

שלד, אני אעבוד על סקוואט כמו חמור, 7 סטים חימום כל אימון עד שהתחת שלי יעוף לבד

SmokingSnake
14-10-10, 22:34
אימון שיפור טכניקה 1:
סקוואט:
4X5Xbar
1X5X40KG
1X3X60KG
3X5X70KG
קל מאוד, כל הסיפור פחות מ20 דקות, נצלם בקרוב

פרס:
2X5Xbar
1X5X30KG
1X3X40KG
1X5X57.5KG
1X4X57.5KG(5th= fail
1X5X52.5KG
ריסט יחד עם הנץ'.

פאוורקלין:
1X5Xbar
1X3Xbar
האחראי מכון(gym manager) אמר לי להפסיק ולא לעשות, אני אצטרך להגיע מאוחר למכון בימים האלה כדי שלא יזיין לי ת'שכל.

BOR:
2X8Xbar
3X8X42.5KG
התנסתי פעם ראשונה, לא אהבתי ת'תרגיל, בכל מקרה עבדתי בלי לרמות, הרמתי את המוט לגובה שצריך ולא לז*ן כמו שעושים רוב האנשים במכון...

מתח אחיזה רגילה:
2X5XBW
אולי אני חלש, אולי זה כי עשיתי את זה בסוף האימון, אני אתחיל לעשות מתח בסופינציה אם לא תהיה אופציה לעבוד בPC ואוריד את הBOR
מאמין שאני סוגר עשירייה בסט בודד

Cuba
15-10-10, 04:09
לדעתי תפסיק עם הבור מעכשיו אתה תתחיל לרמות בו
אני כשהגעתי ל85 קילו התחלתי לרמות וזה עיצבן אותי ועברתי למתח

SmokingSnake
16-10-10, 19:15
משקל גוף אחרי שבת מלאת אוכל: 96.4(אחרי שירותים)
מאמין שעד יום שני אני אתאזן לבערך 94.5-95 :)

מעניין מתי הגוף יאט קצת, אחרת אני עוד 3 חודשים אתקשה לשרוך את הנעליים :eek:

subzero1122
16-10-10, 19:20
בואנה יא שמן כמה אתה עולה

Cuba
16-10-10, 19:21
חחחחחחחח
למה עוד 3 חודשים? אתה חושב תצליח לסחוט את התוכנית עוד 3 חודשים?
ברגע שתיהיה סגור על הסוקאט המשקלים שלך יעופו
אני חושב שבינואר אני מתחיל חיטוב כבר אני לא מסוגל ליהיות ככה

SmokingSnake
16-10-10, 19:22
וואלה אחי אני לא אוכל כזה הרבה, והאמת גם לא אוכל כל יום רק בורקסים ופיצות

אבל אני עולה בערך בקצב של קילו ל10 ימים, ככה שאני בסדר

חחחחחחחח
למה עוד 3 חודשים? אתה חושב תצליח לסחוט את התוכנית עוד 3 חודשים?
ברגע שתיהיה סגור על הסוקאט המשקלים שלך יעופו
אני חושב שבינואר אני מתחיל חיטוב כבר אני לא מסוגל ליהיות ככה

לא קשור לתכנית, אני אוכל הרבה לפחות עד סוף פברואר, ככה שיש לי עוד תקופה טובה בלי לרדת במשקל או לנסות אפילו לקצץ בקלוריות.
לא מפריע לי לשקול יותר, מפריע לי שהפרצוף שלי מתעגל כמו אבו נפחא
קובה ליצן, אתה אפילו לא 90 קילו מה אתה מפנטז על חיטוב כל היום
קרוספיטר!

Cuba
16-10-10, 19:53
וואלה אחי אני לא אוכל כזה הרבה, והאמת גם לא אוכל כל יום רק בורקסים ופיצות

אבל אני עולה בערך בקצב של קילו ל10 ימים, ככה שאני בסדר

לא קשור לתכנית, אני אוכל הרבה לפחות עד סוף פברואר, ככה שיש לי עוד תקופה טובה בלי לרדת במשקל או לנסות אפילו לקצץ בקלוריות.
לא מפריע לי לשקול יותר, מפריע לי שהפרצוף שלי מתעגל כמו אבו נפחא
קובה ליצן, אתה אפילו לא 90 קילו מה אתה מפנטז על חיטוב כל היום
קרוספיטר!

אני 90 קילו מדדתי בבוקר חחח

קפטן שלד
16-10-10, 19:54
הפרצוף שלי נהיה בלון כשאני עולה במשקל, השאלה כמה אתה מסוגל להחזיק ככה.

SmokingSnake
16-10-10, 19:55
Nזל טר1ל לפי ריפטו ברגע שאתה עובר 200 פאונד אתה יכול להיחשב כגבר בוגר :clap:

שלד, אני נראה כמו סמיילי :)

Cuba
16-10-10, 21:31
גם אני
הסתכלתי את התמונה שלי בחוגר ועכשיו חח איזה ראש עגול ניהיה לי

SmokingSnake
17-10-10, 23:25
האימון הכי קל שאני זוכר בשנה האחרונה בערך, לא הייתה מנוחה בסקוואט/בנץ', אולי דקה וחצי כי עבדו איתי אנשים, אחרי 55 דק' סיימתי וזה בגלל שחיכיתי כמעט 7 דקות בין החימום האחרון לסט עבודה בדדליפט, הרגשתי סופרמן.

תיקנו לי ת'פלאפון!!! וווהווו

סקוואט תיקון טכניקה:
3X5Xbar
1X5X40KG
1X3X60KG
3X5X70KG
עפתי באוויר מרוב שהיה קל, חלק מהחזרות מהירות מאוד

בנץ'(ריסט):
2X5Xbar
1X5X40KG
1X4X60KG
3X5X80KG

דדליפט:
2X5X40KG
1X3X60KG
1X2X80KG
1X1X100KG
1X5X115KG- בלי לזרוק את המוט בכלל, סט מהיר מאוד. קצת לחץ בזוקפים אחרי הדדליפט. קל.

קרלז לפאמפ:
2X8X30KG

סרטונים לסקוואט, מי שמגיב שישתדל להסתכל על כולם לפני שהוא שופט בבקשה(סרטונים ראשון ושלישי אני רוקד לצלילי linkin' park לפני החזרה):
ראשון:
mrq3xWTJ0-o

שני:
owBk6Uw2CfI

שלישי(עפתי מהר מדי כי היה קל):
zb8YmL9F_AQ

Cuba
17-10-10, 23:49
נחשמעשן אתה עדין לא שובר מקביל היו חזרות שזה היה גבולי שאפשר להעביר .. תגיד אתה דוחף ברכים לצדדים?
תנסה אולי לעמוד קצת יותר צר

ד"א מה זה סט 3 איזה מהירות ראבק חחח

subzero1122
17-10-10, 23:51
הסט השלישי ממחיש הכי טוב תבעיה שלך, שהיא הברכיים.
אם הברכיים גולשות אין היפ דרייב.

SmokingSnake
17-10-10, 23:52
אני מזלזל במשקלים כי ממש קל לי, ביום שלישי אני אעשה פוקוס חזק מאוד על הכל בעיקר עומק ולא אסיים את הסקוואט ב8 דקות.

זורק ברכיים לצדדים, אפשר לראות בעליה את הזווית של הרגליים...
אני צריך להשאיר משקל יותר על העקבים כנראה

נראה מה יהיה בשלישי כשאני אתרכז טיפה :rolleyes:

No Troll
17-10-10, 23:54
תנסה להרחיב מעט את רוחב העמידה (אני יודע שאמרתי לך ללכת על היותר צר)
הבעיה שאתה נופל על קצות האצבעות.

מה המסנג'ר שלך?

No Troll
18-10-10, 00:46
http://ezsmiley.com/gallery/oversize/getaway.gif

SmokingSnake
18-10-10, 02:18
תבקש מאחד הליצנים, אני לא מפרסם בפורומים:ph34r:

SmokingSnake
18-10-10, 13:35
פריצת דרך מזעזעת לוגים בסקוואט של הנחש המעשן בעקבות סקוואטר מארה"ב שאני מתכוון לחקות, האם סוף סוף הטכניקה משתפרת?

עדכונים בסרטונים מחר:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

קפטן שלד
18-10-10, 13:44
פריצת דרך מזעזעת לוגים בסקוואט של הנחש המעשן בעקבות סקוואטר מארה"ב שאני מתכוון לחקות, האם סוף סוף הטכניקה משתפרת?

עדכונים בסרטונים מחר:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

נחשמעשן מה עישנת? :confused::confused::confused:

SmokingSnake
18-10-10, 13:56
:ph34r::ph34r::ph34r::ph34r:

סאבזירו קישר אותי לסקוואטר מחו"ל, הסתכלתי קצת על הסקוואט שלו, נראה לי שמחר ייצא משהו טוב:rolleyes:
אני אעשה סקוואט שונה לגמרי בגישה שלי, טיפה שונה מריפטו גם

subzero1122
18-10-10, 14:08
חחחחחחחחחח אני מקווה בשבילך שכן, אבל זה לא מבטיח שום דבר.
לא כל אחד יכול עשות סקוואט כמו שלו, זה גם תלוי איך אתה בנוי.
אבל יש לו בוקס סקוואט של יותר מ500 פאונד, הוא חזק.

Cuba
18-10-10, 14:34
סאב זירו תשתף אותנו בסקואט הזה

ובהצלחה יא נחש

subzero1122
18-10-10, 14:40
חחחחח הוא סתם עושה מזה סיפור.
ק1בה תתמקד בלהיות יותר חזק מהנמושה.

Cuba
18-10-10, 14:49
הנחשש המעשןןן אתה שמןןןן
ואל תדאג סאב זירו

אני אימון הבא עושה 122.5 סקואט

כנראה ב125 יהיה סרטון

קפטן שלד
18-10-10, 15:04
לא לא, תצלם 122.5 את כל שלושת הסטים ותזכה בפרס

Cuba
18-10-10, 15:12
זה תלוי בעומס של המכון ביום שלישי

SmokingSnake
19-10-10, 21:43
אחרי התעמולה הקטנה שנועדה שיטרילו את הלוג שלי, הגעתי לעבוד היום במכון...

הסקוואט החופשי שלי נראה מעולה, הברכיים לא זזות בכלל, ברגע שיש עליי מוט ריק אני לא מצליח לעבוד אותו דבר כנראה בגלל חוסר גמישות, חלמתי שאני אצליח להגיע למצב כזה עם המוט, קשה להרים חזה ולעשות את זה עם הגמישות שלי כנראה.
בכל זאת, למרות התזוזה של הברכיים מנסה לשפר היפ דרייב ולשבת אחורה.

הסט השלישי שבר כולו כמו שצריך(מרגישים) לצערי המצלמה נפלה אחרי 10 שניות וחבל, לתלה אני יודע... לתלה:no:...
יום חמישי אני מקווה לעשות אימון טכניקה אחרון ושכל הסטים יצאו שוברים+ עם היפ דרייב

סקוואט:
4X5Xbar(התייאשתי וחזרתי למה שהגוף שלי כן יכול)
1X5X40KG
1X3X60KG
3X5X70KG

פרס:
2X5Xbar
1X5X30KG
1X3X40KG
3X5X50KG
קל

PC:
1X5Xbar
1X3X40KG
5X3X55KG
תענוג של תרגיל, די מעייף האמת בסא האחרון, הייתי חייב לעבוד מהר לראות שהמנהל מכון לא רואה אותי וכמעט לא נחתי בין הסטים:mad:

סרטונים לסקוואט מהיום:
Uk2pbTGkvPM

_dpAlruAhus

Cuba
19-10-10, 21:54
יותר טוב, תרד עוד קצת למטה

SmokingSnake
19-10-10, 21:57
לפחות זה טוב יותר מאימון הקודם שהיה על הפרצוף, יש עוד הרבה עבודה על הברכיים.
מקווה שבחמישי יהיה לי אימון טכניקה אחרון, שלפחות יהיה עומק בככל הסטים+ היפ דרייב נורמלי

subzero1122
20-10-10, 00:12
הברכיים שלך כן זזות, ועדיין גולשות.
כל ההיפדרייב זה לשבת אחורה כשהרגליים ציר - לא זזות, לא חייב שזה יהיה בכל התרגיל, אבל בחלקים האחרונים בטוח כן.
אל תנסה לחקות את מה שראית אז ביוטיוב כי זה לא דומה.
בחצי מהחזרות אתה עדיין לא שובר מקביל.

אבל יש שיפור סוף סוף.

No Troll
20-10-10, 00:21
שיפור יפה
תרחיב מעט את העמידה לדעתי

SmokingSnake
21-10-10, 20:46
עדיין משחק במשקלים קקי, היום לפחות החזרתי את העומק לסקוואט... מחכה לאישור של הרב הראשי יואש שמותר להתקדם:idea:
בדדליפט עשיתי סט של 2, נחתי איזה דקה בסידור של המוט(מה שעשה הכל ליותר קשה כמובן) ואז נתתי עוד 3, האחיזה התחילה להעיק עליי להעיף משקלים, משבוע הבא, אחיזה משולבת:eek:

סקוואט:
2X5Xbar
2X5X40KG(מישהו עבד איתי אז זרמתי)
1X3X60KG
3X5X70KG
1X7X60KG-backoff set

בנץ':
2X5Xbar
1X5X42.5KG
1X3X65KG
1X2X82.5KG- לא קשה, אבל כאבים רציניים בכתף אני חושד שמהPC
3X5X80KG- יחד עם הכאבים
סט שכיבות שמיכה 1X15 קליל

דדליפט:
2X5X40KG
1X3X60KG
1X2X80KG
1X1X100KG
1X2X120KG
1X3X120KG- לא קשה כ"כ, אם הייתי עושה הכל בבת אחת היה הרבה יותר קל.

קרלז לבילדרים:
2X7X32.5KG

סקוואט סט שלישי:
afqPXwcoDGg

Cuba
21-10-10, 20:54
כבר יותר טוב
עדין צריך לרדת יותר למטה
סתם שתדע אני אישית עד ה100 קילו לא שברתי מקביל בכלל

קפטן שלד
21-10-10, 21:00
סקוואט לא רע בכלל, תעלה משקל

godam
21-10-10, 21:10
הוא שובר מקביל בהחלט אבל נראה שהבירכיים גולשות

SmokingSnake
21-10-10, 21:14
אני חושב שאני שובר בכל הסטים כבר, בדרך כלל החזרה הראשונה קצת גבוהה והשאר בסדר

יש לי את אישור השלד:cool:
נראה מה הרב י1אש אומר(=המנטור שלי)

קפטן שלד
21-10-10, 21:26
אני חושב שאני שובר בכל הסטים כבר, בדרך כלל החזרה הראשונה קצת גבוהה והשאר בסדר

יש לי את אישור השלד:cool:
נראה מה הרב י1אש אומר(=המנטור שלי)

תראה, לעומק אתה מגיע, היה לך קל, שים עוד 5 קילו אימון הבא ותעשה בדיוק אותו הדבר - רק שהפעם תחשוב על לעצור את הברכיים בשלב מסויים בתנועה ע"י ישיבה לאחור ודחיפה לצדדים.

subzero1122
21-10-10, 23:14
תמשיך להתקדם. אבל תפסיק לתת לברכיים שך לגלוש.
תדחוף אותן לצדדים.

גלישת ברכיים kills היפ דרייב

No Troll
21-10-10, 23:25
תשלח את הבירכיים קצת קדימה בהתחלה
ותעשה את התנועה מהאגן (התיישבות)

SmokingSnake
25-10-10, 02:38
היום צילמתי הרבה, כדי לראות את עצמי בשאר התרגילים, לקחתי לי כבר דברים לשיפור בעיקר בפרס(כיווץ בבטן, מרפקים) ובפאוורקלין(בעיקר לקרב יותר את המוט לגוף ולדאוג לחלק של הדדליפט).
חלק מהסקוואט המצולם לא שובר אין מה לציין את זה, עדיין מנסה לשפר טכניקה :(
בעיקרון ישנתי שעתיים בלילה והייתי כל היום בחוץ(=אכלתי סלט וסנדביץ':no:) מה שהפיל אותי בשעה 17:00 עד 19:00, התעוררתי, אכלתי ועפתי למכון לאימון לילה.

סקוואט:
3X5Xbar
1X5X40KG
1X3X60KG
1X5X75KG
1X6X75KG
1X5X75KG
התבלבלתי בסט השני מרוב שניסיתי להתרכז בטכניקה :Embarrassment:

פרס:
2X5Xbar
1X3X40KG
3X5X52.5KG

פאוורקלין:
1X5Xbar
1X3X35KG
1X2X45KG
5X3X57.5KG=PR

קרלז לבילדרים:
3X6X32.5KG

סקוואט סט שני:
d7wMHdLZBw8
סקוואט סט שלישי:
rGhqEQ0H-nA
פאוורקלין סט שלישי:
a_AoyZ7vQTk

אני אעלה את הפרס בקרוב, היוטיוב מעבד אותו כבר שעתיים:mad:...

SmokingSnake
25-10-10, 03:06
הנה הפרס מהיום, סט שני, 2.5 קילו מהPR:
gWptgEVDMWU

SmokingSnake
29-10-10, 14:28
יום שלישי- הרעלת מזון קשה 24 שעות בשרותים

יום חמישי- הגעתי מאוחר+ היו השפעות מיום שלישי

שבוע בלי אימונים...
יום ראשון חזרה לשגרה

Scylla
29-10-10, 19:42
אני לא מומחה לpc אבל זה נראה כאילו המוט עושה דרך איטית וארוכה מהקפיצה עד לנק' סיום, זה חלק שאמור להיות מאוד מהיר, לדעתי הלא מלומדת נסה לשים דגש על הרמת מרפקים מהירה (אם אתה מבין את הניסוח...) זה נראה כאילו אתה יכול להרים הרבה יותר..

Alon332
29-10-10, 19:47
בפרס תנסה לעבוד מהר יותר, כל שניה שהמוט בידיים מבזבזת ים כוח.
בפאוורקלין אתה מושך יותר מדי עם הידיים והמוט רחוק מהגוף. אלה הבעיות העיקריות.

SmokingSnake
31-10-10, 23:52
יש לי דלקת כבר בערך 3 שבועות בקבוצה של הrotator cuff, הכאבים במיוחד בsuprasinatus ואפילו בcoracoid process(הקצה הבולט הלטרלי של עצם הבריח) כואב שאני נוגע בו עם היד.
בקיצור אני בקושי מצליח לעשות בנץ' כי כל צד שמאל שלי עם דלקת וכואב(בקושי יכול לישון על הצד הזה), אם למישהו יש עצות מה לעשות אני אשמח.

סקוואט:
2X5Xbar
1X5X40KG
1X3X60KG
3X5X80KG

בנץ':
2X5Xbar
1X5X40KG
1X3X60KG(התחילו כאבים)
1X3X82.5KG(די כואב, כל צד שמאל בפיגור, בקושי מרים את המשקל)
1X3X80KG(כאבים רציניים)
1X2X70KG- לא רציתי להחריף את הכאב

דדליפט(החלפתי לאחיזה משולבת היום):
1X5X40KG
1X3X60KG
1X2X80KG
1X1X100KG
1X5X125KG- הPR הכי קל שהיה לי למרות שהאחיזה זרה לי

סקוואט מהיום:
סט1:
oXn11RjIVBs

סט3:
x1kOJbigN8o

No Troll
31-10-10, 23:56
הסקוואט השתפר המון.
ממה שאני רואה תרים יותר את המרפקים זה ישמור על הכיווץ בגב.
את הבירכיים תחזיק יותר חזק בצדדים, הן לא אמורות לזוז אחרי שאתה נותן להן ללכת קדימה בתחילת התנועה.

בהצלחה.

Cuba
01-11-10, 18:22
יפה נחש אחלה סקואט השתפרת

ran_z
01-11-10, 18:41
יפה יפה :)
איך החגורה הדנדשה עוד לא עליך? :))))

Idan Golani
01-11-10, 18:46
סחתיין על הסקוואט

SmokingSnake
01-11-10, 21:49
יפה יפה :)
איך החגורה הדנדשה עוד לא עליך? :))))

אני עדיין במשקלי נ1צה, עוד מעט אני אתחיל להשתמש בה לדדליפט ואולי לפרס:sbb3:

SmokingSnake
02-11-10, 22:45
דלקת באחד משרירי הrotator cuff ושעתיים שינה=עוד אימון שהחמצתי:mad:

טוב נחכה עד יום חמישי

IdaNP
02-11-10, 23:54
באמת הגב השתפר המון בסקוואט, אבל מה עם הגלישה? אתה כאילו מתקדם קדימה בתנועה במקום להתיישב אחורה...

SmokingSnake
04-11-10, 23:56
בהתאם לפציעה בקבוצת rotator cuff, הולך לעשות פרוטוקול פציעות ללחיצות ככה שיהיה כאב חלש יחד עם הרבה חזרות.
קמתי והלכתי להתאמן אחרי חצי שעה, עשה את הכל לדי קשה סתם.

סקוואט:
3X5Xbar
1X5X40KG
1X3X60KG
3X5X85KG

בנץ':
3X25X25KG

דדליפט:
1X5X40KG
1X3X60KG
1X2X80KG
1X1X100KG- כבר פה היה לי קשה
1X5X130KG- משקל קל בגלל זה הצלחתי, אני אצלם בשבוע הבא לראות איך אני מושך

סקוואט מהיום, חלק מהחזרות בול מקביל, צריך להשאיר משקל יותר על העקבים:
6pWTSq8Wv7I

ח1צן
05-11-10, 00:16
כלום לא ב1ל מקב^ל. רק הברכיים שלך עוד שניה נושקות לרצפה.

SmokingSnake
05-11-10, 00:48
כלום לא ב1ל מקב^ל. רק הברכיים שלך עוד שניה נושקות לרצפה.

לול8
אני אנסה לצלם עם הכף רגל שיראו איפה הברך יחסית לכף רגל, האמת שהברך לא יוצאת החוצה בצורה מוגזמת, זה נראה מוזר כי לא רואים את הכף רגל

No Troll
05-11-10, 02:25
ניראה לי שרק השלישית גבוהה, אבל אי אפשר להבין בגלל החלק מהראק שמסתיר.

תרים עוד מרפקים, וכמו שאמרת משקל לעקבים.

subzero1122
05-11-10, 02:36
אתה מתישהו צריך לעצור את הגלישה הזאת, זה אונס לך תהיפדרייב.

No Troll
05-11-10, 02:48
ע1נססס00000ססססססססס

SmokingSnake
07-11-10, 22:45
קמתי ואחרי חצי שעה הייתי מתחת למוט כבר, חייב להפסיק עם זה, קשה להתאמן ככה.

סקוואט:
2X5Xbar
1X5X40KG
1X3X60KG
1X2X80KG
3X5X90KG

מרגיז אותי שקשה לי משקל של 90 קילו כי הטכניקה שלי זבל ואין לי היפ דרייב.

פרס:
25X3X20K
וואלה לא קל עם הכאב.

פאוורקלין:
1X5Xbar
1X3X40KG
5X3X60KG- סט אחרון בא ללכת כבר, אתה מפורק לגמרי, חטפתי מכה בפטלה גם בסט הרביעי וכואב קצת.

סרטונים יום שלישי

Idan Golani
08-11-10, 14:41
קמתי ואחרי חצי שעה הייתי מתחת למוט כבר, חייב להפסיק עם זה, קשה להתאמן ככה.

סקוואט:
2X5Xbar
1X5X40KG
1X3X60KG
1X2X80KG
3X5X90KG

מרגיז אותי שקשה לי משקל של 90 קילו כי הטכניקה שלי זבל ואין לי היפ דרייב.

פרס:
25X3X20K
וואלה לא קל עם הכאב.

פאוורקלין:
1X5Xbar
1X3X40KG
5X3X60KG- סט אחרון בא ללכת כבר, אתה מפורק לגמרי, חטפתי מכה בפטלה גם בסט הרביעי וכואב קצת.

סרטונים יום שלישי

כבוד על הפאוורקלין!

SmokingSnake
10-11-10, 00:41
אני עדיין בסוג של פרוטוקול פציעות (די מפגר כי אני שובר PRs בדד/PC) אבל זה די עזר לי בינתיים הכאבים ירדו כי אני לוחץ כמעט בלי משקל.

מי שיכול לקרוא את החלק של הדדליפט ולענות- אני אשמח מאוד

סקוואט:
2X5Xbar
1X5X40KG
1X3X60KG
1X1X80KG
3X5X90KG- היה מאוד קל, למרות שלא נראה שיפור משמעותי כ"כ, עדיין גולש.

בנץ':
2X25X30KG
1X20X30KG- התעייפתי בגלל שלא נחתי בין סטים כמעט, לא נורא.

דדליפט:
1X5X40KG
1X3X60KG
1X2X80KG
1X1X110KG
1X5X135KG=PR- לא היה קל, סט מאוד ארוך בגלל הפלטות הזבל וגם כי הייתי צריך לשנות מוזיקה באמצע, זה הפך את החזרות האחרונות לקשות.
אפשר לראות בחזרות אחרונות שהיד בפרונציה מתנתקת ואני לא נועל כמו שצריך למעלה מפחד שהמוט יעוף לי מהיד, בנוסף מוט לא עולה ישר בכלל אלא באלכסון, אני אשמח אם אלה שעושים דד יסתכלו ויעירו מה לדעתם צריך לעשות ולשפר(מגנזיום?)
יום ראשון אני חוזר על המשקל כי לא נעלתי למעלה ומבחינתי חזרות לא מלאות.

סקוואט סט שלישי(היחיד שצילמתי):
TRGeOC9ltzg

דדליפט סט עבודה(מתחיל ב38 שניות):
_loNFfF9OVM

קפטן שלד
10-11-10, 01:31
הדדליפט טוב מלבד כל ההתעסקות בקקה שלך, זה ממש מפגר מה שעשית שם. עזוב ת'מוזיקה ותרים. זה סט קל.

תשיג לעצמך מגנזיום ותעצור כבר את הברכיים מלגלוש בבור של הסקוואט.

No Troll
10-11-10, 01:46
בסקוואט תוציא את הבירכיים יותר בהתחלה ואל תתן להן לזוז משם
תעשה את ע"י החזקת הבירכיים בצדדים, התיישבות.

SmokingSnake
10-11-10, 01:54
הדדליפט טוב מלבד כל ההתעסקות בקקה שלך, זה ממש מפגר מה שעשית שם. עזוב ת'מוזיקה ותרים. זה סט קל.

תשיג לעצמך מגנזיום ותעצור כבר את הברכיים מלגלוש בבור של הסקוואט.

כן זה היה סט ממש מטומטם, אני מושך בסדר, אבל הסט הזה היה ארוך מאוד וסתם עשיתי אותו קשה יותר.

ד"א שלד מסריח:sweatdrop:, גם לך לקח זמן ללמוד סקוואט נורמלי, שים את עצמך בנעליים שלי, אני משתדל

ע1נס, אני מוציא את הברכיים די חזק, כנראה לא מספיק חזק

יום חמישי אני נשאר על 90 נראה אם יישתפר

No Troll
10-11-10, 02:29
אני מבין אותך, גם לי לקח הרבה זמן ללמוד את הסקוואט.
תיראה בערוץ שלי סירטונים לפני 7 חודשים, יותר גרוע מזה אין.

עם הזמן אתה מבין את התנועה.

Scylla
10-11-10, 13:43
גם אצלי יש פלטות כאלה, כמה עצות -
*מה שגורם למוט לא להיות יציב וללכת באלכסון וכו' זה מרכז כובד לא מאוזן של הפלטה בגלל הידיות, ברגע שאתה מרים 2 פלטות ומעלה, תסובב את הפלטות ככה שלא יהיו עם הידית באותו כיוון אלא כמה שיותר מאוזן ככה המוט "יתנהג" כמו מוט עם פלטות "מושלמות".
*באמת זה לא חכם לעצור באמצע סט להתעסק במוזיקה.
*גם אם המוט זז קצת, יותר מהיר וקל לשנות טיפה את הסט אפ ולעמוד מול המוט, מאשר להזיז את המוט.